egy meccsel lemaradva

2021.10.11. 19:12

NB III: továbbra is dobogós a VLS

Tizenegy fordulón vannak túl a labdarúgó NB III csapatai. A nyugati csoportban a Veszprém továbbra is harmadik, egy meccsel kevesebbet játsz­va, mint az első kettő. A Balatonfüred a kilencedik, a Pápa a tizedik helyen áll a tabellán.

A Veszprém és a Pápa nem bírt egymással

Fotó: Pesthy Márton/Napló

Az elmúlt hétvégén a Practical-VLS Veszprém és a Pápai Perutz FC épp egymással nézett farkasszemet. A megyei rangadón küzdelem volt, gól viszont nem esett, így egy-egy ponttal gazdagodtak a felek.

A Balatonfüred FC szintén ikszelt a tizenegyedik játéknapon, Borgulya István csapata a Mol Fehérvár FC II. vendégeként játszott 0-0-t.

A tabellát továbbra is a BVSC-Zugló vezeti, öt ponttal megelőzve a második Mosonmagyaróvárt. A harmadik pozíciót elfoglaló Veszprém egy találkozóval kevesebbet játszott, az ETO Akadémia elleni elhalasztott hazai bajnokit november harmadikán pótolják majd az érintettek.

A Veszprém és a Pápa nem bírt egymással Fotó: Pesthy Márton/Napló

Eredmények, NB III., nyugati csoport, 11. forduló: Mol Fehérvár FC II.–Balatonfüredi FC 0-0, Puskás Akadémia II.–ETO Akadémia 1-1, VLS Veszprém–Pápa Perutz FC 0-0, Érdi VSE–Tatabánya 0-2, FC Nagykanizsa–Andráshida 2-1, BVSC-Zugló–Kaposvári Rákóczi FC 1-0, Gárdony-Agárd–Gyirmót FC Győr II. 5-3, ZTE FC II.–Kelen SE 0-2, Komárom–Credobus Mosonmagyaróvár 0-4, Bicskei TC–SC Sopron 1-0.

A pontvadászat következő fordulóját a következő hétvégén tartják. A 12. körben a veszprémiek szombaton látogatnak Tatabányára, a Balatonfüred vasárnap az Érdet, a Pápa pedig a Bicske együttesét látja vendégül.