Foci

2007.01.24. 03:29

Jól helytállt a Lombard

Zalaegerszeg (novi) - Lejátszotta első felkészülési labdarúgó-mérkőzését a Lombard Pápa NB II-es csapata.

Novothny Ottó

ZTE-Lombard Pápa1:0 (0:0)Zalaegerszeg, 200 néző. V.: Kiss. Pápa: Eszterházy - Ribeiro, Farkas, Lettrich, Fabiancic - Tóth G. , Basic (Reinaldo), Simic (Tóth T.) - Fabio, Fedor (Ciric), Csépányi. Edző: Zoran Kuntics.

A műfüves pályán megrendezett találkozón a vendégek egyenrangú ellenfelei voltak az első osztályú házigazdáknak. A 88. percben Koplárovics gólja döntötte el az összecsapás sorsát.

Lipták Zoltán az angol harmadik ligás Huddersfieldhez utazott, akik szívesen leigazolnák a pápai játékost.