Kiemelt állások

2018.06.20. 14:36

Vegyészmérnök, vegyésztechnikus, vegyipari szakmunkás, karbantartó

Több mint 30 éves múlttal rendelkező vegyipari kisvállalkozás, az Alkimia Kft. keres az alábbi pozíciókba munkatársakat.

Fejlesztő vegyészmérnök

Feladatok:

  • laboratóriumi vizsgálatok, receptúrák kidolgozása
  • alkalmazástechnikai kísérletek végzése
  • új termékek fejlesztése
  • termékekkel kapcsolatos dokumentációk kezelése
  • engedélyeztetési eljárások lefolytatása

    Elvárások:

  • vegyészmérnöki végzettség
  • laboratóriumi munkában való jártasság
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • gyakorlati szemlélet
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • nyitott személyiség, kiváló kapcsolatteremtő készség
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • precizitás, pontosság
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

    Előnyt jelent:

  • minőségirányításban szerzett tapasztalat
  • üzemi gyakorlat
  • Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria
  • szakmai fejlődési lehetőség

  • fényképes önéletrajzzal
  • bérigény megjelölésével
  • [email protected] e-mail címre
  • Munkavégzés helye:

  • 8182 Peremarton-gyártelep Külterület Hrsz. 06/194.
  • Vegyipari szakmunkás, vegyésztechnikus

    Feladatok:

  • különböző vegyi termék előállítása, kiszerelése, szükséges laboratóriumi vizsgálatok elvégzése
  • munkavégzés külső munkahelyen, részvétel a vegyi tisztítási feladatokban
  • vegyi alapanyag, göngyöleg, késztermék szakszerű kezelése, tárolása
  • gépkocsi- és targoncavezetés
  • üzemi terület rendjének biztosítása
  • Elvárások:

  • középfokú vegyipari szakma (vegyésztechnikus, vegyipari szakmunkás, vegyi-gépész, vegyi termékgyártó stb.)
  • termékgyártásban szerzett tapasztalat, technológiai, gyakorlati gépészeti ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • felelősségtudat, pontosság, önállóan és csapatban dolgozás képessége, rugalmasság, alkalmazkodóképesség

  • targoncavezetői vizsga
  • Jelentkezés:

  • [email protected] email címre

  • Karbantartó

    Feladatok:

  • aktív részvétel a cég telephelyen kívül végzett vegyszeres tisztítási munkáiban
  • közreműködés a termelésben, kiszerelésben, karbantartásban
  • gépkocsi- és targoncavezetés, rakodás

  • gépészeti vagy villamos jellegű szakma (csőszerelő, lakatos, villanyszerelő stb.)
  • jó fizikum
  • Előny:

  • gép és csőszerelésben illetve elektromosság területén való jártasság
  • karbantartói tapasztalat
  • hegesztő szaktudás
  • targonca jogosítvány
  • kalorikus gépek, berendezések ismerete
  • vegyi üzemi gyakorlat