2007.04.24. 02:29
Tabella- parádé
Eredmények: Újpest-Kaposvár 0:0, Diósgyőr-DVSC 1:5, MTK-Tatabánya 4:0, Honvéd-Fehérvár 1:1, Zala- egerszeg-Paks 4:0, REAC- Vasas 1:3, Sopron-Pécs 3:1, ...
Eredmények: Újpest-Kaposvár 0:0, Diósgyőr-DVSC 1:5, MTK-Tatabánya 4:0, Honvéd-Fehérvár 1:1, Zala- egerszeg-Paks 4:0, REAC- Vasas 1:3, Sopron-Pécs 3:1, Győr-Vác 1:0. A következő forduló: Vác-Újpest, Tatabánya-DVTK, Paks-Sopron, Vasas-ZTE, DVSC-Győr, PMFC-Honvéd, Kaposvár- REAC.
A Haladástól 11, a Gyirmóttól 9 pont levonva. Eredmények: Felcsút-Haladás 5:0, Celldömölk-Dunaújváros 1:4, Soroksár- Barcs 0:2, MTE-Hévíz 2:1, Pápa-Balatonlelle 2:1, Gyirmót-Siófok 1:2, Kaposvölgye-Budaörs 2:1, Előre-Integrál 1:2. A következő forduló: Hévíz-Siófok, Barcs-Gyirmót, Haladás-Soroksár, Balatonlelle- Felcsút, Budaörs-Lombard, Dunaújváros-Kaposvölgye, Integrál-Celldömölk.
Eredmények: Bük-Sümeg 3:1, Csorna-Répcelak 1:0, Csesztreg-Sopron 2:2, Keszt- hely-Elmax 1:8, Tapolca- Ajka 0:2, Andráshida-Jánossomorja 2:1, Kapuvár-Sárvár 1:4. A következő forduló: Ajka-Bük, Elmax-Tapolca, Sopron-Keszthely, Sárvár- Csesztreg, Jánossomorja-Sümeg, Répcelak- Kapuvár.
A következő forduló: Márkó-Padragkút, Pét-Ugod, Mihályháza-Kerta, B.-tomaj-Várpalota, Öskü-Peremarton, B.-főkajár-Úrkút, Dörögdi-Medence-A. Kristály, Herend-Balatonfüred.
1. | Peramarton | 21 | 13 | 3 | 5 | 48: | 29 | 42 |
2. | Padragkút | 21 | 10 | 6 | 5 | 43: | 30 | 36 |
3. | Ajka Kristály | 21 | 8 | 10 | 3 | 50: | 31 | 34 |
4. | Márkó | 21 | 9 | 7 | 5 | 43: | 30 | 34 |
5. | Várpalota | 21 | 10 | 3 | 8 | 47: | 46 | 33 |
6. | B.-főkajár | 21 | 9 | 5 | 7 | 33: | 30 | 32 |
7. | B.-füred | 21 | 10 | 2 | 9 | 37: | 41 | 32 |
8. | Ugod | 21 | 10 | 1 | 10 | 44: | 47 | 31 |
9. | T.-dörögd | 21 | 9 | 3 | 9 | 45: | 35 | 30 |
10. | Mihályháza | 21 | 8 | 5 | 8 | 32: | 36 | 29 |
11. | B.-tomaj | 21 | 7 | 6 | 8 | 45: | 45 | 27 |
12. | Herend | 21 | 6 | 6 | 9 | 37: | 42 | 24 |
13. | Úrkút | 21 | 7 | 3 | 11 | 36: | 46 | 24 |
14. | Kerta | 21 | 6 | 3 | 12 | 33: | 52 | 21 |
15. | Pét | 21 | 5 | 5 | 11 | 35: | 48 | 20 |
16. | Öskü | 21 | 6 | 2 | 13 | 26: | 43 | 20 |
ü |
A Haladástól 11, a Gyirmóttól 9 pont levonva. Eredmények: Felcsút-Haladás 5:0, Celldömölk-Dunaújváros 1:4, Soroksár- Barcs 0:2, MTE-Hévíz 2:1, Pápa-Balatonlelle 2:1, Gyirmót-Siófok 1:2, Kaposvölgye-Budaörs 2:1, Előre-Integrál 1:2. A következő forduló: Hévíz-Siófok, Barcs-Gyirmót, Haladás-Soroksár, Balatonlelle- Felcsút, Budaörs-Lombard, Dunaújváros-Kaposvölgye, Integrál-Celldömölk.
Eredmények: Bük-Sümeg 3:1, Csorna-Répcelak 1:0, Csesztreg-Sopron 2:2, Keszt- hely-Elmax 1:8, Tapolca- Ajka 0:2, Andráshida-Jánossomorja 2:1, Kapuvár-Sárvár 1:4. A következő forduló: Ajka-Bük, Elmax-Tapolca, Sopron-Keszthely, Sárvár- Csesztreg, Jánossomorja-Sümeg, Répcelak- Kapuvár.
A következő forduló: Márkó-Padragkút, Pét-Ugod, Mihályháza-Kerta, B.-tomaj-Várpalota, Öskü-Peremarton, B.-főkajár-Úrkút, Dörögdi-Medence-A. Kristály, Herend-Balatonfüred.
1. | Peramarton | 21 | 13 | 3 | 5 | 48: | 29 | 42 |
2. | Padragkút | 21 | 10 | 6 | 5 | 43: | 30 | 36 |
3. | Ajka Kristály | 21 | 8 | 10 | 3 | 50: | 31 | 34 |
4. | Márkó | 21 | 9 | 7 | 5 | 43: | 30 | 34 |
5. | Várpalota | 21 | 10 | 3 | 8 | 47: | 46 | 33 |
6. | B.-főkajár | 21 | 9 | 5 | 7 | 33: | 30 | 32 |
7. | B.-füred | 21 | 10 | 2 | 9 | 37: | 41 | 32 |
8. | Ugod | 21 | 10 | 1 | 10 | 44: | 47 | 31 |
9. | T.-dörögd | 21 | 9 | 3 | 9 | 45: | 35 | 30 |
10. | Mihályháza | 21 | 8 | 5 | 8 | 32: | 36 | 29 |
11. | B.-tomaj | 21 | 7 | 6 | 8 | 45: | 45 | 27 |
12. | Herend | 21 | 6 | 6 | 9 | 37: | 42 | 24 |
13. | Úrkút | 21 | 7 | 3 | 11 | 36: | 46 | 24 |
14. | Kerta | 21 | 6 | 3 | 12 | 33: | 52 | 21 |
15. | Pét | 21 | 5 | 5 | 11 | 35: | 48 | 20 |
16. | Öskü | 21 | 6 | 2 | 13 | 26: | 43 | 20 |
ü |
A Haladástól 11, a Gyirmóttól 9 pont levonva. Eredmények: Felcsút-Haladás 5:0, Celldömölk-Dunaújváros 1:4, Soroksár- Barcs 0:2, MTE-Hévíz 2:1, Pápa-Balatonlelle 2:1, Gyirmót-Siófok 1:2, Kaposvölgye-Budaörs 2:1, Előre-Integrál 1:2. A következő forduló: Hévíz-Siófok, Barcs-Gyirmót, Haladás-Soroksár, Balatonlelle- Felcsút, Budaörs-Lombard, Dunaújváros-Kaposvölgye, Integrál-Celldömölk.
Eredmények: Bük-Sümeg 3:1, Csorna-Répcelak 1:0, Csesztreg-Sopron 2:2, Keszt- hely-Elmax 1:8, Tapolca- Ajka 0:2, Andráshida-Jánossomorja 2:1, Kapuvár-Sárvár 1:4. A következő forduló: Ajka-Bük, Elmax-Tapolca, Sopron-Keszthely, Sárvár- Csesztreg, Jánossomorja-Sümeg, Répcelak- Kapuvár.
A következő forduló: Márkó-Padragkút, Pét-Ugod, Mihályháza-Kerta, B.-tomaj-Várpalota, Öskü-Peremarton, B.-főkajár-Úrkút, Dörögdi-Medence-A. Kristály, Herend-Balatonfüred.
1. | Peramarton | 21 | 13 | 3 | 5 | 48: | 29 | 42 |
2. | Padragkút | 21 | 10 | 6 | 5 | 43: | 30 | 36 |
3. | Ajka Kristály | 21 | 8 | 10 | 3 | 50: | 31 | 34 |
4. | Márkó | 21 | 9 | 7 | 5 | 43: | 30 | 34 |
5. | Várpalota | 21 | 10 | 3 | 8 | 47: | 46 | 33 |
6. | B.-főkajár | 21 | 9 | 5 | 7 | 33: | 30 | 32 |
7. | B.-füred | 21 | 10 | 2 | 9 | 37: | 41 | 32 |
8. | Ugod | 21 | 10 | 1 | 10 | 44: | 47 | 31 |
9. | T.-dörögd | 21 | 9 | 3 | 9 | 45: | 35 | 30 |
10. | Mihályháza | 21 | 8 | 5 | 8 | 32: | 36 | 29 |
11. | B.-tomaj | 21 | 7 | 6 | 8 | 45: | 45 | 27 |
12. | Herend | 21 | 6 | 6 | 9 | 37: | 42 | 24 |
13. | Úrkút | 21 | 7 | 3 | 11 | 36: | 46 | 24 |
14. | Kerta | 21 | 6 | 3 | 12 | 33: | 52 | 21 |
15. | Pét | 21 | 5 | 5 | 11 | 35: | 48 | 20 |
16. | Öskü | 21 | 6 | 2 | 13 | 26: | 43 | 20 |
ü |
A Haladástól 11, a Gyirmóttól 9 pont levonva. Eredmények: Felcsút-Haladás 5:0, Celldömölk-Dunaújváros 1:4, Soroksár- Barcs 0:2, MTE-Hévíz 2:1, Pápa-Balatonlelle 2:1, Gyirmót-Siófok 1:2, Kaposvölgye-Budaörs 2:1, Előre-Integrál 1:2. A következő forduló: Hévíz-Siófok, Barcs-Gyirmót, Haladás-Soroksár, Balatonlelle- Felcsút, Budaörs-Lombard, Dunaújváros-Kaposvölgye, Integrál-Celldömölk.
Eredmények: Bük-Sümeg 3:1, Csorna-Répcelak 1:0, Csesztreg-Sopron 2:2, Keszt- hely-Elmax 1:8, Tapolca- Ajka 0:2, Andráshida-Jánossomorja 2:1, Kapuvár-Sárvár 1:4. A következő forduló: Ajka-Bük, Elmax-Tapolca, Sopron-Keszthely, Sárvár- Csesztreg, Jánossomorja-Sümeg, Répcelak- Kapuvár.
A következő forduló: Márkó-Padragkút, Pét-Ugod, Mihályháza-Kerta, B.-tomaj-Várpalota, Öskü-Peremarton, B.-főkajár-Úrkút, Dörögdi-Medence-A. Kristály, Herend-Balatonfüred.
1. | Peramarton | 21 | 13 | 3 | 5 | 48: | 29 | 42 |
2. | Padragkút | 21 | 10 | 6 | 5 | 43: | 30 | 36 |
3. | Ajka Kristály | 21 | 8 | 10 | 3 | 50: | 31 | 34 |
4. | Márkó | 21 | 9 | 7 | 5 | 43: | 30 | 34 |
5. | Várpalota | 21 | 10 | 3 | 8 | 47: | 46 | 33 |
6. | B.-főkajár | 21 | 9 | 5 | 7 | 33: | 30 | 32 |
7. | B.-füred | 21 | 10 | 2 | 9 | 37: | 41 | 32 |
8. | Ugod | 21 | 10 | 1 | 10 | 44: | 47 | 31 |
9. | T.-dörögd | 21 | 9 | 3 | 9 | 45: | 35 | 30 |
10. | Mihályháza | 21 | 8 | 5 | 8 | 32: | 36 | 29 |
11. | B.-tomaj | 21 | 7 | 6 | 8 | 45: | 45 | 27 |
12. | Herend | 21 | 6 | 6 | 9 | 37: | 42 | 24 |
13. | Úrkút | 21 | 7 | 3 | 11 | 36: | 46 | 24 |
14. | Kerta | 21 | 6 | 3 | 12 | 33: | 52 | 21 |
15. | Pét | 21 | 5 | 5 | 11 | 35: | 48 | 20 |
16. | Öskü | 21 | 6 | 2 | 13 | 26: | 43 | 20 |
ü |
A Haladástól 11, a Gyirmóttól 9 pont levonva. Eredmények: Felcsút-Haladás 5:0, Celldömölk-Dunaújváros 1:4, Soroksár- Barcs 0:2, MTE-Hévíz 2:1, Pápa-Balatonlelle 2:1, Gyirmót-Siófok 1:2, Kaposvölgye-Budaörs 2:1, Előre-Integrál 1:2. A következő forduló: Hévíz-Siófok, Barcs-Gyirmót, Haladás-Soroksár, Balatonlelle- Felcsút, Budaörs-Lombard, Dunaújváros-Kaposvölgye, Integrál-Celldömölk.
Eredmények: Bük-Sümeg 3:1, Csorna-Répcelak 1:0, Csesztreg-Sopron 2:2, Keszt- hely-Elmax 1:8, Tapolca- Ajka 0:2, Andráshida-Jánossomorja 2:1, Kapuvár-Sárvár 1:4. A következő forduló: Ajka-Bük, Elmax-Tapolca, Sopron-Keszthely, Sárvár- Csesztreg, Jánossomorja-Sümeg, Répcelak- Kapuvár.
A következő forduló: Márkó-Padragkút, Pét-Ugod, Mihályháza-Kerta, B.-tomaj-Várpalota, Öskü-Peremarton, B.-főkajár-Úrkút, Dörögdi-Medence-A. Kristály, Herend-Balatonfüred.
1. | Peramarton | 21 | 13 | 3 | 5 | 48: | 29 | 42 |
2. | Padragkút | 21 | 10 | 6 | 5 | 43: | 30 | 36 |
3. | Ajka Kristály | 21 | 8 | 10 | 3 | 50: | 31 | 34 |
4. | Márkó | 21 | 9 | 7 | 5 | 43: | 30 | 34 |
5. | Várpalota | 21 | 10 | 3 | 8 | 47: | 46 | 33 |
6. | B.-főkajár | 21 | 9 | 5 | 7 | 33: | 30 | 32 |
7. | B.-füred | 21 | 10 | 2 | 9 | 37: | 41 | 32 |
8. | Ugod | 21 | 10 | 1 | 10 | 44: | 47 | 31 |
9. | T.-dörögd | 21 | 9 | 3 | 9 | 45: | 35 | 30 |
10. | Mihályháza | 21 | 8 | 5 | 8 | 32: | 36 | 29 |
11. | B.-tomaj | 21 | 7 | 6 | 8 | 45: | 45 | 27 |
12. | Herend | 21 | 6 | 6 | 9 | 37: | 42 | 24 |
13. | Úrkút | 21 | 7 | 3 | 11 | 36: | 46 | 24 |
14. | Kerta | 21 | 6 | 3 | 12 | 33: | 52 | 21 |
15. | Pét | 21 | 5 | 5 | 11 | 35: | 48 | 20 |
16. | Öskü | 21 | 6 | 2 | 13 | 26: | 43 | 20 |
ü |
A Haladástól 11, a Gyirmóttól 9 pont levonva. Eredmények: Felcsút-Haladás 5:0, Celldömölk-Dunaújváros 1:4, Soroksár- Barcs 0:2, MTE-Hévíz 2:1, Pápa-Balatonlelle 2:1, Gyirmót-Siófok 1:2, Kaposvölgye-Budaörs 2:1, Előre-Integrál 1:2. A következő forduló: Hévíz-Siófok, Barcs-Gyirmót, Haladás-Soroksár, Balatonlelle- Felcsút, Budaörs-Lombard, Dunaújváros-Kaposvölgye, Integrál-Celldömölk.
Eredmények: Bük-Sümeg 3:1, Csorna-Répcelak 1:0, Csesztreg-Sopron 2:2, Keszt- hely-Elmax 1:8, Tapolca- Ajka 0:2, Andráshida-Jánossomorja 2:1, Kapuvár-Sárvár 1:4. A következő forduló: Ajka-Bük, Elmax-Tapolca, Sopron-Keszthely, Sárvár- Csesztreg, Jánossomorja-Sümeg, Répcelak- Kapuvár.
A következő forduló: Márkó-Padragkút, Pét-Ugod, Mihályháza-Kerta, B.-tomaj-Várpalota, Öskü-Peremarton, B.-főkajár-Úrkút, Dörögdi-Medence-A. Kristály, Herend-Balatonfüred.
1. | Peramarton | 21 | 13 | 3 | 5 | 48: | 29 | 42 |
2. | Padragkút | 21 | 10 | 6 | 5 | 43: | 30 | 36 |
3. | Ajka Kristály | 21 | 8 | 10 | 3 | 50: | 31 | 34 |
4. | Márkó | 21 | 9 | 7 | 5 | 43: | 30 | 34 |
5. | Várpalota | 21 | 10 | 3 | 8 | 47: | 46 | 33 |
6. | B.-főkajár | 21 | 9 | 5 | 7 | 33: | 30 | 32 |
7. | B.-füred | 21 | 10 | 2 | 9 | 37: | 41 | 32 |
8. | Ugod | 21 | 10 | 1 | 10 | 44: | 47 | 31 |
9. | T.-dörögd | 21 | 9 | 3 | 9 | 45: | 35 | 30 |
10. | Mihályháza | 21 | 8 | 5 | 8 | 32: | 36 | 29 |
11. | B.-tomaj | 21 | 7 | 6 | 8 | 45: | 45 | 27 |
12. | Herend | 21 | 6 | 6 | 9 | 37: | 42 | 24 |
13. | Úrkút | 21 | 7 | 3 | 11 | 36: | 46 | 24 |
14. | Kerta | 21 | 6 | 3 | 12 | 33: | 52 | 21 |
15. | Pét | 21 | 5 | 5 | 11 | 35: | 48 | 20 |
16. | Öskü | 21 | 6 | 2 | 13 | 26: | 43 | 20 |
ü |
Eredmények: Bük-Sümeg 3:1, Csorna-Répcelak 1:0, Csesztreg-Sopron 2:2, Keszt- hely-Elmax 1:8, Tapolca- Ajka 0:2, Andráshida-Jánossomorja 2:1, Kapuvár-Sárvár 1:4. A következő forduló: Ajka-Bük, Elmax-Tapolca, Sopron-Keszthely, Sárvár- Csesztreg, Jánossomorja-Sümeg, Répcelak- Kapuvár.
A következő forduló: Márkó-Padragkút, Pét-Ugod, Mihályháza-Kerta, B.-tomaj-Várpalota, Öskü-Peremarton, B.-főkajár-Úrkút, Dörögdi-Medence-A. Kristály, Herend-Balatonfüred.
1. | Peramarton | 21 | 13 | 3 | 5 | 48: | 29 | 42 |
2. | Padragkút | 21 | 10 | 6 | 5 | 43: | 30 | 36 |
3. | Ajka Kristály | 21 | 8 | 10 | 3 | 50: | 31 | 34 |
4. | Márkó | 21 | 9 | 7 | 5 | 43: | 30 | 34 |
5. | Várpalota | 21 | 10 | 3 | 8 | 47: | 46 | 33 |
6. | B.-főkajár | 21 | 9 | 5 | 7 | 33: | 30 | 32 |
7. | B.-füred | 21 | 10 | 2 | 9 | 37: | 41 | 32 |
8. | Ugod | 21 | 10 | 1 | 10 | 44: | 47 | 31 |
9. | T.-dörögd | 21 | 9 | 3 | 9 | 45: | 35 | 30 |
10. | Mihályháza | 21 | 8 | 5 | 8 | 32: | 36 | 29 |
11. | B.-tomaj | 21 | 7 | 6 | 8 | 45: | 45 | 27 |
12. | Herend | 21 | 6 | 6 | 9 | 37: | 42 | 24 |
13. | Úrkút | 21 | 7 | 3 | 11 | 36: | 46 | 24 |
14. | Kerta | 21 | 6 | 3 | 12 | 33: | 52 | 21 |
15. | Pét | 21 | 5 | 5 | 11 | 35: | 48 | 20 |
16. | Öskü | 21 | 6 | 2 | 13 | 26: | 43 | 20 |
ü |
Eredmények: Bük-Sümeg 3:1, Csorna-Répcelak 1:0, Csesztreg-Sopron 2:2, Keszt- hely-Elmax 1:8, Tapolca- Ajka 0:2, Andráshida-Jánossomorja 2:1, Kapuvár-Sárvár 1:4. A következő forduló: Ajka-Bük, Elmax-Tapolca, Sopron-Keszthely, Sárvár- Csesztreg, Jánossomorja-Sümeg, Répcelak- Kapuvár.
A következő forduló: Márkó-Padragkút, Pét-Ugod, Mihályháza-Kerta, B.-tomaj-Várpalota, Öskü-Peremarton, B.-főkajár-Úrkút, Dörögdi-Medence-A. Kristály, Herend-Balatonfüred.
1. | Peramarton | 21 | 13 | 3 | 5 | 48: | 29 | 42 |
2. | Padragkút | 21 | 10 | 6 | 5 | 43: | 30 | 36 |
3. | Ajka Kristály | 21 | 8 | 10 | 3 | 50: | 31 | 34 |
4. | Márkó | 21 | 9 | 7 | 5 | 43: | 30 | 34 |
5. | Várpalota | 21 | 10 | 3 | 8 | 47: | 46 | 33 |
6. | B.-főkajár | 21 | 9 | 5 | 7 | 33: | 30 | 32 |
7. | B.-füred | 21 | 10 | 2 | 9 | 37: | 41 | 32 |
8. | Ugod | 21 | 10 | 1 | 10 | 44: | 47 | 31 |
9. | T.-dörögd | 21 | 9 | 3 | 9 | 45: | 35 | 30 |
10. | Mihályháza | 21 | 8 | 5 | 8 | 32: | 36 | 29 |
11. | B.-tomaj | 21 | 7 | 6 | 8 | 45: | 45 | 27 |
12. | Herend | 21 | 6 | 6 | 9 | 37: | 42 | 24 |
13. | Úrkút | 21 | 7 | 3 | 11 | 36: | 46 | 24 |
14. | Kerta | 21 | 6 | 3 | 12 | 33: | 52 | 21 |
15. | Pét | 21 | 5 | 5 | 11 | 35: | 48 | 20 |
16. | Öskü | 21 | 6 | 2 | 13 | 26: | 43 | 20 |
ü |
Eredmények: Bük-Sümeg 3:1, Csorna-Répcelak 1:0, Csesztreg-Sopron 2:2, Keszt- hely-Elmax 1:8, Tapolca- Ajka 0:2, Andráshida-Jánossomorja 2:1, Kapuvár-Sárvár 1:4. A következő forduló: Ajka-Bük, Elmax-Tapolca, Sopron-Keszthely, Sárvár- Csesztreg, Jánossomorja-Sümeg, Répcelak- Kapuvár.
A következő forduló: Márkó-Padragkút, Pét-Ugod, Mihályháza-Kerta, B.-tomaj-Várpalota, Öskü-Peremarton, B.-főkajár-Úrkút, Dörögdi-Medence-A. Kristály, Herend-Balatonfüred.
1. | Peramarton | 21 | 13 | 3 | 5 | 48: | 29 | 42 |
2. | Padragkút | 21 | 10 | 6 | 5 | 43: | 30 | 36 |
3. | Ajka Kristály | 21 | 8 | 10 | 3 | 50: | 31 | 34 |
4. | Márkó | 21 | 9 | 7 | 5 | 43: | 30 | 34 |
5. | Várpalota | 21 | 10 | 3 | 8 | 47: | 46 | 33 |
6. | B.-főkajár | 21 | 9 | 5 | 7 | 33: | 30 | 32 |
7. | B.-füred | 21 | 10 | 2 | 9 | 37: | 41 | 32 |
8. | Ugod | 21 | 10 | 1 | 10 | 44: | 47 | 31 |
9. | T.-dörögd | 21 | 9 | 3 | 9 | 45: | 35 | 30 |
10. | Mihályháza | 21 | 8 | 5 | 8 | 32: | 36 | 29 |
11. | B.-tomaj | 21 | 7 | 6 | 8 | 45: | 45 | 27 |
12. | Herend | 21 | 6 | 6 | 9 | 37: | 42 | 24 |
13. | Úrkút | 21 | 7 | 3 | 11 | 36: | 46 | 24 |
14. | Kerta | 21 | 6 | 3 | 12 | 33: | 52 | 21 |
15. | Pét | 21 | 5 | 5 | 11 | 35: | 48 | 20 |
16. | Öskü | 21 | 6 | 2 | 13 | 26: | 43 | 20 |
ü |
Eredmények: Bük-Sümeg 3:1, Csorna-Répcelak 1:0, Csesztreg-Sopron 2:2, Keszt- hely-Elmax 1:8, Tapolca- Ajka 0:2, Andráshida-Jánossomorja 2:1, Kapuvár-Sárvár 1:4. A következő forduló: Ajka-Bük, Elmax-Tapolca, Sopron-Keszthely, Sárvár- Csesztreg, Jánossomorja-Sümeg, Répcelak- Kapuvár.
A következő forduló: Márkó-Padragkút, Pét-Ugod, Mihályháza-Kerta, B.-tomaj-Várpalota, Öskü-Peremarton, B.-főkajár-Úrkút, Dörögdi-Medence-A. Kristály, Herend-Balatonfüred.
1. | Peramarton | 21 | 13 | 3 | 5 | 48: | 29 | 42 |
2. | Padragkút | 21 | 10 | 6 | 5 | 43: | 30 | 36 |
3. | Ajka Kristály | 21 | 8 | 10 | 3 | 50: | 31 | 34 |
4. | Márkó | 21 | 9 | 7 | 5 | 43: | 30 | 34 |
5. | Várpalota | 21 | 10 | 3 | 8 | 47: | 46 | 33 |
6. | B.-főkajár | 21 | 9 | 5 | 7 | 33: | 30 | 32 |
7. | B.-füred | 21 | 10 | 2 | 9 | 37: | 41 | 32 |
8. | Ugod | 21 | 10 | 1 | 10 | 44: | 47 | 31 |
9. | T.-dörögd | 21 | 9 | 3 | 9 | 45: | 35 | 30 |
10. | Mihályháza | 21 | 8 | 5 | 8 | 32: | 36 | 29 |
11. | B.-tomaj | 21 | 7 | 6 | 8 | 45: | 45 | 27 |
12. | Herend | 21 | 6 | 6 | 9 | 37: | 42 | 24 |
13. | Úrkút | 21 | 7 | 3 | 11 | 36: | 46 | 24 |
14. | Kerta | 21 | 6 | 3 | 12 | 33: | 52 | 21 |
15. | Pét | 21 | 5 | 5 | 11 | 35: | 48 | 20 |
16. | Öskü | 21 | 6 | 2 | 13 | 26: | 43 | 20 |
ü |
Eredmények: Bük-Sümeg 3:1, Csorna-Répcelak 1:0, Csesztreg-Sopron 2:2, Keszt- hely-Elmax 1:8, Tapolca- Ajka 0:2, Andráshida-Jánossomorja 2:1, Kapuvár-Sárvár 1:4. A következő forduló: Ajka-Bük, Elmax-Tapolca, Sopron-Keszthely, Sárvár- Csesztreg, Jánossomorja-Sümeg, Répcelak- Kapuvár.
A következő forduló: Márkó-Padragkút, Pét-Ugod, Mihályháza-Kerta, B.-tomaj-Várpalota, Öskü-Peremarton, B.-főkajár-Úrkút, Dörögdi-Medence-A. Kristály, Herend-Balatonfüred.
1. | Peramarton | 21 | 13 | 3 | 5 | 48: | 29 | 42 |
2. | Padragkút | 21 | 10 | 6 | 5 | 43: | 30 | 36 |
3. | Ajka Kristály | 21 | 8 | 10 | 3 | 50: | 31 | 34 |
4. | Márkó | 21 | 9 | 7 | 5 | 43: | 30 | 34 |
5. | Várpalota | 21 | 10 | 3 | 8 | 47: | 46 | 33 |
6. | B.-főkajár | 21 | 9 | 5 | 7 | 33: | 30 | 32 |
7. | B.-füred | 21 | 10 | 2 | 9 | 37: | 41 | 32 |
8. | Ugod | 21 | 10 | 1 | 10 | 44: | 47 | 31 |
9. | T.-dörögd | 21 | 9 | 3 | 9 | 45: | 35 | 30 |
10. | Mihályháza | 21 | 8 | 5 | 8 | 32: | 36 | 29 |
11. | B.-tomaj | 21 | 7 | 6 | 8 | 45: | 45 | 27 |
12. | Herend | 21 | 6 | 6 | 9 | 37: | 42 | 24 |
13. | Úrkút | 21 | 7 | 3 | 11 | 36: | 46 | 24 |
14. | Kerta | 21 | 6 | 3 | 12 | 33: | 52 | 21 |
15. | Pét | 21 | 5 | 5 | 11 | 35: | 48 | 20 |
16. | Öskü | 21 | 6 | 2 | 13 | 26: | 43 | 20 |
ü |
A következő forduló: Márkó-Padragkút, Pét-Ugod, Mihályháza-Kerta, B.-tomaj-Várpalota, Öskü-Peremarton, B.-főkajár-Úrkút, Dörögdi-Medence-A. Kristály, Herend-Balatonfüred.
1. | Peramarton | 21 | 13 | 3 | 5 | 48: | 29 | 42 |
2. | Padragkút | 21 | 10 | 6 | 5 | 43: | 30 | 36 |
3. | Ajka Kristály | 21 | 8 | 10 | 3 | 50: | 31 | 34 |
4. | Márkó | 21 | 9 | 7 | 5 | 43: | 30 | 34 |
5. | Várpalota | 21 | 10 | 3 | 8 | 47: | 46 | 33 |
6. | B.-főkajár | 21 | 9 | 5 | 7 | 33: | 30 | 32 |
7. | B.-füred | 21 | 10 | 2 | 9 | 37: | 41 | 32 |
8. | Ugod | 21 | 10 | 1 | 10 | 44: | 47 | 31 |
9. | T.-dörögd | 21 | 9 | 3 | 9 | 45: | 35 | 30 |
10. | Mihályháza | 21 | 8 | 5 | 8 | 32: | 36 | 29 |
11. | B.-tomaj | 21 | 7 | 6 | 8 | 45: | 45 | 27 |
12. | Herend | 21 | 6 | 6 | 9 | 37: | 42 | 24 |
13. | Úrkút | 21 | 7 | 3 | 11 | 36: | 46 | 24 |
14. | Kerta | 21 | 6 | 3 | 12 | 33: | 52 | 21 |
15. | Pét | 21 | 5 | 5 | 11 | 35: | 48 | 20 |
16. | Öskü | 21 | 6 | 2 | 13 | 26: | 43 | 20 |
ü |
A következő forduló: Márkó-Padragkút, Pét-Ugod, Mihályháza-Kerta, B.-tomaj-Várpalota, Öskü-Peremarton, B.-főkajár-Úrkút, Dörögdi-Medence-A. Kristály, Herend-Balatonfüred.
1. | Peramarton | 21 | 13 | 3 | 5 | 48: | 29 | 42 |
2. | Padragkút | 21 | 10 | 6 | 5 | 43: | 30 | 36 |
3. | Ajka Kristály | 21 | 8 | 10 | 3 | 50: | 31 | 34 |
4. | Márkó | 21 | 9 | 7 | 5 | 43: | 30 | 34 |
5. | Várpalota | 21 | 10 | 3 | 8 | 47: | 46 | 33 |
6. | B.-főkajár | 21 | 9 | 5 | 7 | 33: | 30 | 32 |
7. | B.-füred | 21 | 10 | 2 | 9 | 37: | 41 | 32 |
8. | Ugod | 21 | 10 | 1 | 10 | 44: | 47 | 31 |
9. | T.-dörögd | 21 | 9 | 3 | 9 | 45: | 35 | 30 |
10. | Mihályháza | 21 | 8 | 5 | 8 | 32: | 36 | 29 |
11. | B.-tomaj | 21 | 7 | 6 | 8 | 45: | 45 | 27 |
12. | Herend | 21 | 6 | 6 | 9 | 37: | 42 | 24 |
13. | Úrkút | 21 | 7 | 3 | 11 | 36: | 46 | 24 |
14. | Kerta | 21 | 6 | 3 | 12 | 33: | 52 | 21 |
15. | Pét | 21 | 5 | 5 | 11 | 35: | 48 | 20 |
16. | Öskü | 21 | 6 | 2 | 13 | 26: | 43 | 20 |
ü |
A következő forduló: Márkó-Padragkút, Pét-Ugod, Mihályháza-Kerta, B.-tomaj-Várpalota, Öskü-Peremarton, B.-főkajár-Úrkút, Dörögdi-Medence-A. Kristály, Herend-Balatonfüred.
1. | Peramarton | 21 | 13 | 3 | 5 | 48: | 29 | 42 |
2. | Padragkút | 21 | 10 | 6 | 5 | 43: | 30 | 36 |
3. | Ajka Kristály | 21 | 8 | 10 | 3 | 50: | 31 | 34 |
4. | Márkó | 21 | 9 | 7 | 5 | 43: | 30 | 34 |
5. | Várpalota | 21 | 10 | 3 | 8 | 47: | 46 | 33 |
6. | B.-főkajár | 21 | 9 | 5 | 7 | 33: | 30 | 32 |
7. | B.-füred | 21 | 10 | 2 | 9 | 37: | 41 | 32 |
8. | Ugod | 21 | 10 | 1 | 10 | 44: | 47 | 31 |
9. | T.-dörögd | 21 | 9 | 3 | 9 | 45: | 35 | 30 |
10. | Mihályháza | 21 | 8 | 5 | 8 | 32: | 36 | 29 |
11. | B.-tomaj | 21 | 7 | 6 | 8 | 45: | 45 | 27 |
12. | Herend | 21 | 6 | 6 | 9 | 37: | 42 | 24 |
13. | Úrkút | 21 | 7 | 3 | 11 | 36: | 46 | 24 |
14. | Kerta | 21 | 6 | 3 | 12 | 33: | 52 | 21 |
15. | Pét | 21 | 5 | 5 | 11 | 35: | 48 | 20 |
16. | Öskü | 21 | 6 | 2 | 13 | 26: | 43 | 20 |
ü |
A következő forduló: Márkó-Padragkút, Pét-Ugod, Mihályháza-Kerta, B.-tomaj-Várpalota, Öskü-Peremarton, B.-főkajár-Úrkút, Dörögdi-Medence-A. Kristály, Herend-Balatonfüred.
1. | Peramarton | 21 | 13 | 3 | 5 | 48: | 29 | 42 |
2. | Padragkút | 21 | 10 | 6 | 5 | 43: | 30 | 36 |
3. | Ajka Kristály | 21 | 8 | 10 | 3 | 50: | 31 | 34 |
4. | Márkó | 21 | 9 | 7 | 5 | 43: | 30 | 34 |
5. | Várpalota | 21 | 10 | 3 | 8 | 47: | 46 | 33 |
6. | B.-főkajár | 21 | 9 | 5 | 7 | 33: | 30 | 32 |
7. | B.-füred | 21 | 10 | 2 | 9 | 37: | 41 | 32 |
8. | Ugod | 21 | 10 | 1 | 10 | 44: | 47 | 31 |
9. | T.-dörögd | 21 | 9 | 3 | 9 | 45: | 35 | 30 |
10. | Mihályháza | 21 | 8 | 5 | 8 | 32: | 36 | 29 |
11. | B.-tomaj | 21 | 7 | 6 | 8 | 45: | 45 | 27 |
12. | Herend | 21 | 6 | 6 | 9 | 37: | 42 | 24 |
13. | Úrkút | 21 | 7 | 3 | 11 | 36: | 46 | 24 |
14. | Kerta | 21 | 6 | 3 | 12 | 33: | 52 | 21 |
15. | Pét | 21 | 5 | 5 | 11 | 35: | 48 | 20 |
16. | Öskü | 21 | 6 | 2 | 13 | 26: | 43 | 20 |
ü |
A következő forduló: Márkó-Padragkút, Pét-Ugod, Mihályháza-Kerta, B.-tomaj-Várpalota, Öskü-Peremarton, B.-főkajár-Úrkút, Dörögdi-Medence-A. Kristály, Herend-Balatonfüred.
1. | Peramarton | 21 | 13 | 3 | 5 | 48: | 29 | 42 |
2. | Padragkút | 21 | 10 | 6 | 5 | 43: | 30 | 36 |
3. | Ajka Kristály | 21 | 8 | 10 | 3 | 50: | 31 | 34 |
4. | Márkó | 21 | 9 | 7 | 5 | 43: | 30 | 34 |
5. | Várpalota | 21 | 10 | 3 | 8 | 47: | 46 | 33 |
6. | B.-főkajár | 21 | 9 | 5 | 7 | 33: | 30 | 32 |
7. | B.-füred | 21 | 10 | 2 | 9 | 37: | 41 | 32 |
8. | Ugod | 21 | 10 | 1 | 10 | 44: | 47 | 31 |
9. | T.-dörögd | 21 | 9 | 3 | 9 | 45: | 35 | 30 |
10. | Mihályháza | 21 | 8 | 5 | 8 | 32: | 36 | 29 |
11. | B.-tomaj | 21 | 7 | 6 | 8 | 45: | 45 | 27 |
12. | Herend | 21 | 6 | 6 | 9 | 37: | 42 | 24 |
13. | Úrkút | 21 | 7 | 3 | 11 | 36: | 46 | 24 |
14. | Kerta | 21 | 6 | 3 | 12 | 33: | 52 | 21 |
15. | Pét | 21 | 5 | 5 | 11 | 35: | 48 | 20 |
16. | Öskü | 21 | 6 | 2 | 13 | 26: | 43 | 20 |
ü |
1. | Peramarton | 21 | 13 | 3 | 5 | 48: | 29 | 42 |
2. | Padragkút | 21 | 10 | 6 | 5 | 43: | 30 | 36 |
3. | Ajka Kristály | 21 | 8 | 10 | 3 | 50: | 31 | 34 |
4. | Márkó | 21 | 9 | 7 | 5 | 43: | 30 | 34 |
5. | Várpalota | 21 | 10 | 3 | 8 | 47: | 46 | 33 |
6. | B.-főkajár | 21 | 9 | 5 | 7 | 33: | 30 | 32 |
7. | B.-füred | 21 | 10 | 2 | 9 | 37: | 41 | 32 |
8. | Ugod | 21 | 10 | 1 | 10 | 44: | 47 | 31 |
9. | T.-dörögd | 21 | 9 | 3 | 9 | 45: | 35 | 30 |
10. | Mihályháza | 21 | 8 | 5 | 8 | 32: | 36 | 29 |
11. | B.-tomaj | 21 | 7 | 6 | 8 | 45: | 45 | 27 |
12. | Herend | 21 | 6 | 6 | 9 | 37: | 42 | 24 |
13. | Úrkút | 21 | 7 | 3 | 11 | 36: | 46 | 24 |
14. | Kerta | 21 | 6 | 3 | 12 | 33: | 52 | 21 |
15. | Pét | 21 | 5 | 5 | 11 | 35: | 48 | 20 |
16. | Öskü | 21 | 6 | 2 | 13 | 26: | 43 | 20 |
ü |
1. | Peramarton | 21 | 13 | 3 | 5 | 48: | 29 | 42 |
2. | Padragkút | 21 | 10 | 6 | 5 | 43: | 30 | 36 |
3. | Ajka Kristály | 21 | 8 | 10 | 3 | 50: | 31 | 34 |
4. | Márkó | 21 | 9 | 7 | 5 | 43: | 30 | 34 |
5. | Várpalota | 21 | 10 | 3 | 8 | 47: | 46 | 33 |
6. | B.-főkajár | 21 | 9 | 5 | 7 | 33: | 30 | 32 |
7. | B.-füred | 21 | 10 | 2 | 9 | 37: | 41 | 32 |
8. | Ugod | 21 | 10 | 1 | 10 | 44: | 47 | 31 |
9. | T.-dörögd | 21 | 9 | 3 | 9 | 45: | 35 | 30 |
10. | Mihályháza | 21 | 8 | 5 | 8 | 32: | 36 | 29 |
11. | B.-tomaj | 21 | 7 | 6 | 8 | 45: | 45 | 27 |
12. | Herend | 21 | 6 | 6 | 9 | 37: | 42 | 24 |
13. | Úrkút | 21 | 7 | 3 | 11 | 36: | 46 | 24 |
14. | Kerta | 21 | 6 | 3 | 12 | 33: | 52 | 21 |
15. | Pét | 21 | 5 | 5 | 11 | 35: | 48 | 20 |
16. | Öskü | 21 | 6 | 2 | 13 | 26: | 43 | 20 |
ü |