Kiemelt állások

2018.05.24. 10:58

Yanfeng Hungary Automotive Interior Systems Kft.

Pápai gyáregységünkben készítjük a legjobb kárpit alkatrészeket, olyan járművekbe mint a Porsche, Maserati, BMW és Mercedes, felhasználva a bőripar kiváló eredményeit. Sokrétű technnológiánk magában foglalja a műanyag fröccsöntést, varrást és ragasztást. Jelenleg több mint 2350 főt foglalkoztatunk.

Mindennapos tevékenységeink támogatására keresünk betanított munkásokat 3 műszakos munkarendre!

Feladatok:

  • Napi termelési feladatok végrehajtása munkautasítások

  • szerint, minőségi előírások betartásával

  • Műanyag hordozók, szabott alkatrészek ragasztása, ragasztófújása, kasírozása
  • Bőr és műbőr alkatrészek hordozóra történő kárpitozása, kasírozása kézzel szerszámok segítségével
  • Kasírozó gépek, feszítő állomások működtetése
  • Fújó- és égetőrobotok kezelése, kiszolgálása
  • Folyamatokat, munkaállomásokat érintő dokumentáció pontos adminisztrációja
  • Termékek azonosítása és etikettezése

    Elvárás:

  • Legalább befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • Középiskolai végzettség műszaki területen előnyt jelent
  • Gépkezelői tapasztalat korábbi munkaviszonyokból előnyt jelent
  • Emelőgép kezelői jogosítvány OKJ bizonyítvánnyal elektromos gyalogkíséretű (3312) és vezetőüléses (3324) kategóriákban előnyt jelent
  • Önálló, precíz munkavégzés, jó kézügyesség

    Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Kiemelkedő alapbér, ami további munkafolyamatok betanulásával fejleszthető
  • Csoportos bónusz (max. az alapbér 50%-a)
  • Jelenléti bónusz
  • 70%-os éjszakai műszakpótlék; 22:00 – 06:00 óra között
  • 30%-os délutános műszakpótlék; 18:00 – 22:00 óra között
  • Bankszámlaszám támogatás
  • Ajánlási program
  • Távolsági bérlet 100%-os térítése

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjen tesztírás időpontot a 06 80 949-021-es telefonszámon!