Súlyos buszbaleset Németországban - Legkevesebb öt halott

Radevormwald - Legkevesebb öt ember meghalt, nyolc pedig megsérült kedden egy buszbalesetben a németországi Észak-Rajna-Vesztfália tartományban, Düsseldorftól keletre.

MTI

A menetrend szerint közlekedő busz Radevormwaldnál egy lejtős szakaszon felgyorsult, átszakította a szalagkorlátot és mintegy 20 méteres zuhanás után felborult. 
    
A járművön 15-18 ember utazott, elképzelhető, hogy néhányan a busz roncsa alá szorultak. A mentőalakulatokat egy helikopter is segíti. 
    
A helyi önkormányzat szóvivőjének közlése szerint a szerencsétlenség túlélői között egy súlyos és hét könnyebb sérült van.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a veol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!