visszacsúsztak a második helyre

2019.02.18. 13:55

Nem várt vereséget szenvedtek a sümegi röpisek

Elszenvedte első vereségét a Sümegi RE NB I-es férfi röplabda-alakulata az alapszakaszban.

A Sümegi RE most visszacsúszott a tabella második helyére

Sümeg–MÁV Előre 0:3 (–14, –21, –18)

Sümeg, 100 néző. V: Kiss Z., Szabó Zs. Sümegi RE: Török R. 1, Kunert 8, Sow 4, Péter 1, Németh Z. 7, Tigyi 2. Csere: Erki (liberó), Nagy P. 8, Kotim, Óhidi. Edző: Tamás Zoltán.

MÁV Előre SC: Stefanovics 7, Náhol 3, Kaposi 16, Kholman 10, Salazar 9, Németh Zs. 13. Csere: Takács M. (liberó). Edző: Németh Ödön.

A Sümegi RE most visszacsúszott a tabella második helyére Fotó: Penovác Károly/Napló

Az első percek tapogatódzó játékkal teltek, fej fej mellett haladtak a csapatok (8-7), de a második technikai szünethez érve már a vendégek tűntek meggyőzőbbnek (11-16). A MÁV Előre állva is hagyta ellenfelét, és könnyedén behúzta a szettet. A folytatásban is rendre a fehérváriak mentek elöl, a Sümeg csak futott az eredmény után, és végül sima vereséget szenvedett. A mezőny legjobbja az exsümegi Kaposi Tamás volt 16 ponttal.

Tamás Zoltán: – Előzetesen két egyenlő képességű csapat mérkőzésére számítottunk. Ma viszont jobb volt a Fehérvár.