2007.09.05. 02:29

Eredményes támadójáték: sima diadal

Veszprém (no) - Lendületes támadójátékkal nagyarányú győzelmet ért el az NB II-es női labdarúgó-bajnokságban a veszprémi Szuperinfó SE csapata.

Novothny Ottó

A veszprémiek bátor támadó futballra törekedtek, amit már a nyolcadik percben góllal nyomatékosítottak. Ezt követően nagy előnyt szereztek, majd a szünet után kiegyenlítettebb játék alakult ki, de a hazaiak továbbra is több gólszerzési lehetőséget dolgoztak ki.

Szuperinfó SE-Pálhalma7:2 (4:1)Veszprém, 100 néző. V.: Németh. Szuperinfó: Németh - Borbély, Tölgyesi, Varga K., Varga T. (Kéri), Véninger (Dobánszky), Zágor, Bakos, Haraszt, Nagy, Bognár (Stéber. Edző: Laki Zoltán.

Gólszerző: Nagy 4, Haraszt 2, Zágor, ill. Kara 2.

A női NB II-es labdarúgó- bajnokságban az őszi első három forduló után már csak három százszázalékos csapat van (Pécs, Nagykutas és Csepel), őket két hatpontos klub követi (Győri Dózsa és Hegyvidék).

A veszprémiek pillanatnyilag a hatodik helyen állnak két négy pontot gyűjtött együttes társaságában.