2006.07.29. 02:28
A labdarúgó NB II. 2006. őszi sorsolása
1. forduló, 08. 12. Budaörs-Hévíz Balatonlelle-Dunaújváros Haladás-Integrál-DAC Barcs-MTE 1904 Siófok-BKV Előre Gyirmót-Celldömölk Soroksár-Kap ...
1. forduló, 08. 12.
Budaörs-Hévíz
Balatonlelle-Dunaújváros
Haladás-Integrál-DAC
Barcs-MTE 1904
Siófok-BKV Előre
Gyirmót-Celldömölk
Soroksár-Kaposvölgye
Felcsút-Lombard Pápa
2. forduló, 08. 19.
Lombard Pápa-Soroksár
Kaposvölgye-Gyirmót
Celldömölk-Siófok
BKV Előre-Barcs
MTE 1904-Haladás
Integrál-Balatonlelle
Dunaújváros-Budaörs
Hévíz-Felcsút
3. forduló, 08. 26.
Budaörs-Integrál-DAC
Balatonlelle-MTE 1904
Haladás-BKV Előre
Barcs-Celldömölk
BFC Siófok-Kaposvölgye
Gyirmót-Lombard Pápa
Soroksár-Felcsút
Hévíz-Dunaújváros
4. forduló, 09. 03.
Soroksár-Hévíz
Felcsút-Gyirmót
Lombard Pápa-Siófok
Kaposvölgye-Barcs
Celldömölk-Haladás
BKV Előre- Balatonlelle
MTE 1904-Budaörs
Integrál-Dunaújváros
5. forduló, 09. 09.
Budaörs-BKV Előre
Balatonlelle-Delldömölk
Haladás-Kaposvölgye
Barcs-Lombard Pápa
BFC Siófok-Felcsút
Gyirmót-Soroksár
Dunaújváros-MTE 1904
Hévíz-Integrál-DAC
6. forduló, 09. 16.
Gyirmót-Hévíz
Soroksár-BFC Siófok
Lombard Pápa-Haladás
Kaposvölgye-Balatonlelle
Celldömölk-Budaörs
BKV Előre-Dunaújváros
MTE 1904-Integrál-DAC
7. forduló, 09.23.
Budaörs-Kaposvölgye
Balatonlelle-Lombard
Haladás-Felcsút
Barcs-Soroksár
BFC Siófok-Gyirmót
Integrál-DAC-BKV Előre
Dunaújváros-Celldömölk
Hévíz-MTE 1904
8. forduló, 09. 30.
BFC Siófok-Hévíz
Gyirmót-Barcs
Soroksár-Haladás
Felcsút-Balatonlelle
Lombard Pápa-Budaörs
Kaposvölgye-D.-újváros
Celldömölk-Integrál
BKV Előre-MTE 1904
9. forduló, 10. 08.
Budaörs-Felcsút
Balatonlelle-Soroksár
Haladás-Gyirmót
Barcs-BFC Siófok
MTE 1904-Celldömölk
Integrál-Kaposvölgye
Dunaújváros-Lombard
Hévíz-BKV Előre
10. forduló, 10. 14.
Barcs-Hévíz
BFC Siófok-Haladás
Gyirmót-Balatonlelle
Soroksár-Budaörs
Felcsút-Dunaújváros
Lombard-Integrál-DAC
Kaposvölgye-MTE 1904
Celldömölk-BKV Előre
11. forduló, 10. 21.
Budaörs-Gyirmót
Balatonlelle-BFC Siófok
Haladás-Barcs
BKV Előre-Kaposvölgye
MTE 1904-Lombard Pápa
Integrál-DAC-Felcsút
Dunaújváros-Soroksár
Hévíz-Celldömölk
12. forduló, 10. 28.
Haladás-Hévíz
Barcs-Balatonlelle
BFC Siófok-Budaörs
Gyirmót-Dunaújváros
Soroksár-Integrál-DAC
Felcsút-MTE 1904
Lombard-BKV Előre
Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.
Budaörs-Hévíz
Balatonlelle-Dunaújváros
Haladás-Integrál-DAC
Barcs-MTE 1904
Siófok-BKV Előre
Gyirmót-Celldömölk
Soroksár-Kaposvölgye
Felcsút-Lombard Pápa
2. forduló, 08. 19.
Lombard Pápa-Soroksár
Kaposvölgye-Gyirmót
Celldömölk-Siófok
BKV Előre-Barcs
MTE 1904-Haladás
Integrál-Balatonlelle
Dunaújváros-Budaörs
Hévíz-Felcsút
3. forduló, 08. 26.
Budaörs-Integrál-DAC
Balatonlelle-MTE 1904
Haladás-BKV Előre
Barcs-Celldömölk
BFC Siófok-Kaposvölgye
Gyirmót-Lombard Pápa
Soroksár-Felcsút
Hévíz-Dunaújváros
4. forduló, 09. 03.
Soroksár-Hévíz
Felcsút-Gyirmót
Lombard Pápa-Siófok
Kaposvölgye-Barcs
Celldömölk-Haladás
BKV Előre- Balatonlelle
MTE 1904-Budaörs
Integrál-Dunaújváros
5. forduló, 09. 09.
Budaörs-BKV Előre
Balatonlelle-Delldömölk
Haladás-Kaposvölgye
Barcs-Lombard Pápa
BFC Siófok-Felcsút
Gyirmót-Soroksár
Dunaújváros-MTE 1904
Hévíz-Integrál-DAC
6. forduló, 09. 16.
Gyirmót-Hévíz
Soroksár-BFC Siófok
Lombard Pápa-Haladás
Kaposvölgye-Balatonlelle
Celldömölk-Budaörs
BKV Előre-Dunaújváros
MTE 1904-Integrál-DAC
7. forduló, 09.23.
Budaörs-Kaposvölgye
Balatonlelle-Lombard
Haladás-Felcsút
Barcs-Soroksár
BFC Siófok-Gyirmót
Integrál-DAC-BKV Előre
Dunaújváros-Celldömölk
Hévíz-MTE 1904
8. forduló, 09. 30.
BFC Siófok-Hévíz
Gyirmót-Barcs
Soroksár-Haladás
Felcsút-Balatonlelle
Lombard Pápa-Budaörs
Kaposvölgye-D.-újváros
Celldömölk-Integrál
BKV Előre-MTE 1904
9. forduló, 10. 08.
Budaörs-Felcsút
Balatonlelle-Soroksár
Haladás-Gyirmót
Barcs-BFC Siófok
MTE 1904-Celldömölk
Integrál-Kaposvölgye
Dunaújváros-Lombard
Hévíz-BKV Előre
10. forduló, 10. 14.
Barcs-Hévíz
BFC Siófok-Haladás
Gyirmót-Balatonlelle
Soroksár-Budaörs
Felcsút-Dunaújváros
Lombard-Integrál-DAC
Kaposvölgye-MTE 1904
Celldömölk-BKV Előre
11. forduló, 10. 21.
Budaörs-Gyirmót
Balatonlelle-BFC Siófok
Haladás-Barcs
BKV Előre-Kaposvölgye
MTE 1904-Lombard Pápa
Integrál-DAC-Felcsút
Dunaújváros-Soroksár
Hévíz-Celldömölk
12. forduló, 10. 28.
Haladás-Hévíz
Barcs-Balatonlelle
BFC Siófok-Budaörs
Gyirmót-Dunaújváros
Soroksár-Integrál-DAC
Felcsút-MTE 1904
Lombard-BKV Előre
Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.
Budaörs-Hévíz
Balatonlelle-Dunaújváros
Haladás-Integrál-DAC
Barcs-MTE 1904
Siófok-BKV Előre
Gyirmót-Celldömölk
Soroksár-Kaposvölgye
Felcsút-Lombard Pápa
2. forduló, 08. 19.
Lombard Pápa-Soroksár
Kaposvölgye-Gyirmót
Celldömölk-Siófok
BKV Előre-Barcs
MTE 1904-Haladás
Integrál-Balatonlelle
Dunaújváros-Budaörs
Hévíz-Felcsút
3. forduló, 08. 26.
Budaörs-Integrál-DAC
Balatonlelle-MTE 1904
Haladás-BKV Előre
Barcs-Celldömölk
BFC Siófok-Kaposvölgye
Gyirmót-Lombard Pápa
Soroksár-Felcsút
Hévíz-Dunaújváros
4. forduló, 09. 03.
Soroksár-Hévíz
Felcsút-Gyirmót
Lombard Pápa-Siófok
Kaposvölgye-Barcs
Celldömölk-Haladás
BKV Előre- Balatonlelle
MTE 1904-Budaörs
Integrál-Dunaújváros
5. forduló, 09. 09.
Budaörs-BKV Előre
Balatonlelle-Delldömölk
Haladás-Kaposvölgye
Barcs-Lombard Pápa
BFC Siófok-Felcsút
Gyirmót-Soroksár
Dunaújváros-MTE 1904
Hévíz-Integrál-DAC
6. forduló, 09. 16.
Gyirmót-Hévíz
Soroksár-BFC Siófok
Lombard Pápa-Haladás
Kaposvölgye-Balatonlelle
Celldömölk-Budaörs
BKV Előre-Dunaújváros
MTE 1904-Integrál-DAC
7. forduló, 09.23.
Budaörs-Kaposvölgye
Balatonlelle-Lombard
Haladás-Felcsút
Barcs-Soroksár
BFC Siófok-Gyirmót
Integrál-DAC-BKV Előre
Dunaújváros-Celldömölk
Hévíz-MTE 1904
8. forduló, 09. 30.
BFC Siófok-Hévíz
Gyirmót-Barcs
Soroksár-Haladás
Felcsút-Balatonlelle
Lombard Pápa-Budaörs
Kaposvölgye-D.-újváros
Celldömölk-Integrál
BKV Előre-MTE 1904
9. forduló, 10. 08.
Budaörs-Felcsút
Balatonlelle-Soroksár
Haladás-Gyirmót
Barcs-BFC Siófok
MTE 1904-Celldömölk
Integrál-Kaposvölgye
Dunaújváros-Lombard
Hévíz-BKV Előre
10. forduló, 10. 14.
Barcs-Hévíz
BFC Siófok-Haladás
Gyirmót-Balatonlelle
Soroksár-Budaörs
Felcsút-Dunaújváros
Lombard-Integrál-DAC
Kaposvölgye-MTE 1904
Celldömölk-BKV Előre
11. forduló, 10. 21.
Budaörs-Gyirmót
Balatonlelle-BFC Siófok
Haladás-Barcs
BKV Előre-Kaposvölgye
MTE 1904-Lombard Pápa
Integrál-DAC-Felcsút
Dunaújváros-Soroksár
Hévíz-Celldömölk
12. forduló, 10. 28.
Haladás-Hévíz
Barcs-Balatonlelle
BFC Siófok-Budaörs
Gyirmót-Dunaújváros
Soroksár-Integrál-DAC
Felcsút-MTE 1904
Lombard-BKV Előre
Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.
Balatonlelle-Dunaújváros
Haladás-Integrál-DAC
Barcs-MTE 1904
Siófok-BKV Előre
Gyirmót-Celldömölk
Soroksár-Kaposvölgye
Felcsút-Lombard Pápa
2. forduló, 08. 19.
Lombard Pápa-Soroksár
Kaposvölgye-Gyirmót
Celldömölk-Siófok
BKV Előre-Barcs
MTE 1904-Haladás
Integrál-Balatonlelle
Dunaújváros-Budaörs
Hévíz-Felcsút
3. forduló, 08. 26.
Budaörs-Integrál-DAC
Balatonlelle-MTE 1904
Haladás-BKV Előre
Barcs-Celldömölk
BFC Siófok-Kaposvölgye
Gyirmót-Lombard Pápa
Soroksár-Felcsút
Hévíz-Dunaújváros
4. forduló, 09. 03.
Soroksár-Hévíz
Felcsút-Gyirmót
Lombard Pápa-Siófok
Kaposvölgye-Barcs
Celldömölk-Haladás
BKV Előre- Balatonlelle
MTE 1904-Budaörs
Integrál-Dunaújváros
5. forduló, 09. 09.
Budaörs-BKV Előre
Balatonlelle-Delldömölk
Haladás-Kaposvölgye
Barcs-Lombard Pápa
BFC Siófok-Felcsút
Gyirmót-Soroksár
Dunaújváros-MTE 1904
Hévíz-Integrál-DAC
6. forduló, 09. 16.
Gyirmót-Hévíz
Soroksár-BFC Siófok
Lombard Pápa-Haladás
Kaposvölgye-Balatonlelle
Celldömölk-Budaörs
BKV Előre-Dunaújváros
MTE 1904-Integrál-DAC
7. forduló, 09.23.
Budaörs-Kaposvölgye
Balatonlelle-Lombard
Haladás-Felcsút
Barcs-Soroksár
BFC Siófok-Gyirmót
Integrál-DAC-BKV Előre
Dunaújváros-Celldömölk
Hévíz-MTE 1904
8. forduló, 09. 30.
BFC Siófok-Hévíz
Gyirmót-Barcs
Soroksár-Haladás
Felcsút-Balatonlelle
Lombard Pápa-Budaörs
Kaposvölgye-D.-újváros
Celldömölk-Integrál
BKV Előre-MTE 1904
9. forduló, 10. 08.
Budaörs-Felcsút
Balatonlelle-Soroksár
Haladás-Gyirmót
Barcs-BFC Siófok
MTE 1904-Celldömölk
Integrál-Kaposvölgye
Dunaújváros-Lombard
Hévíz-BKV Előre
10. forduló, 10. 14.
Barcs-Hévíz
BFC Siófok-Haladás
Gyirmót-Balatonlelle
Soroksár-Budaörs
Felcsút-Dunaújváros
Lombard-Integrál-DAC
Kaposvölgye-MTE 1904
Celldömölk-BKV Előre
11. forduló, 10. 21.
Budaörs-Gyirmót
Balatonlelle-BFC Siófok
Haladás-Barcs
BKV Előre-Kaposvölgye
MTE 1904-Lombard Pápa
Integrál-DAC-Felcsút
Dunaújváros-Soroksár
Hévíz-Celldömölk
12. forduló, 10. 28.
Haladás-Hévíz
Barcs-Balatonlelle
BFC Siófok-Budaörs
Gyirmót-Dunaújváros
Soroksár-Integrál-DAC
Felcsút-MTE 1904
Lombard-BKV Előre
Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.
Balatonlelle-Dunaújváros
Haladás-Integrál-DAC
Barcs-MTE 1904
Siófok-BKV Előre
Gyirmót-Celldömölk
Soroksár-Kaposvölgye
Felcsút-Lombard Pápa
2. forduló, 08. 19.
Lombard Pápa-Soroksár
Kaposvölgye-Gyirmót
Celldömölk-Siófok
BKV Előre-Barcs
MTE 1904-Haladás
Integrál-Balatonlelle
Dunaújváros-Budaörs
Hévíz-Felcsút
3. forduló, 08. 26.
Budaörs-Integrál-DAC
Balatonlelle-MTE 1904
Haladás-BKV Előre
Barcs-Celldömölk
BFC Siófok-Kaposvölgye
Gyirmót-Lombard Pápa
Soroksár-Felcsút
Hévíz-Dunaújváros
4. forduló, 09. 03.
Soroksár-Hévíz
Felcsút-Gyirmót
Lombard Pápa-Siófok
Kaposvölgye-Barcs
Celldömölk-Haladás
BKV Előre- Balatonlelle
MTE 1904-Budaörs
Integrál-Dunaújváros
5. forduló, 09. 09.
Budaörs-BKV Előre
Balatonlelle-Delldömölk
Haladás-Kaposvölgye
Barcs-Lombard Pápa
BFC Siófok-Felcsút
Gyirmót-Soroksár
Dunaújváros-MTE 1904
Hévíz-Integrál-DAC
6. forduló, 09. 16.
Gyirmót-Hévíz
Soroksár-BFC Siófok
Lombard Pápa-Haladás
Kaposvölgye-Balatonlelle
Celldömölk-Budaörs
BKV Előre-Dunaújváros
MTE 1904-Integrál-DAC
7. forduló, 09.23.
Budaörs-Kaposvölgye
Balatonlelle-Lombard
Haladás-Felcsút
Barcs-Soroksár
BFC Siófok-Gyirmót
Integrál-DAC-BKV Előre
Dunaújváros-Celldömölk
Hévíz-MTE 1904
8. forduló, 09. 30.
BFC Siófok-Hévíz
Gyirmót-Barcs
Soroksár-Haladás
Felcsút-Balatonlelle
Lombard Pápa-Budaörs
Kaposvölgye-D.-újváros
Celldömölk-Integrál
BKV Előre-MTE 1904
9. forduló, 10. 08.
Budaörs-Felcsút
Balatonlelle-Soroksár
Haladás-Gyirmót
Barcs-BFC Siófok
MTE 1904-Celldömölk
Integrál-Kaposvölgye
Dunaújváros-Lombard
Hévíz-BKV Előre
10. forduló, 10. 14.
Barcs-Hévíz
BFC Siófok-Haladás
Gyirmót-Balatonlelle
Soroksár-Budaörs
Felcsút-Dunaújváros
Lombard-Integrál-DAC
Kaposvölgye-MTE 1904
Celldömölk-BKV Előre
11. forduló, 10. 21.
Budaörs-Gyirmót
Balatonlelle-BFC Siófok
Haladás-Barcs
BKV Előre-Kaposvölgye
MTE 1904-Lombard Pápa
Integrál-DAC-Felcsút
Dunaújváros-Soroksár
Hévíz-Celldömölk
12. forduló, 10. 28.
Haladás-Hévíz
Barcs-Balatonlelle
BFC Siófok-Budaörs
Gyirmót-Dunaújváros
Soroksár-Integrál-DAC
Felcsút-MTE 1904
Lombard-BKV Előre
Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.
Haladás-Integrál-DAC
Barcs-MTE 1904
Siófok-BKV Előre
Gyirmót-Celldömölk
Soroksár-Kaposvölgye
Felcsút-Lombard Pápa
2. forduló, 08. 19.
Lombard Pápa-Soroksár
Kaposvölgye-Gyirmót
Celldömölk-Siófok
BKV Előre-Barcs
MTE 1904-Haladás
Integrál-Balatonlelle
Dunaújváros-Budaörs
Hévíz-Felcsút
3. forduló, 08. 26.
Budaörs-Integrál-DAC
Balatonlelle-MTE 1904
Haladás-BKV Előre
Barcs-Celldömölk
BFC Siófok-Kaposvölgye
Gyirmót-Lombard Pápa
Soroksár-Felcsút
Hévíz-Dunaújváros
4. forduló, 09. 03.
Soroksár-Hévíz
Felcsút-Gyirmót
Lombard Pápa-Siófok
Kaposvölgye-Barcs
Celldömölk-Haladás
BKV Előre- Balatonlelle
MTE 1904-Budaörs
Integrál-Dunaújváros
5. forduló, 09. 09.
Budaörs-BKV Előre
Balatonlelle-Delldömölk
Haladás-Kaposvölgye
Barcs-Lombard Pápa
BFC Siófok-Felcsút
Gyirmót-Soroksár
Dunaújváros-MTE 1904
Hévíz-Integrál-DAC
6. forduló, 09. 16.
Gyirmót-Hévíz
Soroksár-BFC Siófok
Lombard Pápa-Haladás
Kaposvölgye-Balatonlelle
Celldömölk-Budaörs
BKV Előre-Dunaújváros
MTE 1904-Integrál-DAC
7. forduló, 09.23.
Budaörs-Kaposvölgye
Balatonlelle-Lombard
Haladás-Felcsút
Barcs-Soroksár
BFC Siófok-Gyirmót
Integrál-DAC-BKV Előre
Dunaújváros-Celldömölk
Hévíz-MTE 1904
8. forduló, 09. 30.
BFC Siófok-Hévíz
Gyirmót-Barcs
Soroksár-Haladás
Felcsút-Balatonlelle
Lombard Pápa-Budaörs
Kaposvölgye-D.-újváros
Celldömölk-Integrál
BKV Előre-MTE 1904
9. forduló, 10. 08.
Budaörs-Felcsút
Balatonlelle-Soroksár
Haladás-Gyirmót
Barcs-BFC Siófok
MTE 1904-Celldömölk
Integrál-Kaposvölgye
Dunaújváros-Lombard
Hévíz-BKV Előre
10. forduló, 10. 14.
Barcs-Hévíz
BFC Siófok-Haladás
Gyirmót-Balatonlelle
Soroksár-Budaörs
Felcsút-Dunaújváros
Lombard-Integrál-DAC
Kaposvölgye-MTE 1904
Celldömölk-BKV Előre
11. forduló, 10. 21.
Budaörs-Gyirmót
Balatonlelle-BFC Siófok
Haladás-Barcs
BKV Előre-Kaposvölgye
MTE 1904-Lombard Pápa
Integrál-DAC-Felcsút
Dunaújváros-Soroksár
Hévíz-Celldömölk
12. forduló, 10. 28.
Haladás-Hévíz
Barcs-Balatonlelle
BFC Siófok-Budaörs
Gyirmót-Dunaújváros
Soroksár-Integrál-DAC
Felcsút-MTE 1904
Lombard-BKV Előre
Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.
Haladás-Integrál-DAC
Barcs-MTE 1904
Siófok-BKV Előre
Gyirmót-Celldömölk
Soroksár-Kaposvölgye
Felcsút-Lombard Pápa
2. forduló, 08. 19.
Lombard Pápa-Soroksár
Kaposvölgye-Gyirmót
Celldömölk-Siófok
BKV Előre-Barcs
MTE 1904-Haladás
Integrál-Balatonlelle
Dunaújváros-Budaörs
Hévíz-Felcsút
3. forduló, 08. 26.
Budaörs-Integrál-DAC
Balatonlelle-MTE 1904
Haladás-BKV Előre
Barcs-Celldömölk
BFC Siófok-Kaposvölgye
Gyirmót-Lombard Pápa
Soroksár-Felcsút
Hévíz-Dunaújváros
4. forduló, 09. 03.
Soroksár-Hévíz
Felcsút-Gyirmót
Lombard Pápa-Siófok
Kaposvölgye-Barcs
Celldömölk-Haladás
BKV Előre- Balatonlelle
MTE 1904-Budaörs
Integrál-Dunaújváros
5. forduló, 09. 09.
Budaörs-BKV Előre
Balatonlelle-Delldömölk
Haladás-Kaposvölgye
Barcs-Lombard Pápa
BFC Siófok-Felcsút
Gyirmót-Soroksár
Dunaújváros-MTE 1904
Hévíz-Integrál-DAC
6. forduló, 09. 16.
Gyirmót-Hévíz
Soroksár-BFC Siófok
Lombard Pápa-Haladás
Kaposvölgye-Balatonlelle
Celldömölk-Budaörs
BKV Előre-Dunaújváros
MTE 1904-Integrál-DAC
7. forduló, 09.23.
Budaörs-Kaposvölgye
Balatonlelle-Lombard
Haladás-Felcsút
Barcs-Soroksár
BFC Siófok-Gyirmót
Integrál-DAC-BKV Előre
Dunaújváros-Celldömölk
Hévíz-MTE 1904
8. forduló, 09. 30.
BFC Siófok-Hévíz
Gyirmót-Barcs
Soroksár-Haladás
Felcsút-Balatonlelle
Lombard Pápa-Budaörs
Kaposvölgye-D.-újváros
Celldömölk-Integrál
BKV Előre-MTE 1904
9. forduló, 10. 08.
Budaörs-Felcsút
Balatonlelle-Soroksár
Haladás-Gyirmót
Barcs-BFC Siófok
MTE 1904-Celldömölk
Integrál-Kaposvölgye
Dunaújváros-Lombard
Hévíz-BKV Előre
10. forduló, 10. 14.
Barcs-Hévíz
BFC Siófok-Haladás
Gyirmót-Balatonlelle
Soroksár-Budaörs
Felcsút-Dunaújváros
Lombard-Integrál-DAC
Kaposvölgye-MTE 1904
Celldömölk-BKV Előre
11. forduló, 10. 21.
Budaörs-Gyirmót
Balatonlelle-BFC Siófok
Haladás-Barcs
BKV Előre-Kaposvölgye
MTE 1904-Lombard Pápa
Integrál-DAC-Felcsút
Dunaújváros-Soroksár
Hévíz-Celldömölk
12. forduló, 10. 28.
Haladás-Hévíz
Barcs-Balatonlelle
BFC Siófok-Budaörs
Gyirmót-Dunaújváros
Soroksár-Integrál-DAC
Felcsút-MTE 1904
Lombard-BKV Előre
Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.
Barcs-MTE 1904
Siófok-BKV Előre
Gyirmót-Celldömölk
Soroksár-Kaposvölgye
Felcsút-Lombard Pápa
2. forduló, 08. 19.
Lombard Pápa-Soroksár
Kaposvölgye-Gyirmót
Celldömölk-Siófok
BKV Előre-Barcs
MTE 1904-Haladás
Integrál-Balatonlelle
Dunaújváros-Budaörs
Hévíz-Felcsút
3. forduló, 08. 26.
Budaörs-Integrál-DAC
Balatonlelle-MTE 1904
Haladás-BKV Előre
Barcs-Celldömölk
BFC Siófok-Kaposvölgye
Gyirmót-Lombard Pápa
Soroksár-Felcsút
Hévíz-Dunaújváros
4. forduló, 09. 03.
Soroksár-Hévíz
Felcsút-Gyirmót
Lombard Pápa-Siófok
Kaposvölgye-Barcs
Celldömölk-Haladás
BKV Előre- Balatonlelle
MTE 1904-Budaörs
Integrál-Dunaújváros
5. forduló, 09. 09.
Budaörs-BKV Előre
Balatonlelle-Delldömölk
Haladás-Kaposvölgye
Barcs-Lombard Pápa
BFC Siófok-Felcsút
Gyirmót-Soroksár
Dunaújváros-MTE 1904
Hévíz-Integrál-DAC
6. forduló, 09. 16.
Gyirmót-Hévíz
Soroksár-BFC Siófok
Lombard Pápa-Haladás
Kaposvölgye-Balatonlelle
Celldömölk-Budaörs
BKV Előre-Dunaújváros
MTE 1904-Integrál-DAC
7. forduló, 09.23.
Budaörs-Kaposvölgye
Balatonlelle-Lombard
Haladás-Felcsút
Barcs-Soroksár
BFC Siófok-Gyirmót
Integrál-DAC-BKV Előre
Dunaújváros-Celldömölk
Hévíz-MTE 1904
8. forduló, 09. 30.
BFC Siófok-Hévíz
Gyirmót-Barcs
Soroksár-Haladás
Felcsút-Balatonlelle
Lombard Pápa-Budaörs
Kaposvölgye-D.-újváros
Celldömölk-Integrál
BKV Előre-MTE 1904
9. forduló, 10. 08.
Budaörs-Felcsút
Balatonlelle-Soroksár
Haladás-Gyirmót
Barcs-BFC Siófok
MTE 1904-Celldömölk
Integrál-Kaposvölgye
Dunaújváros-Lombard
Hévíz-BKV Előre
10. forduló, 10. 14.
Barcs-Hévíz
BFC Siófok-Haladás
Gyirmót-Balatonlelle
Soroksár-Budaörs
Felcsút-Dunaújváros
Lombard-Integrál-DAC
Kaposvölgye-MTE 1904
Celldömölk-BKV Előre
11. forduló, 10. 21.
Budaörs-Gyirmót
Balatonlelle-BFC Siófok
Haladás-Barcs
BKV Előre-Kaposvölgye
MTE 1904-Lombard Pápa
Integrál-DAC-Felcsút
Dunaújváros-Soroksár
Hévíz-Celldömölk
12. forduló, 10. 28.
Haladás-Hévíz
Barcs-Balatonlelle
BFC Siófok-Budaörs
Gyirmót-Dunaújváros
Soroksár-Integrál-DAC
Felcsút-MTE 1904
Lombard-BKV Előre
Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.
Barcs-MTE 1904
Siófok-BKV Előre
Gyirmót-Celldömölk
Soroksár-Kaposvölgye
Felcsút-Lombard Pápa
2. forduló, 08. 19.
Lombard Pápa-Soroksár
Kaposvölgye-Gyirmót
Celldömölk-Siófok
BKV Előre-Barcs
MTE 1904-Haladás
Integrál-Balatonlelle
Dunaújváros-Budaörs
Hévíz-Felcsút
3. forduló, 08. 26.
Budaörs-Integrál-DAC
Balatonlelle-MTE 1904
Haladás-BKV Előre
Barcs-Celldömölk
BFC Siófok-Kaposvölgye
Gyirmót-Lombard Pápa
Soroksár-Felcsút
Hévíz-Dunaújváros
4. forduló, 09. 03.
Soroksár-Hévíz
Felcsút-Gyirmót
Lombard Pápa-Siófok
Kaposvölgye-Barcs
Celldömölk-Haladás
BKV Előre- Balatonlelle
MTE 1904-Budaörs
Integrál-Dunaújváros
5. forduló, 09. 09.
Budaörs-BKV Előre
Balatonlelle-Delldömölk
Haladás-Kaposvölgye
Barcs-Lombard Pápa
BFC Siófok-Felcsút
Gyirmót-Soroksár
Dunaújváros-MTE 1904
Hévíz-Integrál-DAC
6. forduló, 09. 16.
Gyirmót-Hévíz
Soroksár-BFC Siófok
Lombard Pápa-Haladás
Kaposvölgye-Balatonlelle
Celldömölk-Budaörs
BKV Előre-Dunaújváros
MTE 1904-Integrál-DAC
7. forduló, 09.23.
Budaörs-Kaposvölgye
Balatonlelle-Lombard
Haladás-Felcsút
Barcs-Soroksár
BFC Siófok-Gyirmót
Integrál-DAC-BKV Előre
Dunaújváros-Celldömölk
Hévíz-MTE 1904
8. forduló, 09. 30.
BFC Siófok-Hévíz
Gyirmót-Barcs
Soroksár-Haladás
Felcsút-Balatonlelle
Lombard Pápa-Budaörs
Kaposvölgye-D.-újváros
Celldömölk-Integrál
BKV Előre-MTE 1904
9. forduló, 10. 08.
Budaörs-Felcsút
Balatonlelle-Soroksár
Haladás-Gyirmót
Barcs-BFC Siófok
MTE 1904-Celldömölk
Integrál-Kaposvölgye
Dunaújváros-Lombard
Hévíz-BKV Előre
10. forduló, 10. 14.
Barcs-Hévíz
BFC Siófok-Haladás
Gyirmót-Balatonlelle
Soroksár-Budaörs
Felcsút-Dunaújváros
Lombard-Integrál-DAC
Kaposvölgye-MTE 1904
Celldömölk-BKV Előre
11. forduló, 10. 21.
Budaörs-Gyirmót
Balatonlelle-BFC Siófok
Haladás-Barcs
BKV Előre-Kaposvölgye
MTE 1904-Lombard Pápa
Integrál-DAC-Felcsút
Dunaújváros-Soroksár
Hévíz-Celldömölk
12. forduló, 10. 28.
Haladás-Hévíz
Barcs-Balatonlelle
BFC Siófok-Budaörs
Gyirmót-Dunaújváros
Soroksár-Integrál-DAC
Felcsút-MTE 1904
Lombard-BKV Előre
Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.
Siófok-BKV Előre
Gyirmót-Celldömölk
Soroksár-Kaposvölgye
Felcsút-Lombard Pápa
2. forduló, 08. 19.
Lombard Pápa-Soroksár
Kaposvölgye-Gyirmót
Celldömölk-Siófok
BKV Előre-Barcs
MTE 1904-Haladás
Integrál-Balatonlelle
Dunaújváros-Budaörs
Hévíz-Felcsút
3. forduló, 08. 26.
Budaörs-Integrál-DAC
Balatonlelle-MTE 1904
Haladás-BKV Előre
Barcs-Celldömölk
BFC Siófok-Kaposvölgye
Gyirmót-Lombard Pápa
Soroksár-Felcsút
Hévíz-Dunaújváros
4. forduló, 09. 03.
Soroksár-Hévíz
Felcsút-Gyirmót
Lombard Pápa-Siófok
Kaposvölgye-Barcs
Celldömölk-Haladás
BKV Előre- Balatonlelle
MTE 1904-Budaörs
Integrál-Dunaújváros
5. forduló, 09. 09.
Budaörs-BKV Előre
Balatonlelle-Delldömölk
Haladás-Kaposvölgye
Barcs-Lombard Pápa
BFC Siófok-Felcsút
Gyirmót-Soroksár
Dunaújváros-MTE 1904
Hévíz-Integrál-DAC
6. forduló, 09. 16.
Gyirmót-Hévíz
Soroksár-BFC Siófok
Lombard Pápa-Haladás
Kaposvölgye-Balatonlelle
Celldömölk-Budaörs
BKV Előre-Dunaújváros
MTE 1904-Integrál-DAC
7. forduló, 09.23.
Budaörs-Kaposvölgye
Balatonlelle-Lombard
Haladás-Felcsút
Barcs-Soroksár
BFC Siófok-Gyirmót
Integrál-DAC-BKV Előre
Dunaújváros-Celldömölk
Hévíz-MTE 1904
8. forduló, 09. 30.
BFC Siófok-Hévíz
Gyirmót-Barcs
Soroksár-Haladás
Felcsút-Balatonlelle
Lombard Pápa-Budaörs
Kaposvölgye-D.-újváros
Celldömölk-Integrál
BKV Előre-MTE 1904
9. forduló, 10. 08.
Budaörs-Felcsút
Balatonlelle-Soroksár
Haladás-Gyirmót
Barcs-BFC Siófok
MTE 1904-Celldömölk
Integrál-Kaposvölgye
Dunaújváros-Lombard
Hévíz-BKV Előre
10. forduló, 10. 14.
Barcs-Hévíz
BFC Siófok-Haladás
Gyirmót-Balatonlelle
Soroksár-Budaörs
Felcsút-Dunaújváros
Lombard-Integrál-DAC
Kaposvölgye-MTE 1904
Celldömölk-BKV Előre
11. forduló, 10. 21.
Budaörs-Gyirmót
Balatonlelle-BFC Siófok
Haladás-Barcs
BKV Előre-Kaposvölgye
MTE 1904-Lombard Pápa
Integrál-DAC-Felcsút
Dunaújváros-Soroksár
Hévíz-Celldömölk
12. forduló, 10. 28.
Haladás-Hévíz
Barcs-Balatonlelle
BFC Siófok-Budaörs
Gyirmót-Dunaújváros
Soroksár-Integrál-DAC
Felcsút-MTE 1904
Lombard-BKV Előre
Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.
Siófok-BKV Előre
Gyirmót-Celldömölk
Soroksár-Kaposvölgye
Felcsút-Lombard Pápa
2. forduló, 08. 19.
Lombard Pápa-Soroksár
Kaposvölgye-Gyirmót
Celldömölk-Siófok
BKV Előre-Barcs
MTE 1904-Haladás
Integrál-Balatonlelle
Dunaújváros-Budaörs
Hévíz-Felcsút
3. forduló, 08. 26.
Budaörs-Integrál-DAC
Balatonlelle-MTE 1904
Haladás-BKV Előre
Barcs-Celldömölk
BFC Siófok-Kaposvölgye
Gyirmót-Lombard Pápa
Soroksár-Felcsút
Hévíz-Dunaújváros
4. forduló, 09. 03.
Soroksár-Hévíz
Felcsút-Gyirmót
Lombard Pápa-Siófok
Kaposvölgye-Barcs
Celldömölk-Haladás
BKV Előre- Balatonlelle
MTE 1904-Budaörs
Integrál-Dunaújváros
5. forduló, 09. 09.
Budaörs-BKV Előre
Balatonlelle-Delldömölk
Haladás-Kaposvölgye
Barcs-Lombard Pápa
BFC Siófok-Felcsút
Gyirmót-Soroksár
Dunaújváros-MTE 1904
Hévíz-Integrál-DAC
6. forduló, 09. 16.
Gyirmót-Hévíz
Soroksár-BFC Siófok
Lombard Pápa-Haladás
Kaposvölgye-Balatonlelle
Celldömölk-Budaörs
BKV Előre-Dunaújváros
MTE 1904-Integrál-DAC
7. forduló, 09.23.
Budaörs-Kaposvölgye
Balatonlelle-Lombard
Haladás-Felcsút
Barcs-Soroksár
BFC Siófok-Gyirmót
Integrál-DAC-BKV Előre
Dunaújváros-Celldömölk
Hévíz-MTE 1904
8. forduló, 09. 30.
BFC Siófok-Hévíz
Gyirmót-Barcs
Soroksár-Haladás
Felcsút-Balatonlelle
Lombard Pápa-Budaörs
Kaposvölgye-D.-újváros
Celldömölk-Integrál
BKV Előre-MTE 1904
9. forduló, 10. 08.
Budaörs-Felcsút
Balatonlelle-Soroksár
Haladás-Gyirmót
Barcs-BFC Siófok
MTE 1904-Celldömölk
Integrál-Kaposvölgye
Dunaújváros-Lombard
Hévíz-BKV Előre
10. forduló, 10. 14.
Barcs-Hévíz
BFC Siófok-Haladás
Gyirmót-Balatonlelle
Soroksár-Budaörs
Felcsút-Dunaújváros
Lombard-Integrál-DAC
Kaposvölgye-MTE 1904
Celldömölk-BKV Előre
11. forduló, 10. 21.
Budaörs-Gyirmót
Balatonlelle-BFC Siófok
Haladás-Barcs
BKV Előre-Kaposvölgye
MTE 1904-Lombard Pápa
Integrál-DAC-Felcsút
Dunaújváros-Soroksár
Hévíz-Celldömölk
12. forduló, 10. 28.
Haladás-Hévíz
Barcs-Balatonlelle
BFC Siófok-Budaörs
Gyirmót-Dunaújváros
Soroksár-Integrál-DAC
Felcsút-MTE 1904
Lombard-BKV Előre
Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.
Gyirmót-Celldömölk
Soroksár-Kaposvölgye
Felcsút-Lombard Pápa
2. forduló, 08. 19.
Lombard Pápa-Soroksár
Kaposvölgye-Gyirmót
Celldömölk-Siófok
BKV Előre-Barcs
MTE 1904-Haladás
Integrál-Balatonlelle
Dunaújváros-Budaörs
Hévíz-Felcsút
3. forduló, 08. 26.
Budaörs-Integrál-DAC
Balatonlelle-MTE 1904
Haladás-BKV Előre
Barcs-Celldömölk
BFC Siófok-Kaposvölgye
Gyirmót-Lombard Pápa
Soroksár-Felcsút
Hévíz-Dunaújváros
4. forduló, 09. 03.
Soroksár-Hévíz
Felcsút-Gyirmót
Lombard Pápa-Siófok
Kaposvölgye-Barcs
Celldömölk-Haladás
BKV Előre- Balatonlelle
MTE 1904-Budaörs
Integrál-Dunaújváros
5. forduló, 09. 09.
Budaörs-BKV Előre
Balatonlelle-Delldömölk
Haladás-Kaposvölgye
Barcs-Lombard Pápa
BFC Siófok-Felcsút
Gyirmót-Soroksár
Dunaújváros-MTE 1904
Hévíz-Integrál-DAC
6. forduló, 09. 16.
Gyirmót-Hévíz
Soroksár-BFC Siófok
Lombard Pápa-Haladás
Kaposvölgye-Balatonlelle
Celldömölk-Budaörs
BKV Előre-Dunaújváros
MTE 1904-Integrál-DAC
7. forduló, 09.23.
Budaörs-Kaposvölgye
Balatonlelle-Lombard
Haladás-Felcsút
Barcs-Soroksár
BFC Siófok-Gyirmót
Integrál-DAC-BKV Előre
Dunaújváros-Celldömölk
Hévíz-MTE 1904
8. forduló, 09. 30.
BFC Siófok-Hévíz
Gyirmót-Barcs
Soroksár-Haladás
Felcsút-Balatonlelle
Lombard Pápa-Budaörs
Kaposvölgye-D.-újváros
Celldömölk-Integrál
BKV Előre-MTE 1904
9. forduló, 10. 08.
Budaörs-Felcsút
Balatonlelle-Soroksár
Haladás-Gyirmót
Barcs-BFC Siófok
MTE 1904-Celldömölk
Integrál-Kaposvölgye
Dunaújváros-Lombard
Hévíz-BKV Előre
10. forduló, 10. 14.
Barcs-Hévíz
BFC Siófok-Haladás
Gyirmót-Balatonlelle
Soroksár-Budaörs
Felcsút-Dunaújváros
Lombard-Integrál-DAC
Kaposvölgye-MTE 1904
Celldömölk-BKV Előre
11. forduló, 10. 21.
Budaörs-Gyirmót
Balatonlelle-BFC Siófok
Haladás-Barcs
BKV Előre-Kaposvölgye
MTE 1904-Lombard Pápa
Integrál-DAC-Felcsút
Dunaújváros-Soroksár
Hévíz-Celldömölk
12. forduló, 10. 28.
Haladás-Hévíz
Barcs-Balatonlelle
BFC Siófok-Budaörs
Gyirmót-Dunaújváros
Soroksár-Integrál-DAC
Felcsút-MTE 1904
Lombard-BKV Előre
Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.
Gyirmót-Celldömölk
Soroksár-Kaposvölgye
Felcsút-Lombard Pápa
2. forduló, 08. 19.
Lombard Pápa-Soroksár
Kaposvölgye-Gyirmót
Celldömölk-Siófok
BKV Előre-Barcs
MTE 1904-Haladás
Integrál-Balatonlelle
Dunaújváros-Budaörs
Hévíz-Felcsút
3. forduló, 08. 26.
Budaörs-Integrál-DAC
Balatonlelle-MTE 1904
Haladás-BKV Előre
Barcs-Celldömölk
BFC Siófok-Kaposvölgye
Gyirmót-Lombard Pápa
Soroksár-Felcsút
Hévíz-Dunaújváros
4. forduló, 09. 03.
Soroksár-Hévíz
Felcsút-Gyirmót
Lombard Pápa-Siófok
Kaposvölgye-Barcs
Celldömölk-Haladás
BKV Előre- Balatonlelle
MTE 1904-Budaörs
Integrál-Dunaújváros
5. forduló, 09. 09.
Budaörs-BKV Előre
Balatonlelle-Delldömölk
Haladás-Kaposvölgye
Barcs-Lombard Pápa
BFC Siófok-Felcsút
Gyirmót-Soroksár
Dunaújváros-MTE 1904
Hévíz-Integrál-DAC
6. forduló, 09. 16.
Gyirmót-Hévíz
Soroksár-BFC Siófok
Lombard Pápa-Haladás
Kaposvölgye-Balatonlelle
Celldömölk-Budaörs
BKV Előre-Dunaújváros
MTE 1904-Integrál-DAC
7. forduló, 09.23.
Budaörs-Kaposvölgye
Balatonlelle-Lombard
Haladás-Felcsút
Barcs-Soroksár
BFC Siófok-Gyirmót
Integrál-DAC-BKV Előre
Dunaújváros-Celldömölk
Hévíz-MTE 1904
8. forduló, 09. 30.
BFC Siófok-Hévíz
Gyirmót-Barcs
Soroksár-Haladás
Felcsút-Balatonlelle
Lombard Pápa-Budaörs
Kaposvölgye-D.-újváros
Celldömölk-Integrál
BKV Előre-MTE 1904
9. forduló, 10. 08.
Budaörs-Felcsút
Balatonlelle-Soroksár
Haladás-Gyirmót
Barcs-BFC Siófok
MTE 1904-Celldömölk
Integrál-Kaposvölgye
Dunaújváros-Lombard
Hévíz-BKV Előre
10. forduló, 10. 14.
Barcs-Hévíz
BFC Siófok-Haladás
Gyirmót-Balatonlelle
Soroksár-Budaörs
Felcsút-Dunaújváros
Lombard-Integrál-DAC
Kaposvölgye-MTE 1904
Celldömölk-BKV Előre
11. forduló, 10. 21.
Budaörs-Gyirmót
Balatonlelle-BFC Siófok
Haladás-Barcs
BKV Előre-Kaposvölgye
MTE 1904-Lombard Pápa
Integrál-DAC-Felcsút
Dunaújváros-Soroksár
Hévíz-Celldömölk
12. forduló, 10. 28.
Haladás-Hévíz
Barcs-Balatonlelle
BFC Siófok-Budaörs
Gyirmót-Dunaújváros
Soroksár-Integrál-DAC
Felcsút-MTE 1904
Lombard-BKV Előre
Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.
Soroksár-Kaposvölgye
Felcsút-Lombard Pápa
2. forduló, 08. 19.
Lombard Pápa-Soroksár
Kaposvölgye-Gyirmót
Celldömölk-Siófok
BKV Előre-Barcs
MTE 1904-Haladás
Integrál-Balatonlelle
Dunaújváros-Budaörs
Hévíz-Felcsút
3. forduló, 08. 26.
Budaörs-Integrál-DAC
Balatonlelle-MTE 1904
Haladás-BKV Előre
Barcs-Celldömölk
BFC Siófok-Kaposvölgye
Gyirmót-Lombard Pápa
Soroksár-Felcsút
Hévíz-Dunaújváros
4. forduló, 09. 03.
Soroksár-Hévíz
Felcsút-Gyirmót
Lombard Pápa-Siófok
Kaposvölgye-Barcs
Celldömölk-Haladás
BKV Előre- Balatonlelle
MTE 1904-Budaörs
Integrál-Dunaújváros
5. forduló, 09. 09.
Budaörs-BKV Előre
Balatonlelle-Delldömölk
Haladás-Kaposvölgye
Barcs-Lombard Pápa
BFC Siófok-Felcsút
Gyirmót-Soroksár
Dunaújváros-MTE 1904
Hévíz-Integrál-DAC
6. forduló, 09. 16.
Gyirmót-Hévíz
Soroksár-BFC Siófok
Lombard Pápa-Haladás
Kaposvölgye-Balatonlelle
Celldömölk-Budaörs
BKV Előre-Dunaújváros
MTE 1904-Integrál-DAC
7. forduló, 09.23.
Budaörs-Kaposvölgye
Balatonlelle-Lombard
Haladás-Felcsút
Barcs-Soroksár
BFC Siófok-Gyirmót
Integrál-DAC-BKV Előre
Dunaújváros-Celldömölk
Hévíz-MTE 1904
8. forduló, 09. 30.
BFC Siófok-Hévíz
Gyirmót-Barcs
Soroksár-Haladás
Felcsút-Balatonlelle
Lombard Pápa-Budaörs
Kaposvölgye-D.-újváros
Celldömölk-Integrál
BKV Előre-MTE 1904
9. forduló, 10. 08.
Budaörs-Felcsút
Balatonlelle-Soroksár
Haladás-Gyirmót
Barcs-BFC Siófok
MTE 1904-Celldömölk
Integrál-Kaposvölgye
Dunaújváros-Lombard
Hévíz-BKV Előre
10. forduló, 10. 14.
Barcs-Hévíz
BFC Siófok-Haladás
Gyirmót-Balatonlelle
Soroksár-Budaörs
Felcsút-Dunaújváros
Lombard-Integrál-DAC
Kaposvölgye-MTE 1904
Celldömölk-BKV Előre
11. forduló, 10. 21.
Budaörs-Gyirmót
Balatonlelle-BFC Siófok
Haladás-Barcs
BKV Előre-Kaposvölgye
MTE 1904-Lombard Pápa
Integrál-DAC-Felcsút
Dunaújváros-Soroksár
Hévíz-Celldömölk
12. forduló, 10. 28.
Haladás-Hévíz
Barcs-Balatonlelle
BFC Siófok-Budaörs
Gyirmót-Dunaújváros
Soroksár-Integrál-DAC
Felcsút-MTE 1904
Lombard-BKV Előre
Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.
Soroksár-Kaposvölgye
Felcsút-Lombard Pápa
2. forduló, 08. 19.
Lombard Pápa-Soroksár
Kaposvölgye-Gyirmót
Celldömölk-Siófok
BKV Előre-Barcs
MTE 1904-Haladás
Integrál-Balatonlelle
Dunaújváros-Budaörs
Hévíz-Felcsút
3. forduló, 08. 26.
Budaörs-Integrál-DAC
Balatonlelle-MTE 1904
Haladás-BKV Előre
Barcs-Celldömölk
BFC Siófok-Kaposvölgye
Gyirmót-Lombard Pápa
Soroksár-Felcsút
Hévíz-Dunaújváros
4. forduló, 09. 03.
Soroksár-Hévíz
Felcsút-Gyirmót
Lombard Pápa-Siófok
Kaposvölgye-Barcs
Celldömölk-Haladás
BKV Előre- Balatonlelle
MTE 1904-Budaörs
Integrál-Dunaújváros
5. forduló, 09. 09.
Budaörs-BKV Előre
Balatonlelle-Delldömölk
Haladás-Kaposvölgye
Barcs-Lombard Pápa
BFC Siófok-Felcsút
Gyirmót-Soroksár
Dunaújváros-MTE 1904
Hévíz-Integrál-DAC
6. forduló, 09. 16.
Gyirmót-Hévíz
Soroksár-BFC Siófok
Lombard Pápa-Haladás
Kaposvölgye-Balatonlelle
Celldömölk-Budaörs
BKV Előre-Dunaújváros
MTE 1904-Integrál-DAC
7. forduló, 09.23.
Budaörs-Kaposvölgye
Balatonlelle-Lombard
Haladás-Felcsút
Barcs-Soroksár
BFC Siófok-Gyirmót
Integrál-DAC-BKV Előre
Dunaújváros-Celldömölk
Hévíz-MTE 1904
8. forduló, 09. 30.
BFC Siófok-Hévíz
Gyirmót-Barcs
Soroksár-Haladás
Felcsút-Balatonlelle
Lombard Pápa-Budaörs
Kaposvölgye-D.-újváros
Celldömölk-Integrál
BKV Előre-MTE 1904
9. forduló, 10. 08.
Budaörs-Felcsút
Balatonlelle-Soroksár
Haladás-Gyirmót
Barcs-BFC Siófok
MTE 1904-Celldömölk
Integrál-Kaposvölgye
Dunaújváros-Lombard
Hévíz-BKV Előre
10. forduló, 10. 14.
Barcs-Hévíz
BFC Siófok-Haladás
Gyirmót-Balatonlelle
Soroksár-Budaörs
Felcsút-Dunaújváros
Lombard-Integrál-DAC
Kaposvölgye-MTE 1904
Celldömölk-BKV Előre
11. forduló, 10. 21.
Budaörs-Gyirmót
Balatonlelle-BFC Siófok
Haladás-Barcs
BKV Előre-Kaposvölgye
MTE 1904-Lombard Pápa
Integrál-DAC-Felcsút
Dunaújváros-Soroksár
Hévíz-Celldömölk
12. forduló, 10. 28.
Haladás-Hévíz
Barcs-Balatonlelle
BFC Siófok-Budaörs
Gyirmót-Dunaújváros
Soroksár-Integrál-DAC
Felcsút-MTE 1904
Lombard-BKV Előre
Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.
Felcsút-Lombard Pápa
2. forduló, 08. 19.
Lombard Pápa-Soroksár
Kaposvölgye-Gyirmót
Celldömölk-Siófok
BKV Előre-Barcs
MTE 1904-Haladás
Integrál-Balatonlelle
Dunaújváros-Budaörs
Hévíz-Felcsút
3. forduló, 08. 26.
Budaörs-Integrál-DAC
Balatonlelle-MTE 1904
Haladás-BKV Előre
Barcs-Celldömölk
BFC Siófok-Kaposvölgye
Gyirmót-Lombard Pápa
Soroksár-Felcsút
Hévíz-Dunaújváros
4. forduló, 09. 03.
Soroksár-Hévíz
Felcsút-Gyirmót
Lombard Pápa-Siófok
Kaposvölgye-Barcs
Celldömölk-Haladás
BKV Előre- Balatonlelle
MTE 1904-Budaörs
Integrál-Dunaújváros
5. forduló, 09. 09.
Budaörs-BKV Előre
Balatonlelle-Delldömölk
Haladás-Kaposvölgye
Barcs-Lombard Pápa
BFC Siófok-Felcsút
Gyirmót-Soroksár
Dunaújváros-MTE 1904
Hévíz-Integrál-DAC
6. forduló, 09. 16.
Gyirmót-Hévíz
Soroksár-BFC Siófok
Lombard Pápa-Haladás
Kaposvölgye-Balatonlelle
Celldömölk-Budaörs
BKV Előre-Dunaújváros
MTE 1904-Integrál-DAC
7. forduló, 09.23.
Budaörs-Kaposvölgye
Balatonlelle-Lombard
Haladás-Felcsút
Barcs-Soroksár
BFC Siófok-Gyirmót
Integrál-DAC-BKV Előre
Dunaújváros-Celldömölk
Hévíz-MTE 1904
8. forduló, 09. 30.
BFC Siófok-Hévíz
Gyirmót-Barcs
Soroksár-Haladás
Felcsút-Balatonlelle
Lombard Pápa-Budaörs
Kaposvölgye-D.-újváros
Celldömölk-Integrál
BKV Előre-MTE 1904
9. forduló, 10. 08.
Budaörs-Felcsút
Balatonlelle-Soroksár
Haladás-Gyirmót
Barcs-BFC Siófok
MTE 1904-Celldömölk
Integrál-Kaposvölgye
Dunaújváros-Lombard
Hévíz-BKV Előre
10. forduló, 10. 14.
Barcs-Hévíz
BFC Siófok-Haladás
Gyirmót-Balatonlelle
Soroksár-Budaörs
Felcsút-Dunaújváros
Lombard-Integrál-DAC
Kaposvölgye-MTE 1904
Celldömölk-BKV Előre
11. forduló, 10. 21.
Budaörs-Gyirmót
Balatonlelle-BFC Siófok
Haladás-Barcs
BKV Előre-Kaposvölgye
MTE 1904-Lombard Pápa
Integrál-DAC-Felcsút
Dunaújváros-Soroksár
Hévíz-Celldömölk
12. forduló, 10. 28.
Haladás-Hévíz
Barcs-Balatonlelle
BFC Siófok-Budaörs
Gyirmót-Dunaújváros
Soroksár-Integrál-DAC
Felcsút-MTE 1904
Lombard-BKV Előre
Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.
Felcsút-Lombard Pápa
2. forduló, 08. 19.
Lombard Pápa-Soroksár
Kaposvölgye-Gyirmót
Celldömölk-Siófok
BKV Előre-Barcs
MTE 1904-Haladás
Integrál-Balatonlelle
Dunaújváros-Budaörs
Hévíz-Felcsút
3. forduló, 08. 26.
Budaörs-Integrál-DAC
Balatonlelle-MTE 1904
Haladás-BKV Előre
Barcs-Celldömölk
BFC Siófok-Kaposvölgye
Gyirmót-Lombard Pápa
Soroksár-Felcsút
Hévíz-Dunaújváros
4. forduló, 09. 03.
Soroksár-Hévíz
Felcsút-Gyirmót
Lombard Pápa-Siófok
Kaposvölgye-Barcs
Celldömölk-Haladás
BKV Előre- Balatonlelle
MTE 1904-Budaörs
Integrál-Dunaújváros
5. forduló, 09. 09.
Budaörs-BKV Előre
Balatonlelle-Delldömölk
Haladás-Kaposvölgye
Barcs-Lombard Pápa
BFC Siófok-Felcsút
Gyirmót-Soroksár
Dunaújváros-MTE 1904
Hévíz-Integrál-DAC
6. forduló, 09. 16.
Gyirmót-Hévíz
Soroksár-BFC Siófok
Lombard Pápa-Haladás
Kaposvölgye-Balatonlelle
Celldömölk-Budaörs
BKV Előre-Dunaújváros
MTE 1904-Integrál-DAC
7. forduló, 09.23.
Budaörs-Kaposvölgye
Balatonlelle-Lombard
Haladás-Felcsút
Barcs-Soroksár
BFC Siófok-Gyirmót
Integrál-DAC-BKV Előre
Dunaújváros-Celldömölk
Hévíz-MTE 1904
8. forduló, 09. 30.
BFC Siófok-Hévíz
Gyirmót-Barcs
Soroksár-Haladás
Felcsút-Balatonlelle
Lombard Pápa-Budaörs
Kaposvölgye-D.-újváros
Celldömölk-Integrál
BKV Előre-MTE 1904
9. forduló, 10. 08.
Budaörs-Felcsút
Balatonlelle-Soroksár
Haladás-Gyirmót
Barcs-BFC Siófok
MTE 1904-Celldömölk
Integrál-Kaposvölgye
Dunaújváros-Lombard
Hévíz-BKV Előre
10. forduló, 10. 14.
Barcs-Hévíz
BFC Siófok-Haladás
Gyirmót-Balatonlelle
Soroksár-Budaörs
Felcsút-Dunaújváros
Lombard-Integrál-DAC
Kaposvölgye-MTE 1904
Celldömölk-BKV Előre
11. forduló, 10. 21.
Budaörs-Gyirmót
Balatonlelle-BFC Siófok
Haladás-Barcs
BKV Előre-Kaposvölgye
MTE 1904-Lombard Pápa
Integrál-DAC-Felcsút
Dunaújváros-Soroksár
Hévíz-Celldömölk
12. forduló, 10. 28.
Haladás-Hévíz
Barcs-Balatonlelle
BFC Siófok-Budaörs
Gyirmót-Dunaújváros
Soroksár-Integrál-DAC
Felcsút-MTE 1904
Lombard-BKV Előre
Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.
2. forduló, 08. 19.
Lombard Pápa-Soroksár
Kaposvölgye-Gyirmót
Celldömölk-Siófok
BKV Előre-Barcs
MTE 1904-Haladás
Integrál-Balatonlelle
Dunaújváros-Budaörs
Hévíz-Felcsút
3. forduló, 08. 26.
Budaörs-Integrál-DAC
Balatonlelle-MTE 1904
Haladás-BKV Előre
Barcs-Celldömölk
BFC Siófok-Kaposvölgye
Gyirmót-Lombard Pápa
Soroksár-Felcsút
Hévíz-Dunaújváros
4. forduló, 09. 03.
Soroksár-Hévíz
Felcsút-Gyirmót
Lombard Pápa-Siófok
Kaposvölgye-Barcs
Celldömölk-Haladás
BKV Előre- Balatonlelle
MTE 1904-Budaörs
Integrál-Dunaújváros
5. forduló, 09. 09.
Budaörs-BKV Előre
Balatonlelle-Delldömölk
Haladás-Kaposvölgye
Barcs-Lombard Pápa
BFC Siófok-Felcsút
Gyirmót-Soroksár
Dunaújváros-MTE 1904
Hévíz-Integrál-DAC
6. forduló, 09. 16.
Gyirmót-Hévíz
Soroksár-BFC Siófok
Lombard Pápa-Haladás
Kaposvölgye-Balatonlelle
Celldömölk-Budaörs
BKV Előre-Dunaújváros
MTE 1904-Integrál-DAC
7. forduló, 09.23.
Budaörs-Kaposvölgye
Balatonlelle-Lombard
Haladás-Felcsút
Barcs-Soroksár
BFC Siófok-Gyirmót
Integrál-DAC-BKV Előre
Dunaújváros-Celldömölk
Hévíz-MTE 1904
8. forduló, 09. 30.
BFC Siófok-Hévíz
Gyirmót-Barcs
Soroksár-Haladás
Felcsút-Balatonlelle
Lombard Pápa-Budaörs
Kaposvölgye-D.-újváros
Celldömölk-Integrál
BKV Előre-MTE 1904
9. forduló, 10. 08.
Budaörs-Felcsút
Balatonlelle-Soroksár
Haladás-Gyirmót
Barcs-BFC Siófok
MTE 1904-Celldömölk
Integrál-Kaposvölgye
Dunaújváros-Lombard
Hévíz-BKV Előre
10. forduló, 10. 14.
Barcs-Hévíz
BFC Siófok-Haladás
Gyirmót-Balatonlelle
Soroksár-Budaörs
Felcsút-Dunaújváros
Lombard-Integrál-DAC
Kaposvölgye-MTE 1904
Celldömölk-BKV Előre
11. forduló, 10. 21.
Budaörs-Gyirmót
Balatonlelle-BFC Siófok
Haladás-Barcs
BKV Előre-Kaposvölgye
MTE 1904-Lombard Pápa
Integrál-DAC-Felcsút
Dunaújváros-Soroksár
Hévíz-Celldömölk
12. forduló, 10. 28.
Haladás-Hévíz
Barcs-Balatonlelle
BFC Siófok-Budaörs
Gyirmót-Dunaújváros
Soroksár-Integrál-DAC
Felcsút-MTE 1904
Lombard-BKV Előre
Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.
2. forduló, 08. 19.
Lombard Pápa-Soroksár
Kaposvölgye-Gyirmót
Celldömölk-Siófok
BKV Előre-Barcs
MTE 1904-Haladás
Integrál-Balatonlelle
Dunaújváros-Budaörs
Hévíz-Felcsút
3. forduló, 08. 26.
Budaörs-Integrál-DAC
Balatonlelle-MTE 1904
Haladás-BKV Előre
Barcs-Celldömölk
BFC Siófok-Kaposvölgye
Gyirmót-Lombard Pápa
Soroksár-Felcsút
Hévíz-Dunaújváros
4. forduló, 09. 03.
Soroksár-Hévíz
Felcsút-Gyirmót
Lombard Pápa-Siófok
Kaposvölgye-Barcs
Celldömölk-Haladás
BKV Előre- Balatonlelle
MTE 1904-Budaörs
Integrál-Dunaújváros
5. forduló, 09. 09.
Budaörs-BKV Előre
Balatonlelle-Delldömölk
Haladás-Kaposvölgye
Barcs-Lombard Pápa
BFC Siófok-Felcsút
Gyirmót-Soroksár
Dunaújváros-MTE 1904
Hévíz-Integrál-DAC
6. forduló, 09. 16.
Gyirmót-Hévíz
Soroksár-BFC Siófok
Lombard Pápa-Haladás
Kaposvölgye-Balatonlelle
Celldömölk-Budaörs
BKV Előre-Dunaújváros
MTE 1904-Integrál-DAC
7. forduló, 09.23.
Budaörs-Kaposvölgye
Balatonlelle-Lombard
Haladás-Felcsút
Barcs-Soroksár
BFC Siófok-Gyirmót
Integrál-DAC-BKV Előre
Dunaújváros-Celldömölk
Hévíz-MTE 1904
8. forduló, 09. 30.
BFC Siófok-Hévíz
Gyirmót-Barcs
Soroksár-Haladás
Felcsút-Balatonlelle
Lombard Pápa-Budaörs
Kaposvölgye-D.-újváros
Celldömölk-Integrál
BKV Előre-MTE 1904
9. forduló, 10. 08.
Budaörs-Felcsút
Balatonlelle-Soroksár
Haladás-Gyirmót
Barcs-BFC Siófok
MTE 1904-Celldömölk
Integrál-Kaposvölgye
Dunaújváros-Lombard
Hévíz-BKV Előre
10. forduló, 10. 14.
Barcs-Hévíz
BFC Siófok-Haladás
Gyirmót-Balatonlelle
Soroksár-Budaörs
Felcsút-Dunaújváros
Lombard-Integrál-DAC
Kaposvölgye-MTE 1904
Celldömölk-BKV Előre
11. forduló, 10. 21.
Budaörs-Gyirmót
Balatonlelle-BFC Siófok
Haladás-Barcs
BKV Előre-Kaposvölgye
MTE 1904-Lombard Pápa
Integrál-DAC-Felcsút
Dunaújváros-Soroksár
Hévíz-Celldömölk
12. forduló, 10. 28.
Haladás-Hévíz
Barcs-Balatonlelle
BFC Siófok-Budaörs
Gyirmót-Dunaújváros
Soroksár-Integrál-DAC
Felcsút-MTE 1904
Lombard-BKV Előre
Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.
Lombard Pápa-Soroksár
Kaposvölgye-Gyirmót
Celldömölk-Siófok
BKV Előre-Barcs
MTE 1904-Haladás
Integrál-Balatonlelle
Dunaújváros-Budaörs
Hévíz-Felcsút
3. forduló, 08. 26.
Budaörs-Integrál-DAC
Balatonlelle-MTE 1904
Haladás-BKV Előre
Barcs-Celldömölk
BFC Siófok-Kaposvölgye
Gyirmót-Lombard Pápa
Soroksár-Felcsút
Hévíz-Dunaújváros
4. forduló, 09. 03.
Soroksár-Hévíz
Felcsút-Gyirmót
Lombard Pápa-Siófok
Kaposvölgye-Barcs
Celldömölk-Haladás
BKV Előre- Balatonlelle
MTE 1904-Budaörs
Integrál-Dunaújváros
5. forduló, 09. 09.
Budaörs-BKV Előre
Balatonlelle-Delldömölk
Haladás-Kaposvölgye
Barcs-Lombard Pápa
BFC Siófok-Felcsút
Gyirmót-Soroksár
Dunaújváros-MTE 1904
Hévíz-Integrál-DAC
6. forduló, 09. 16.
Gyirmót-Hévíz
Soroksár-BFC Siófok
Lombard Pápa-Haladás
Kaposvölgye-Balatonlelle
Celldömölk-Budaörs
BKV Előre-Dunaújváros
MTE 1904-Integrál-DAC
7. forduló, 09.23.
Budaörs-Kaposvölgye
Balatonlelle-Lombard
Haladás-Felcsút
Barcs-Soroksár
BFC Siófok-Gyirmót
Integrál-DAC-BKV Előre
Dunaújváros-Celldömölk
Hévíz-MTE 1904
8. forduló, 09. 30.
BFC Siófok-Hévíz
Gyirmót-Barcs
Soroksár-Haladás
Felcsút-Balatonlelle
Lombard Pápa-Budaörs
Kaposvölgye-D.-újváros
Celldömölk-Integrál
BKV Előre-MTE 1904
9. forduló, 10. 08.
Budaörs-Felcsút
Balatonlelle-Soroksár
Haladás-Gyirmót
Barcs-BFC Siófok
MTE 1904-Celldömölk
Integrál-Kaposvölgye
Dunaújváros-Lombard
Hévíz-BKV Előre
10. forduló, 10. 14.
Barcs-Hévíz
BFC Siófok-Haladás
Gyirmót-Balatonlelle
Soroksár-Budaörs
Felcsút-Dunaújváros
Lombard-Integrál-DAC
Kaposvölgye-MTE 1904
Celldömölk-BKV Előre
11. forduló, 10. 21.
Budaörs-Gyirmót
Balatonlelle-BFC Siófok
Haladás-Barcs
BKV Előre-Kaposvölgye
MTE 1904-Lombard Pápa
Integrál-DAC-Felcsút
Dunaújváros-Soroksár
Hévíz-Celldömölk
12. forduló, 10. 28.
Haladás-Hévíz
Barcs-Balatonlelle
BFC Siófok-Budaörs
Gyirmót-Dunaújváros
Soroksár-Integrál-DAC
Felcsút-MTE 1904
Lombard-BKV Előre
Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.
Lombard Pápa-Soroksár
Kaposvölgye-Gyirmót
Celldömölk-Siófok
BKV Előre-Barcs
MTE 1904-Haladás
Integrál-Balatonlelle
Dunaújváros-Budaörs
Hévíz-Felcsút
3. forduló, 08. 26.
Budaörs-Integrál-DAC
Balatonlelle-MTE 1904
Haladás-BKV Előre
Barcs-Celldömölk
BFC Siófok-Kaposvölgye
Gyirmót-Lombard Pápa
Soroksár-Felcsút
Hévíz-Dunaújváros
4. forduló, 09. 03.
Soroksár-Hévíz
Felcsút-Gyirmót
Lombard Pápa-Siófok
Kaposvölgye-Barcs
Celldömölk-Haladás
BKV Előre- Balatonlelle
MTE 1904-Budaörs
Integrál-Dunaújváros
5. forduló, 09. 09.
Budaörs-BKV Előre
Balatonlelle-Delldömölk
Haladás-Kaposvölgye
Barcs-Lombard Pápa
BFC Siófok-Felcsút
Gyirmót-Soroksár
Dunaújváros-MTE 1904
Hévíz-Integrál-DAC
6. forduló, 09. 16.
Gyirmót-Hévíz
Soroksár-BFC Siófok
Lombard Pápa-Haladás
Kaposvölgye-Balatonlelle
Celldömölk-Budaörs
BKV Előre-Dunaújváros
MTE 1904-Integrál-DAC
7. forduló, 09.23.
Budaörs-Kaposvölgye
Balatonlelle-Lombard
Haladás-Felcsút
Barcs-Soroksár
BFC Siófok-Gyirmót
Integrál-DAC-BKV Előre
Dunaújváros-Celldömölk
Hévíz-MTE 1904
8. forduló, 09. 30.
BFC Siófok-Hévíz
Gyirmót-Barcs
Soroksár-Haladás
Felcsút-Balatonlelle
Lombard Pápa-Budaörs
Kaposvölgye-D.-újváros
Celldömölk-Integrál
BKV Előre-MTE 1904
9. forduló, 10. 08.
Budaörs-Felcsút
Balatonlelle-Soroksár
Haladás-Gyirmót
Barcs-BFC Siófok
MTE 1904-Celldömölk
Integrál-Kaposvölgye
Dunaújváros-Lombard
Hévíz-BKV Előre
10. forduló, 10. 14.
Barcs-Hévíz
BFC Siófok-Haladás
Gyirmót-Balatonlelle
Soroksár-Budaörs
Felcsút-Dunaújváros
Lombard-Integrál-DAC
Kaposvölgye-MTE 1904
Celldömölk-BKV Előre
11. forduló, 10. 21.
Budaörs-Gyirmót
Balatonlelle-BFC Siófok
Haladás-Barcs
BKV Előre-Kaposvölgye
MTE 1904-Lombard Pápa
Integrál-DAC-Felcsút
Dunaújváros-Soroksár
Hévíz-Celldömölk
12. forduló, 10. 28.
Haladás-Hévíz
Barcs-Balatonlelle
BFC Siófok-Budaörs
Gyirmót-Dunaújváros
Soroksár-Integrál-DAC
Felcsút-MTE 1904
Lombard-BKV Előre
Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.
Kaposvölgye-Gyirmót
Celldömölk-Siófok
BKV Előre-Barcs
MTE 1904-Haladás
Integrál-Balatonlelle
Dunaújváros-Budaörs
Hévíz-Felcsút
3. forduló, 08. 26.
Budaörs-Integrál-DAC
Balatonlelle-MTE 1904
Haladás-BKV Előre
Barcs-Celldömölk
BFC Siófok-Kaposvölgye
Gyirmót-Lombard Pápa
Soroksár-Felcsút
Hévíz-Dunaújváros
4. forduló, 09. 03.
Soroksár-Hévíz
Felcsút-Gyirmót
Lombard Pápa-Siófok
Kaposvölgye-Barcs
Celldömölk-Haladás
BKV Előre- Balatonlelle
MTE 1904-Budaörs
Integrál-Dunaújváros
5. forduló, 09. 09.
Budaörs-BKV Előre
Balatonlelle-Delldömölk
Haladás-Kaposvölgye
Barcs-Lombard Pápa
BFC Siófok-Felcsút
Gyirmót-Soroksár
Dunaújváros-MTE 1904
Hévíz-Integrál-DAC
6. forduló, 09. 16.
Gyirmót-Hévíz
Soroksár-BFC Siófok
Lombard Pápa-Haladás
Kaposvölgye-Balatonlelle
Celldömölk-Budaörs
BKV Előre-Dunaújváros
MTE 1904-Integrál-DAC
7. forduló, 09.23.
Budaörs-Kaposvölgye
Balatonlelle-Lombard
Haladás-Felcsút
Barcs-Soroksár
BFC Siófok-Gyirmót
Integrál-DAC-BKV Előre
Dunaújváros-Celldömölk
Hévíz-MTE 1904
8. forduló, 09. 30.
BFC Siófok-Hévíz
Gyirmót-Barcs
Soroksár-Haladás
Felcsút-Balatonlelle
Lombard Pápa-Budaörs
Kaposvölgye-D.-újváros
Celldömölk-Integrál
BKV Előre-MTE 1904
9. forduló, 10. 08.
Budaörs-Felcsút
Balatonlelle-Soroksár
Haladás-Gyirmót
Barcs-BFC Siófok
MTE 1904-Celldömölk
Integrál-Kaposvölgye
Dunaújváros-Lombard
Hévíz-BKV Előre
10. forduló, 10. 14.
Barcs-Hévíz
BFC Siófok-Haladás
Gyirmót-Balatonlelle
Soroksár-Budaörs
Felcsút-Dunaújváros
Lombard-Integrál-DAC
Kaposvölgye-MTE 1904
Celldömölk-BKV Előre
11. forduló, 10. 21.
Budaörs-Gyirmót
Balatonlelle-BFC Siófok
Haladás-Barcs
BKV Előre-Kaposvölgye
MTE 1904-Lombard Pápa
Integrál-DAC-Felcsút
Dunaújváros-Soroksár
Hévíz-Celldömölk
12. forduló, 10. 28.
Haladás-Hévíz
Barcs-Balatonlelle
BFC Siófok-Budaörs
Gyirmót-Dunaújváros
Soroksár-Integrál-DAC
Felcsút-MTE 1904
Lombard-BKV Előre
Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.
Kaposvölgye-Gyirmót
Celldömölk-Siófok
BKV Előre-Barcs
MTE 1904-Haladás
Integrál-Balatonlelle
Dunaújváros-Budaörs
Hévíz-Felcsút
3. forduló, 08. 26.
Budaörs-Integrál-DAC
Balatonlelle-MTE 1904
Haladás-BKV Előre
Barcs-Celldömölk
BFC Siófok-Kaposvölgye
Gyirmót-Lombard Pápa
Soroksár-Felcsút
Hévíz-Dunaújváros
4. forduló, 09. 03.
Soroksár-Hévíz
Felcsút-Gyirmót
Lombard Pápa-Siófok
Kaposvölgye-Barcs
Celldömölk-Haladás
BKV Előre- Balatonlelle
MTE 1904-Budaörs
Integrál-Dunaújváros
5. forduló, 09. 09.
Budaörs-BKV Előre
Balatonlelle-Delldömölk
Haladás-Kaposvölgye
Barcs-Lombard Pápa
BFC Siófok-Felcsút
Gyirmót-Soroksár
Dunaújváros-MTE 1904
Hévíz-Integrál-DAC
6. forduló, 09. 16.
Gyirmót-Hévíz
Soroksár-BFC Siófok
Lombard Pápa-Haladás
Kaposvölgye-Balatonlelle
Celldömölk-Budaörs
BKV Előre-Dunaújváros
MTE 1904-Integrál-DAC
7. forduló, 09.23.
Budaörs-Kaposvölgye
Balatonlelle-Lombard
Haladás-Felcsút
Barcs-Soroksár
BFC Siófok-Gyirmót
Integrál-DAC-BKV Előre
Dunaújváros-Celldömölk
Hévíz-MTE 1904
8. forduló, 09. 30.
BFC Siófok-Hévíz
Gyirmót-Barcs
Soroksár-Haladás
Felcsút-Balatonlelle
Lombard Pápa-Budaörs
Kaposvölgye-D.-újváros
Celldömölk-Integrál
BKV Előre-MTE 1904
9. forduló, 10. 08.
Budaörs-Felcsút
Balatonlelle-Soroksár
Haladás-Gyirmót
Barcs-BFC Siófok
MTE 1904-Celldömölk
Integrál-Kaposvölgye
Dunaújváros-Lombard
Hévíz-BKV Előre
10. forduló, 10. 14.
Barcs-Hévíz
BFC Siófok-Haladás
Gyirmót-Balatonlelle
Soroksár-Budaörs
Felcsút-Dunaújváros
Lombard-Integrál-DAC
Kaposvölgye-MTE 1904
Celldömölk-BKV Előre
11. forduló, 10. 21.
Budaörs-Gyirmót
Balatonlelle-BFC Siófok
Haladás-Barcs
BKV Előre-Kaposvölgye
MTE 1904-Lombard Pápa
Integrál-DAC-Felcsút
Dunaújváros-Soroksár
Hévíz-Celldömölk
12. forduló, 10. 28.
Haladás-Hévíz
Barcs-Balatonlelle
BFC Siófok-Budaörs
Gyirmót-Dunaújváros
Soroksár-Integrál-DAC
Felcsút-MTE 1904
Lombard-BKV Előre
Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.
Celldömölk-Siófok
BKV Előre-Barcs
MTE 1904-Haladás
Integrál-Balatonlelle
Dunaújváros-Budaörs
Hévíz-Felcsút
3. forduló, 08. 26.
Budaörs-Integrál-DAC
Balatonlelle-MTE 1904
Haladás-BKV Előre
Barcs-Celldömölk
BFC Siófok-Kaposvölgye
Gyirmót-Lombard Pápa
Soroksár-Felcsút
Hévíz-Dunaújváros
4. forduló, 09. 03.
Soroksár-Hévíz
Felcsút-Gyirmót
Lombard Pápa-Siófok
Kaposvölgye-Barcs
Celldömölk-Haladás
BKV Előre- Balatonlelle
MTE 1904-Budaörs
Integrál-Dunaújváros
5. forduló, 09. 09.
Budaörs-BKV Előre
Balatonlelle-Delldömölk
Haladás-Kaposvölgye
Barcs-Lombard Pápa
BFC Siófok-Felcsút
Gyirmót-Soroksár
Dunaújváros-MTE 1904
Hévíz-Integrál-DAC
6. forduló, 09. 16.
Gyirmót-Hévíz
Soroksár-BFC Siófok
Lombard Pápa-Haladás
Kaposvölgye-Balatonlelle
Celldömölk-Budaörs
BKV Előre-Dunaújváros
MTE 1904-Integrál-DAC
7. forduló, 09.23.
Budaörs-Kaposvölgye
Balatonlelle-Lombard
Haladás-Felcsút
Barcs-Soroksár
BFC Siófok-Gyirmót
Integrál-DAC-BKV Előre
Dunaújváros-Celldömölk
Hévíz-MTE 1904
8. forduló, 09. 30.
BFC Siófok-Hévíz
Gyirmót-Barcs
Soroksár-Haladás
Felcsút-Balatonlelle
Lombard Pápa-Budaörs
Kaposvölgye-D.-újváros
Celldömölk-Integrál
BKV Előre-MTE 1904
9. forduló, 10. 08.
Budaörs-Felcsút
Balatonlelle-Soroksár
Haladás-Gyirmót
Barcs-BFC Siófok
MTE 1904-Celldömölk
Integrál-Kaposvölgye
Dunaújváros-Lombard
Hévíz-BKV Előre
10. forduló, 10. 14.
Barcs-Hévíz
BFC Siófok-Haladás
Gyirmót-Balatonlelle
Soroksár-Budaörs
Felcsút-Dunaújváros
Lombard-Integrál-DAC
Kaposvölgye-MTE 1904
Celldömölk-BKV Előre
11. forduló, 10. 21.
Budaörs-Gyirmót
Balatonlelle-BFC Siófok
Haladás-Barcs
BKV Előre-Kaposvölgye
MTE 1904-Lombard Pápa
Integrál-DAC-Felcsút
Dunaújváros-Soroksár
Hévíz-Celldömölk
12. forduló, 10. 28.
Haladás-Hévíz
Barcs-Balatonlelle
BFC Siófok-Budaörs
Gyirmót-Dunaújváros
Soroksár-Integrál-DAC
Felcsút-MTE 1904
Lombard-BKV Előre
Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.
Celldömölk-Siófok
BKV Előre-Barcs
MTE 1904-Haladás
Integrál-Balatonlelle
Dunaújváros-Budaörs
Hévíz-Felcsút
3. forduló, 08. 26.
Budaörs-Integrál-DAC
Balatonlelle-MTE 1904
Haladás-BKV Előre
Barcs-Celldömölk
BFC Siófok-Kaposvölgye
Gyirmót-Lombard Pápa
Soroksár-Felcsút
Hévíz-Dunaújváros
4. forduló, 09. 03.
Soroksár-Hévíz
Felcsút-Gyirmót
Lombard Pápa-Siófok
Kaposvölgye-Barcs
Celldömölk-Haladás
BKV Előre- Balatonlelle
MTE 1904-Budaörs
Integrál-Dunaújváros
5. forduló, 09. 09.
Budaörs-BKV Előre
Balatonlelle-Delldömölk
Haladás-Kaposvölgye
Barcs-Lombard Pápa
BFC Siófok-Felcsút
Gyirmót-Soroksár
Dunaújváros-MTE 1904
Hévíz-Integrál-DAC
6. forduló, 09. 16.
Gyirmót-Hévíz
Soroksár-BFC Siófok
Lombard Pápa-Haladás
Kaposvölgye-Balatonlelle
Celldömölk-Budaörs
BKV Előre-Dunaújváros
MTE 1904-Integrál-DAC
7. forduló, 09.23.
Budaörs-Kaposvölgye
Balatonlelle-Lombard
Haladás-Felcsút
Barcs-Soroksár
BFC Siófok-Gyirmót
Integrál-DAC-BKV Előre
Dunaújváros-Celldömölk
Hévíz-MTE 1904
8. forduló, 09. 30.
BFC Siófok-Hévíz
Gyirmót-Barcs
Soroksár-Haladás
Felcsút-Balatonlelle
Lombard Pápa-Budaörs
Kaposvölgye-D.-újváros
Celldömölk-Integrál
BKV Előre-MTE 1904
9. forduló, 10. 08.
Budaörs-Felcsút
Balatonlelle-Soroksár
Haladás-Gyirmót
Barcs-BFC Siófok
MTE 1904-Celldömölk
Integrál-Kaposvölgye
Dunaújváros-Lombard
Hévíz-BKV Előre
10. forduló, 10. 14.
Barcs-Hévíz
BFC Siófok-Haladás
Gyirmót-Balatonlelle
Soroksár-Budaörs
Felcsút-Dunaújváros
Lombard-Integrál-DAC
Kaposvölgye-MTE 1904
Celldömölk-BKV Előre
11. forduló, 10. 21.
Budaörs-Gyirmót
Balatonlelle-BFC Siófok
Haladás-Barcs
BKV Előre-Kaposvölgye
MTE 1904-Lombard Pápa
Integrál-DAC-Felcsút
Dunaújváros-Soroksár
Hévíz-Celldömölk
12. forduló, 10. 28.
Haladás-Hévíz
Barcs-Balatonlelle
BFC Siófok-Budaörs
Gyirmót-Dunaújváros
Soroksár-Integrál-DAC
Felcsút-MTE 1904
Lombard-BKV Előre
Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.
BKV Előre-Barcs
MTE 1904-Haladás
Integrál-Balatonlelle
Dunaújváros-Budaörs
Hévíz-Felcsút
3. forduló, 08. 26.
Budaörs-Integrál-DAC
Balatonlelle-MTE 1904
Haladás-BKV Előre
Barcs-Celldömölk
BFC Siófok-Kaposvölgye
Gyirmót-Lombard Pápa
Soroksár-Felcsút
Hévíz-Dunaújváros
4. forduló, 09. 03.
Soroksár-Hévíz
Felcsút-Gyirmót
Lombard Pápa-Siófok
Kaposvölgye-Barcs
Celldömölk-Haladás
BKV Előre- Balatonlelle
MTE 1904-Budaörs
Integrál-Dunaújváros
5. forduló, 09. 09.
Budaörs-BKV Előre
Balatonlelle-Delldömölk
Haladás-Kaposvölgye
Barcs-Lombard Pápa
BFC Siófok-Felcsút
Gyirmót-Soroksár
Dunaújváros-MTE 1904
Hévíz-Integrál-DAC
6. forduló, 09. 16.
Gyirmót-Hévíz
Soroksár-BFC Siófok
Lombard Pápa-Haladás
Kaposvölgye-Balatonlelle
Celldömölk-Budaörs
BKV Előre-Dunaújváros
MTE 1904-Integrál-DAC
7. forduló, 09.23.
Budaörs-Kaposvölgye
Balatonlelle-Lombard
Haladás-Felcsút
Barcs-Soroksár
BFC Siófok-Gyirmót
Integrál-DAC-BKV Előre
Dunaújváros-Celldömölk
Hévíz-MTE 1904
8. forduló, 09. 30.
BFC Siófok-Hévíz
Gyirmót-Barcs
Soroksár-Haladás
Felcsút-Balatonlelle
Lombard Pápa-Budaörs
Kaposvölgye-D.-újváros
Celldömölk-Integrál
BKV Előre-MTE 1904
9. forduló, 10. 08.
Budaörs-Felcsút
Balatonlelle-Soroksár
Haladás-Gyirmót
Barcs-BFC Siófok
MTE 1904-Celldömölk
Integrál-Kaposvölgye
Dunaújváros-Lombard
Hévíz-BKV Előre
10. forduló, 10. 14.
Barcs-Hévíz
BFC Siófok-Haladás
Gyirmót-Balatonlelle
Soroksár-Budaörs
Felcsút-Dunaújváros
Lombard-Integrál-DAC
Kaposvölgye-MTE