Kiemelt állások

2018.02.19. 11:03

Gyengeáramú szerelő munkatárs

A Lantech Kft. 18 éve működik Veszprémben. Tevékenységünk során telepítünk és üzemeltetünk informatikai hálózatokat, riasztó, kamera, tűzjelző és beléptető rendszereket, valamint intelligens ház megoldásokat.

Jelenleg a következő munkatársat keressük:

gyengeáramú szerelő.

Feladatok:

  • különböző gyengeáramú rendszerek telepítése
  • karbantartások, hibajavítások elvégzése
  • betanulás után önálló munkavégzés
  • eszközök kapcsolási rajz alapján történő bekötése
  • paraméterelések, beállítások számítógép használatával

    Elvárás:

  • villamosipari végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • számítógép felhasználói ismeretek

    Előny:

  • gyengeáramú rendszerekben szerzett tapasztalat
  • számítógép hálózati ismeretek
  • tűzjelzős szakvizsga
  • biztonságtechnikai szerelő végzettség
  • kreativitás, önálló gondolkodás

    Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatás
  • utazási támogatás
  • céges telefonhasználat
  • családias légkör
  • stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • tanulási, képzési lehetőségek
  • legkorszerűbb technológiák megismerése

    Munkavégzés helye:

    Veszprém és környéke, esetenként egyéb külső helyszínek

    Amennyiben szeretnél hosszú távon egy stabil, folyamatosan fejlődő csapat tagja lenni, várjuk fényképes önéletrajzodat a [email protected] e-mail címre.