Kiemelt állások

2018.06.15. 11:10

Fényező, felületkészítő, asztalos, műanyagos (szálerősítésű műanyag gyártásban jártas), betanított munkás, hajóépítő, elektrotechnikus,

Csatlakozz fiatal csapatunkhoz, és vegyél részt az egyik legérdekesebb magyar innováció fejlesztésében! A Narke a világ első sorozatgyártásra fejlesztett electrojetje, amely új generációt képvisel a hajózásban.

Magyar tulajdonú cégünk keresi, innovatív vízijármű gyártásához fényező, felületkészítő, asztalos, műanyagos (szálerősítésű műanyag gyártásban jártas), betanított munkás, hajóépítő, elektrotechnikus,

munkatársát. Balatonvilágosi központunkban egyedi tervezésű, elektromos meghajtású jármű, precíz fényezése az elsődleges feladat.

Amit kínálunk:

Modern munkakörnyezet

Kimagasló fizetés

Hosszútávú munkalehetőség

Lendületes csapat

Amit elvárunk:

Szakmai tapasztalat

Kiváló problémamegoldó készség

Jelentkezés önéletrajzzal és bérigénnyel: 06 30 641 4936 vagy [email protected]