Mentőhelikopter

2025.04.19. 15:38

Motorosbaleset nagyszombaton – Apa és lánya sérült meg súlyosan a Bakony fővárosában (videó)

A rendőrség megerősítette információinkat a nagyszombaton kora délután a Bakony fővárosában történt motorosbalesetről. A balesetről és a sérültekről is tájékoztatást adott, akik miatt mentőhelikopter fordult meg a Zirci Ciszterci Apátság templomának tornyai felett és leszállt a polgármesteri hivatal előtt.

Már nincs forgalomkorlátozás Zirc központjában a 82-es főúton, erre csak addig volt szükség, amíg leszállt a mentőhelikopter a bakonyi kisvárosban a városháza előtt, és a mentők ellátták a baleset, a motorosbaleset sérültjeit, elindultak velük a kórházba.

Mentőhelikopter a zirci városháza előtt – ilyet se gyakran látunk. A Coop-bolt előtt történt a baleset nagyszombaton a 82-es főúton, egy motoros borult fel, utasa is megsérült.
Mentőhelikopter a zirci városháza előtt – ilyet se gyakran látunk. A Coop-bolt előtt történt a baleset nagyszombaton a 82-es főúton, egy motoros borult fel, utasa is megsérült.
Forrás: Olvasó

A zirci apátság templomtornyai felett is elrepült mentőhelikoptert a rendőrségtől kapott információk szerint azért riasztották húsvét 2025 idején, mert egy motor felborult. Ütközés nem történt.

Forrás: Olvasó

Baleset, húsvét 2025

A motoros és utasa, apa és lánya sérült meg, mindkettőjük sérülései súlyosak. A férfit szállították el mentőhelikopterrel.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a veol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában