Ötödikek a tabellán

2022.05.19. 19:48

Újabb döntetlen a tihanyi futsalosoktól

Sorozatban negyedik döntetlenjét játszotta a Tihanyi FC a futsal NB II nyugati csoportjának felsőházi rájátszásában.

A félszigetiek ötödikek a tabellán

Forrás: Tihanyi FC

A Tihany hazai pályán szerepelt a hetedik fordulóban, az UTE csapata vendégeskedett nála.
Az első félidő majdnem gól nélkül telt, azonban az utolsó percben Tar Tamás megszerezte a vezetést a hazaiaknak.
Fordulás után nem sokat kellett várni az egyenlítésre, Czerman talált a hálóba a 23. percben. A folytatásban ismét ez a két játékos volt eredményes, Tar a 32. percben, Czerman pedig a 35. percben lőtt gólt. Ez volt a tihanyiak negyedik döntetlenje egymás után az NB II felsőházi rájátszásában.
Eredmény: Tihanyi FC–UTE 2-2 (1-0). Tihany. V.: Zimonyi, Nyekita, Kondákor. Tihanyi FC: Schmidmajer – Csernay, Bocsev, Horváth B., Tar. Csere: Endresz, Petróczi, László, Tóth D., Bencsik Á., Rusvai, Takács.
UTE: Oswald – Milavecz, Kocsi, Szűcs, Czerman. Csere: Gyarmati, Jova, Kavalecz, Illés, Medveczki.
Az állás: 1. Magyar Futsal Akadémia 20 pont, 2. UTE 17, 3. ELTE-BEAC 15, 4. Haladás II. 11, 5. Tihany 10, 6. REAC 8.