Kiemelt állások

2018.04.13. 09:56

Értékesítő munkatárs, ipari területre

Értékesítő munkatárs, ipari szektor

Értékesítő munkatársakat keresünk az ipari szektor professzionális higiéniai termékeinek értékesítésére, Budapest és agglomerációjának ipari területeire, veszprémi székhelyű céghez.

Olyan hölgyet/urat keresünk, aki kiválóan kommunikál, tárgyal és elég kreatív ahhoz, hogy meglássa és megvalósítsa a lehetőségeket, valamint jól megoldja a felmerülő feladatokat.

Aki élvezi, ha utazhat és segítheti a telephelyünkön dolgozó kollégákat, akinek fontos a minőségi termékek képviselete a magyarországi piacon.

Jelentkezz, ha:

Fontos a szakmai fejlődés, motivál az eredmények elérése, 1-3 éves tapasztalatod van az értékesítésben, kiváló üzletkötői habitusod mellett, önállóan szeretsz és tudsz dolgozni, proaktív, rugalmas személyiség vagy és rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal, vezetési tapasztalattal.

Feladatok:

  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás, forgalom dinamikus növelése, új partnerek felkutatása
  • Napi együttműködés a cég munkatársaival, az elvégzett munka dokumentálása
  • Ügyfelek részére szakmai tanácsadás
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Elvárás:

  • Ügyfélcentrikus hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság, pontosság, precizitás
  • Előny:

  • Higiéniai termékek értékesítésében jártasság
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnél
  • Versenyképes juttatási csomag (fix+jutalék)
  • Céges gépjármű, céges telefon
  • Fiatalos, barátságos és segítőkész csapat
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérem küldd el fényképes önéletrajzodat a [email protected] e-mail címre.

    Ezek is érdekelhetik

    Hírlevél feliratkozás
    Ne maradjon le a veol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!