Túl a negyedik körön

2022.01.25. 13:29

Hibátlanul első a Cosmos és a Cselzi FC

A másod-, és a harmadosztály éllovasa hibátlan négy mérkőzés után a balatonfüredi téli teremlabdarúgó-bajnokságban.

A balatonfüredi futballsorozatban huszonnégy csapat szerepel

Fotó: Balogh Ákos/Napló

A másodosztályban a Cosmos, a harmadik vonalban pedig a Cselzi FC húzta be negyedik találkozóját is a 24 csapatos tornán, ahol a mögöttünk álló hétvégén ismét két fordulót rendeztek. Az első ligában tihanyi együttes vezet, veretlenül.

Eredmények (a harmadik és a negyedik forduló): V. M. I.-Genezis Trans 3-1, PD Truck&Schmidt-Bádogos 0-3, Tótvázsony-Kispályások 4-3, Aromax-Hentellér 5-5, Pocca Pince-Zibunda 1-5, Lazy IC-Cselzi FC 2-3, Red Scorpions Pécsely-Autógenerál FC Junior 1-3, Nívó-Balatonszepezd ÖSC 3-3, Cosmos-Lénárt Autó-MisztiQum 5-1, Eldorado-Aba Wood 1-2, NBU-Építő Tihany-Kertdoki Alsóörs 0-0, REFI-Kispadosok 3-5, Balatonszepezd ÖSC-Pocca Pince 0-7, Red Scorpions Pécsely-Genezis Trans 8-5, PD Truck&Schmidt-Kispadosok 0-3, Hentellér-NBU-Építő Tihany 2-3, Bádogos-Aromax 0-3, Eldorado-Zibunda 3-5, Cselzi FC-Tótvázsony 4-3, Aba Wood-Cosmos 0-2, Kispályások-V. M. I. 0-0, Lénárt Autó-MisztiQum – Nívó 1-4, Autógenerál FC Junior-Lazy IC 5-5, Kertdoki Alsóörs-REFI 2-3.

Az állás, I. osztály: 1. NBU-Építő Tihany (3 meccs után) 7 pont, 2. Kertdoki Alsóörs (4) 7, 3. Kispadosok (2) 6, 4. Bádogos (3) 6, 5. Aromax 5, 6. Hentellér 4, 7. REFI 4, 8. PD Truck&Schmidt 0.

II. osztály: 1. Cosmos 12, 2. Nívó 10, 3. Eldorado 6, 4. Aba Wood 6, 5. Zibunda 6, 6. Lénárt Autó-MisztiQum 3, 7. Pocca Pince 3, 8. Balatonszepezd ÖSC 1.

III. osztály: 1. Cselzi FC 12, 2. V. M. I. 7, 3. Lazy IC 7, 4. Red Scorpions 6, 5. Tótvázsony 6, 6. Autógenerál FC Junior 4, 7. Genezis Trans 3, 8. Kispályások 1.

A sorozat február 6-án folytatódik a Balaton Szabadidő Központban. Az elhalasztott Kispadosok-Bádogos mérkőzést február 3-án, az NBU-Építő Tihany-Kispadosok találkozót február 10-én pótolják. Mindkét meccs 19.30-kor kezdődik.