Asztaliteniszezők sikeres utánpótlásversenye

Veszprém - Rekordszámú versenyző részvételével rendezték meg az idei Nagyőszi Sándor Emlékversenyt Veszprémben az utánpótláskorú asztaliteniszezők részére.

Horváth Gábor

A több mint száz indulóval rajtoló megmérettetésen Veszprém megyén kívüli játékosok is elindulhattak. A mezőnyből kiemelkedett Kramarics Gergő, aki az összes korcsoportban nyert, ahol elindult. 

A legeredményesebb egyesületnek járó vándorserleget idén a Balatonfüred csapata érdemlte ki.


Kramarics Gergő mindenhol nyert, ahol elindult
(Fotó: archív)


Eredmények, lányok, junior: 

1. Bálint Brigitta 2. Mógor Evelin (mindkettő Magyargencs), 3. Semsei Orsolya és Rózsahegyi Dóra (mindkettő B.-füred). 

Ifjúsági: 

1. Mógor Evelin, 2. Bálint Brigitta, 3. Limperger Panna (Veszprémi Dózsa) és Rózsahegyi Dóra. 

Serdülő: 

1. Limperger Panna, 2. Szöllősy Anita, 3. Molnár Anna és Gönye Borbála (mindhárom B.-füred)

Újonc, összevont: 

1. Gönye Borbála, 2. Göndör Fanni (B.-füred), 3. Kis Virág (Csabrendek) és László Dominika (Mezőlak). 

II. korcsoport

1. Molnár Anna, 2. Barta Dorottya (Csabrendek), 3. László Dominika és Nagy Alexandra (mindkettő Mezőlak). 

III. korcsoport: 

1. Göndör Fanni, 2. Barta Dorottya, 3. Kiss Virág és Nagy Alexandra.

Fiúk, junior: 

1. Talján Csaba, 2. Orbán Renátó, 3. Csupor Máté (mindhárom Celldömölk) és Bodó Richárd (Csabrendek). 

Ifjúsági: 

1. Talján Csaba, 2. Németh Benedek (Dózsa), 3. Mogyorósi Erik (Celldömölk) és Bakonyi Andrián (B.-füred). 

Serdülő: 1. Kramarics Gergő, 2. Kramarics Péter (mindkettő Dózsa), 3. Csiza Bálint (Hévíz) és Rózsahegyi Bence (B.füred).

Újonc, összevont: 

1. Kramarics Gergő, 2. Rózsahegyi Bence, 3. Szórádi Géza és Jakus Tamás (mindkettő Celldömölk). 

II. korcsoport: 

1. Kramarics Gergő, 2. Szakács Bence (Celldömölk), 3. Fenyves Máté (Dózsa) és Györkös Gergő (Magyargencs). 

III. korcsoport: 

1. Németh Márton (B.füred), 2. Bakos Márk (Csabrendek), 3. Vitus Roland és Horváth Gergely (mindkettő B.-füred)

Ezek is érdekelhetik