2013.10.03. 11:39

Továbbjutás a kupában

Továbbjutott a futsal Magyar Kupában a veszprémi együttes, amely alacsonyabb osztályú ellenfelet fektetett idegenben könnyedén két vállra.

A kupa második fordulójában az ELTE–BEAC otthonában lépett pályára az 1. Futsal Club Veszprém. A bakonyiak gólzáporos első perceket és szoros első félidőt követően magabiztosan nyertek.A második játékrészben már csak a vendégek voltak eredményesek, Tatai József összesen négy gólig jutott.

A Veszprém hétfőn a bajnokságban ismét hazai környezetben szerepel. Madarász János alakulata, amely az előző körben legyőzte a Haladást, a listavezető, három meccsből hármat nyerő MAFC BME alakulatát fogadja a Március 15. úti sportcsarnokban. A mérkőzés 18.30-kor kezdődik.

Eredmény, Magyar Kupa: ELTE–MAFC BME 2:7 (2:3). Gólszerző: Varga, Soltész, illetve Káplár (öngól), Boromisza G., Tatai 4, Bényi.