Vén diák

2022.05.07. 00:07

Pápa végzős diákjai 2022-ben – Fotók, névsor

Címkék#Vén Diák

Mutatjuk Pápa város 2022-es ballagóit.

PSZC Acsády Ignác Technikum és Szakképző Iskola
12.X


Páhi Annamária, Pus Levente, Mazács Armand, Kovács Alex, Csányi Gyula, Anczenperger Dániel, Horváth Dorina, Zsani Zseraldina, Kelemen Boglárka, Tömör Barbara, Ürögi Veronika, Bátai Evita Regina, Horváth Katrin.
Osztályfőnök: Takács Nándor.
13.V

Lampért Ádám, Musicz Martin, Mógor Kevin Ákos, Németh Gergő, Csimma Balázs,
Mohacsek Zsófia, Kemenesi Viktória, Csitos Alexandra, Víg Krisztina, Burda Nóra.
Osztályfőnök: Mayer Zseraldina.

Kisalföldi ASzC Batthyány Lajos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, Pápa

12.A

Kálmán Ádám, Kolman Ákos, Milus Gábor, Horváth Bálint, Nagy Balázs Gábor, Ábrahám Tamás, Kovács Erik, Lukács Dominik, Szabó Benjámin, Böröczki Barnabás, Kelemen Borbála, Szeidman Rebeka, Buvári Stella Anna.

Hiányzik: Szalai Réka, Epinger Dávid

Osztályfőnök: Bencsik Erika

13. É

Böröczky Tamás Csaba, Putz Kornél, Boda Kristóf Tibor, Orsós Attila, Györkös Kristóf, Róka Milán, Savanyó Dorina, Varga Kata, Nyulasi Boglárka, Tarró Barbara, Véber Tamara, Vincze Dominik.

Hiányzik: Varga Gergő

Osztályfőnök: Böröczky Szilvia

Pápai SZC Jókai Mór Közgazdasági Technikum és Kollégium

12.A 

Hegyi Ferenc, Svastics Áron, Kovács Márk, Lennert Gergő, Szöllősi Ábel, Erdősi Fanni, Csalló Judit, Takács Fanni, Bata Kinga, Bejczi Viktória, Gál Leonetta, Vass Virág, Bata Kitti, Katrinka Kitti Nikolett, Tamás Emma, Horváth Eszter, Molnár Pálma Kinga, Györe Odett Virág.
Hiányzik: Ballér Ramóna, Gombás Milán Attila, Kutyik Petra
Osztályfőnök: Radványi Éva
12. B 

Bukovics Eliza, Molnár Bettina, Takács Kiara Jázmin, Boldog Vanda, Szarka Kitti, Szalay Lizett, Varga Vanessza, Sikos Krisztina, Pongrácz Adrienn, Stihlet Boglárka, Nemes Virág, Bojt Brigitta, Németh Flóra, Nagy Szilvia, Trosits Vanessza, Sipőcz Borbála Luca, Nagy Bianka, Borsos Samy, Horváth Patrik Flórián, Sótér Dóra, Sziráki Laura.
Hiányzók: Faragó Réka, Süle Janka Antónia
Osztályfőnök: Horváth Erzsébet

12. C

Fodor Ádám, Biró Bence, Németh Patrik Dávid, Tóth Gergő, Csigi Benjamin Balázs, Makkai Márk, Murai Martin, Bálint Zoltán, Véber Gábor, Babos Richárd, Bíró Dániel, Bódai Vanda, Leitner Noémi, Balogh Emese Blanka, Somogyi Petra, Markos Anna, Károlyi Mihály, Végh Benjamin, Rákóczi Kíra, Lukács Dorina, Tóth Anna Petra, Kapcsándy Dóra, Vincze Lilla Hajnalka, Kósa Renáta.
Hiányzik: Gallen Patrik Dávid, Galler Adrián
Osztályfőnök: Tóth Judit

Pápai Petőfi Sándor Gimnázium

12. A.

Németh Martin, Körmöndi Dániel József, Nagy László, Horváth Marcell Richárd, Obermajer Ákos, Süle Máté, Goda Dávid, Csákvári Tibor, Dózsa Krisztina Rebeka, Tóth Bianka, Tompa Anett, Nagy András, Molnár Tamara Anna, Karvas Réka, Becsei Zsóka, Mehringer Barbara Éva, Radics Nikoletta, Ács Anna.

Hiányzik: Meicz Hanna, Oroszi Kamilla Zsuzsánna, Turner Violetta, Vesztergom Bettina, Vitályos Zsóka

Osztályfőnök: Mintler Erika
Pápai Petőfi Sándor Gimnázium

12. B.

Karácsonyi Márk, Sen Yagiz Tuna, Meiszterics Regő János, Tuboly Bence, Kovács Lajos Bendegúz, Medzibrodszky Milán, Császár Jácint, Erdős Attila, Megyeri Mátyás, Kisvári Benedek, Zsohár Zsanett, Hunyadi-Nagy Sára, Hauber Blanka, Bóka Viktória, Pénzes Regina, Németh Eszter, Tóth Kitti, Gaál Fanni, Szalay Violetta, Györkös Hanna, Major Léda, Kalmár Szabina, Bolla Boglárka, Bálint Zsófia, Horváth Hajnalka, Blahó Bianka, Győri Nóra Vanda, Nagy Nikolett.
Hiányzik: Bognár Csenge Anikó, Csomai Regina, Marton Anna, Tompa Eszter Dézi 
osztályfőnök: Csarmasz Ágnes Judit
12.C 

Szabó Áron, Gödri Barnabás, Talamár Dominik, Vörösvári Máté, Zámbó Dominik, Figerl Boldizsár, Kovács Tamás, Fekete Botond, Serfőző Borbála, Bali Réka, Piros Petra, Bánhalmi Hédi, Csuti Réka, Cseh Anna, Németh Eliz, Tóth Réka Anna, Legler Kata, Erdős Natália, Barta Bianka, Fekete Kinga, Takács Dorina, Juhász Réka.
Hiányzik:
Hidrik Fanni, Szavin Alex Maximovics
Osztályfőnök: Tóthné Sperai Renáta 

Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Művészeti Szakgimnáziuma és Diákotthona

12. B

Sántha Mátyás, Ari Hunor Levente, Fekete Máté Sándor, Selmeczy Csanád Miklós, Schulteisz Brúnó, Erdős István, Jendrics Olivér, Sevinger Réka, Sipos Petra, Karáth Rebecka Valéria, Darázs Boglárka. 
Hiányzik: Nógrádi Boglárka. 
Osztályfőnök: Goór Judit 

12.C

Kántor Zalán, Forró Richard, Bohoni Árpád, Tóth Zoltán Csortos Attila Zalán, Békefi Dániel, Bozzai Bence, Kocsis Benedek, Kovács Máté Gábor, Morbo Maximilien Endre, Ferencz Bence, Krempánszky Richárd, Szegedi Boglárka, Balázs Sámuel, Boda Barnabás, Holb Enikő Villő, Ádám Nikolett, Sáfrány Zorka, Tardy Zsófia Julianna, Hajdu Szonja, Kozma Sára, Csatlós Jácinta, Juhász Helga Luca, Benedek Enikő Zsófia, Berhidai Kincső, Gyimóti Laura.
Osztályfőnök: Fekete Ildikó Irén 
12.M

Tóth László, Schandl Levente, Szabó Margaréta, Rácz Gáspár, Mátics Napsugár Odett, Schauermann Liza, Szabó Violetta, Jenőfi Zsuzsanna, Lőrincze Viktória, Vásárhelyi Piroska Réka, Egyed Katalin, Brenner Boglárka, Duba Dorottya, Auerbach Rebeka, László Virág, Bíró Panna Boglárka, Szente Laura.

Osztályfőnök: Kondics Gergely 

Türr István Gimnázium és Kollégium

12. A

Antal Bálint, Polovitzer Máté, Cserkuti Sándor, Tóth Barna, Kőszegi András, Marczali Mátyás, Kovács Balázs, Steiner Péter, Nagy Olivér, Muzsi Máté, Stilet Márk, Pintér Márk, Bodó Bálint, Horváth Gábor, Murai Péter, Pop Nadin Délia, Tibold Eszter, Molnár Katalin, Mező Panna, Putz Fanni, Sterner Dóra, Licsauer Márk, Németh Dominik, Somogyi Vanessza, Varga Boglárka, Mészáros Rebeka, Fódi Adél, Juhász Enikő, Tóth Krisztina, Lőrincz Zsófia, Csuti Eszter, Radványi Nóra, Sipos Mercédesz.

Hiányzik: Drabos Gergő
Osztályfőnök: Dr. Hauber Károly

12. F 

Karvas Máté, Sári Leila, Istenes Brigitta, Torma Anna, Pörzse Sarolta, Szabó Virág, Csébi Luca Debóra, Ficsor Csenge, Földvári Melani, Kelepeisz Krisztián, Ruska Dorina, Tóth Eszter Henrietta, Nagy Dzsenifer, Szalai Evelin, Mórocz Kitti Veronika, Horváth Laura, Varga Izabella Anna, Ruska Barbara.

Hiányzik: Bányai Bence, Borsodi Szilárd Zalán, Horváth Alex Dániel, Péntek Tamás, Sallai Dominik, Sarlós Napsugár.

Osztályfőnök: Martonné Nagy Éva. 
Kollégiumi csoportvezető: Inczédy Péterné

12. G 

Bakos Marina, Petrovics Luca, Gyarmati Dzsenifer Viktória, Szűr Marcell Dávid, Wieder Dominik, Bosnyák Patrik, Csurgai Bálint, Pődör Máté, Cserkuti Izabella, Buti Lora, Tóth Míra Loretta, Szemethy Bettina, Lukácsi Zsófia, Polgár Adrienn, Hegyi Virág Dóra, Tamás Jázmin, Schermann Evelin Blanka, Czemmel Viktória, Jákli Rebeka, Stankovics Judit, Farkas Roxána, Reizer Alexandra Anna, Polgár Alexandra, Stubán Emese, Magyar Melitta, Németh Gerda, Vadas Kitti, Mógor Zsófia.
Osztályfőnök: Molnár András 
 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a veol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában