Kiemelt állások

2018.01.04. 14:24

Projekt értékesítő munkatárs

PROJEKT ÉRTÉKESÍTŐ

munkatársat keresünk dinamikusan fejlődő balatonalmádi építőanyagkereskedésünk bővülő csapatába.

Cégünk családi vállalkozás, egyik alapító tagja a HUFBAU csoportnak, mely Magyarország legnagyobb múltra visszatekintő építőanyag-kereskedelmi hálózata. Ennek köszönhetően nagy beszállítói háttérrel, széles termék-szortimenttel és ehhez kapcsolódó átfogó szolgáltatási körrel várjuk vevőinket. Tüzépünk az elmúlt évben barkácsáruházi részleggel és csempeszalonnal egészült ki, értékesítői csapatunk pedig folyamatos bővül, hogy meg tudjunk felelni az új kihívásoknak.

Új kollégánk feladatai lesznek:

- projekt árajánlatok készítése

- ügyfelek igényeinek felmérése, szakmai szintű tájékoztatása, kiszolgálása, velük való kapcsolattartás egy adott projekt folyamán

- beszállítókkal való kapcsolattartás, egyedi árak bekérése projektekhez

- ügyvezető munkájának támogatása

Elvárások:

- építőipari (vagy kereskedelmi), legalább középfokú végzettség

- jártasság építőanyagok terén

- vevőorientált hozzáállás, jó kommunikációs készség

- határozott, magabiztos fellépés

- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Excel)

- nyitottság új vállalatirányítási program elsajátítására

- megbízható, pontos munkavégzés, önállóság

Előnyt jelent:

- értékesítésben szerzett tapasztalat

- felsőfokú végzettség

- német (esetleg angol) nyelvismeret – alapfokú is lehet

- „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- versenyképes, biztos jövedelem

- hosszútávú munkalehetőség

- változatos feladatkör

- fejlődési lehetőség

- fix munkaidő

- családias, támogató légkör

Munkavégzés helye: Balatonalmádi telephelyünk

Jelentkezést fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre várjuk: [email protected]

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a veol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik