Kiemelt állások

2018.04.18. 12:02

Építőanyag értékesítő munkatárs

A

HUFBAU

Piedl Építőpont

csapatába munkatársat keresünk

ÉPÍTŐANYAG ÉRTÉKESÍTŐ

pozícióba.

HA NEKED:

  • van értékesítésben szerzett tapasztalatod,
  • szeretsz vevőkkel foglalkozni, és jól is kommunikálsz velük,
  • jártas vagy az építőanyagok terén,
  • felhasználói szinten kezeled a számítógépet (MS Office szoftverek, levelezés),
  • munkádat megbízhatóan és pontosan végzed,
  • és szeretnéd mindezt elismert szakértő csapatunk tagjaként kamatoztatni, most megteheted!

    Ha van középfokú kereskedelmi vagy építőipari végzettséged, B típusú jogosítványod, esetleg beszélsz egy kicsit (akár alapfokon) németül vagy angolul, akkor előnnyel indulsz!

    FELADATAID LESZNEK:

  • vevők szakmai szintű kiszolgálása
  • számlázás, pénztár kezelése
  • áru rendelése, bevételezése
  • árajánlatkészítés

    JELENTKEZZ, HA SZERETNÉL

  • hosszútávú munkalehetőséget
  • fix munkaidőt és
  • versenyképes, biztos jövedelmet
  • teljesítményorientált jutalmakkal kiegészítve!

    Ehhez nem kell mást tenned, mint mielőbb elküldened az [email protected] címre önéletrajzodat, melyhez mindenképpen csatolj fényképet is!

    Legyél Te is a HUFBAU Piedl Építőpont csapatának a tagja!