Futsal Magyar Kupa

2022.04.19. 19:17

Kecskeméten lép pályára a Veszprém: a négyes döntő a tét

Idegenbeli Magyar Kupa-mérkőzés vár szerdán a Balaton Bútor FC Veszprémre, a tét a négyes döntőbe kerülés.

Rutai Balázsék egy góllal nyerték az első meccset

Forrás: Nagy Lajos/Napló

A veszprémi futsalosok a Kecskemét otthonában lépnek pályára, a kupameccs 19 órakor kezdődik.

A két együttes hatalmasat csatázott egymással a párharc első találkozóján, április 6-án Veszprémben. Jól felkészült a Kecskemét, amely az első félidőben két gólt lőtt, a szünet után pedig már 3-0-ra vezetett a fáradt bakonyiak otthonában. Nem volt azonban vége a küzdelemnek, szépített, majd lendületbe jött a Balaton Bútor FC. Pál Patrik háromszor, Tatai József egyszer volt eredményes, ezzel sikerült fordítani, a győztes gólt Pál az utolsó előtti percben szerezte (4-3).

Az összecsapás paprikás hangulatban ért véget, hasonlóan kemény folytatás várható szerdán Kecskeméten.

A hazaiak nagyon fogadkoznak, és a tét sem kicsi, a párharc győztese bejut a Magyar Kupa négyes döntőjébe.