Kézilabda

2015.10.07. 10:00

A közönséget is kiszolgálták - A magabiztos ajkaiak mellett csak a Veszprém II tudott pontokat gyűjteni

Megyei körkép - A harmadik fordulót rendezték meg a kézilabda NB II 2015/2016-os pontvadászatában.

Bényi Kálmán

Eredmények,

Férfiak:

KK AJKA -Keszthely 30:24 (14:8).
Ajka, 150 néző. V: Lábadi, Szakatics.

KK Ajka legjobb dobói: Bajnóci 8 (4), Meinczinger 6, Fülöp 4. Kiállítások: 8 ill. 10 perc . Hétméteresek: 4/4 ill. -/-.

A közönséget remekül kiszolgáló hazaiak biztos győzelmet arattak, méltón zúgott a vastaps a találkozó végén.

Pawel Packing Szentgotthárdi KK -Bakonyerdő Pápa 32:17 (17:9). Szentgotthárd, 100 néző. V.: Bán-Farkas, Miksó.

Kiss Dániel: Megérdemelt hazai győzelem, és a látottak alapján reális különbség. Védekezésünk gyenge, támadójátékunk pontatlan volt. Első félidőben kilenc, a másodikban nyolc gólt lőttünk Ennyi találattal hazai pályán sem nyerünk meccset, nemhogy idegenben.

A Bakonyerdő Pápa legjobb dobói: Kapcsándi 5, Szakács 4, Bors M. 4.

BKSE II -Grundfos Tatabánya KC U23 24:27 (17:13). Balatonfüred, 100 néző. V.: Altmár, Horváth.

Változatos mérkőzésen, a második félidő eleji 0:9-es érthetetlen és hosszú leblokkolásnak köszönhetően szenvedett vereséget a balatonfürediek második csapata.

A BKSE II legjobb dobói: Horváth 5, Máthé 4, Szöllősi 4.

MVM Veszprém II -Komárom VSE 30:26 (15:15). Veszprém, 100 néző. V.: Gadányi, Kovacsik.

Tombor Csaba csapata, a Veszprém II legyőzte a Komáromot
Fotó: Penovác Károly

Nők:

Veszprémi Egyetem Sport Club- Vady Mosonszolnok 15:23 (7:8). Veszprém, 50 néző. Vezette: Farkasné, Szalay.

Komárom VSE -Tapolca VSE 29:12 (16:8). Komárom, 100 néző. V.: Krupják, Polgár.