Magyar Kupa

2018.03.07. 20:48

Negyeddöntős a Budapest Honvéd

A bajnoki címvédő Budapest Honvéd házigazdaként 2-1-re legyőzte a másodosztályú BFC Siófokot a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjének szerdai visszavágóján, ezzel továbbjutott.

Budapest, 2018. március 7. A kispesti Gazdag Dániel (b) és Filip Holender a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjében játszott Budapest Honvéd - BFC Siófok visszavágó mérkőzésen a Bozsik Stadionban 2018. március 7-én.

Forrás: MTI Fotó

Fotó: Czagány Balázs

A meccs elején Gazdag Dániel szerzett vezetést, majd a második félidőben Baráth Botond két percen belül a saját kapujába és a siófokiak hálójába is betalált.

A kispestiek ellenfele a nyolc között a Debrecen lesz.

Magyar Kupa, nyolcaddöntő, visszavágók: Budapest Honvéd-BFC Siófok (II.) 2-1 (1-0)

Továbbjutott: a Honvéd, 4-3-as összesítéssel.

korábban:

Sényő FC (megyei I.)-MTK Budapest (II.) 2-0 (2-0)

Tj.: az MTK, 4-2-es összesítéssel.

A negyeddöntő párosítása:

Újpest FC-MTK Budapest (II.)

Budapest Honvéd-Debreceni VSC

Puskás Akadémia-Diósgyőri VTK

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Békéscsaba 1912 Előre (II.)

Az első mérkőzéseket jövő szerdán, a visszavágókat pedig április 4-én rendezik.

Borítókép: A kispesti Gazdag Dániel és Filip Holender a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjében játszott Budapest Honvéd – BFC Siófok visszavágó mérkőzésen a Bozsik Stadionban

Forrás: MTI Fotó/Czagány Balázs