Lombard - ZTE - Kiadós verést kapott a Csank-csapat Pápán

Pápa - A Ligakupa B-csoportjának második fordulójában a Lombard FC Pápa meglepetésre 5–2-re győzött hazai pályán a ZTE ellen.

Nagy Terka

A hazaiaknál a 15. percben gólt szerzett a próbajátékon lévő, korosztályos lett válogatott Vadims Zulevs, a találat akár szerződést is érhet neki a Lombardnál.

A Zalaegerszegnél is szerzett gólt egy „újonc”, a nyáron Siófokról igazolt Magasföldi József eredményes volt a találkozón.

LABDARÚGÓ LIGAKUPA

B-CSOPORT, 2. FORDULÓ LOMBARD PÁPA TERMÁL FC–ZTE 5–2 (2–1)

Pápa, 300 néző. Vezette: Oláh G. (Szalai Z., Farkas B.)

PÁPA: Szűcs L. (Takács T., a szünetben) – Sipos T., Dlusztus, Császár, Mészáros M. (Venczel, 34.) – Zulevs, Gyömbér (Rebryk, 58.), Heffler N. (Sarus, a szünetben) – Bárányos (Bali, a szünetben) – Béres, Szabó Zs. Vezetőedző: Véber György

ZTE: Sipos G. (Pogacsics, 69.) – Szalai T., Bogunovics (Kovács G., a szünetben), Todorovics (Bozsoki, a szünetben), Illés – Petneházi, Schultz, Horváth A., Sági A. (Kocsis Attila, a szünetben) – Magasföldi, Vittmann (Polareczki, 58.). Vezetőedző: Csank János

Gólszerző: Zulevs (1–0) a 12., Magasföldi (1–1) a 26., Béres (2–1) a 40., Zulevs (3–1) a 72., Bali (4–1) a 74., Sarus (5–1) a 85., Polareczki (5–2) a 92. percben

Jó: Dlusztus, Venczel, Zulevs, Béres, ill. Schultz, Polareczki

(Forrás: nso.hu)