-2°
-1°

Operátor, esztergályos, minőségellenőr

Magyarország legnagyobb műszaki kerámiagyártó üzemébe keresünk munkatársakat!

Magyar magántulajdonban lévő, önálló társaságként működő több mint 35 éves és 200 főt foglalkoztató cégcsoportunk a világ 25 országába, köztük az USA-ba szállít magas minőségű kerámia alkatrészeket.

Dinamikusan növekvő vállalatunkhoz, csapatunk erősítéséhez az alábbi pozíciókba keresünk munkatársakat:

Gépbeállító lakatos

Feladat: gyártógépek beállítása, üzemeltetése

Elvárás: fémipari szakmunkás végzettség

Gép karbantartó

Feladat: TMK tevékenység

Elvárás: villanyszerelői, vagy elektromos végzettség

Forgácsoló és Esztergályos
Feladat: gépi megmunkálási feladat

Elvárás: szakmai gyakorlat

CNC köszörűs

Feladat: CNC köszörűgépek beállítása, kerámia finommegmunkálás

Elvárás: szakmunkás végzettség és CNC gép beállítói gyakorlat

Kemencekezelő

Feladat: kamrás kemence rakományépítése, kemence üzemeltetése

Elvárás: kisteljesítményű kazánfűtői vizsga, targonca vezetői jogosítvány

Betanított munkás – operátor

Feladat: termékek elszedése gépekről, egyedi megmunkálás

Elvárás: 8 általános végzettség, üzemi tapasztalat

Gyártásközi ellenőr

Feladat: gyártásközi minőségellenőrzés

Elvárás: középfokú végzettség

Amit kínálunk: hosszú távú biztos munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés, versenyképes jövedelem, mozgóbér, cafeteria belépéstől, minimum bruttó 20.000 Ft havonta, 100%-os utazási térítés vidékről bejáró dolgozóknak és egyéb béren kívüli juttatások.

Jó kollektíva, nyugodt munkakörnyezet, önálló munkahelyek.

Munkarend:
több műszakos (terület és munkakör függvényében)

A munkavégzés helye: Veszprém

A pályázatokat az alábbi címre várjuk: 8202 Veszprém, Pf. 2078, vagy palyazat@bakonycer.hu

Érdeklődni 7-14 óra között az alábbi számon lehet: 70/400-65-23.

Induló alapbérek munkakörtől függően, két műszakban:

bruttó 153.000 Ft-tól – 230.000 Ft-ig.

Kommentek

Legolvasottabb

1
Jövőre már a Pantheonba is belépőt kell fizetni
2
Real Madrid-PSG csúcsrangadó a nyolcaddöntőben
3
Sorozatban hatodszor nyert a Toronto
4
Mind az öt ajkai induló aranyérmet nyert
5
Konferencia a Mediterráneumról húsz előadással
tapshossz
Szólíts a neveden- Győztes lehet
edző / 5 perce
Real Madrid-legenda tűnt fel Dzsudzsák mellett
Instagramjára töltötte fel a fotót.
Gyász
Mély fájdalommal tudatjuk
mindazokkal, akik ismerték
és szerették, hogy
SZENTMIKLÓSSY ISTVÁN
77 éves korában örökre megpihent.
Temetésére 2017. december
21-én, csütörtökön
13 órakor kerül sor a veszprémi Vámosi úti temetőben.
A gyászoló család
Mély fájdalommal tudatjuk, hogy
NÉMETH ISTVÁNNÉ
szül. Szalai Irén
életének 93. évében
örökre megpihent. Temetése
2017. december 20-án, szerdán
15 órakor kerül sor a kádártai temetőben.
SZABÓ KÁLMÁN
Cuci
68 éves korában elhunyt. Temetése 2017. december 22-én, pénteken
15 órakor lesz a balatonfüredi katolikus temetőben.
"Búcsúztam volna tőletek,
de erőm nem engedett,
Így búcsú nélkül szívetekben tovább élhetek..."

Mély fájdalommal tudatom, hogy szeretett édesapám
PENICS FERENC
91 éves korában csendesen megpihent.
Temetése december 19-én 15 órakor lesz, előtte gyászmise 14.30-kor. Köszönetet mondunk mindazoknak, akik utolsó útjára elkísérik
és gyászunkban osztoznak.
Gyászoló lánya: Anna
"De elmentél, veled a nyár, az álmok,
Csak szél süvölt, és halál bolyong a berken.
A hervadásban elmerülve állok,
És fáj az ősz, a bánatom, a lelkem."

Emlékezünk
KONRÁD ATTILA
"a Matróz"
halálának 13. évfordulóján.
Szomorú édesanyja és testvérei

Emlékezünk
"a Matróz"
Fájó szívvel tudatjuk mindenkivel, akik ismerték és szerették, hogy
KÖNNYID TIVADAR
80 éves korában
csendesen megpihent. Temetése 2017. december 22-én, pénteken 11 órakor lesz a bazsi temetőben. Előtte 10.30-kor
engesztelő szentmise.
Gyászoló család
Mély fájdalommal tudatjuk minden kedves rokonnal, ismerőssel, baráttal, hogy szerető feleségem, édesanyánk,
MEZŐSI VILMOSNÉ
Nyírő Éva Mária
december 10-én elhunyt. Temetése 2017. december
19-én, kedden 13 órakor kezdődő gyászmise után lesz a lesenceistvándi temetőben.
"Üres az udvar, üres a ház,
Hiába várunk nem jössz haza már.
Oly hirtelen jött a szörnyű pillanat,
Eltűnt egy élet, csak az emlék maradt.
Szívünkben érted fájó könny fakad,
Emléked szívünkben örök marad."

Fájó szívvel emlékezünk
GUTMAJER TIBOR
halálának 1. évfordulóján
Szerető családod
Mély fájdalommal tudatjuk mindazokkal, akik ismerték
TORBA FERENCNÉ
szül. Dancsecs Etelka
nyug. középiskolai tanárnő

88 éves korában csendesen megpihent.
Temetése 2017. december 19-én 14 órakor r. katolikus szertartás szerint a pétfürdői temetőben lesz. Lelki üdvéért szentmise
13 órakor kezdődik.
Köszönetemet szeretném kifejezni a családom nevében is mindazoknak akik,
SCHÖNIG FERENCNÉT
utolsó útjára elkísérték,
fájdalmunkban bármely
módon osztoztak.
Hálás köszönettel:
gyászoló szerettei
ID. NAGY DÉNES
a Bakony Művek volt dolgozója
hosszan tartó, de türelemmel
és jó kedéllyel viselt betegség után 83 éves korában, december 5-én elhunyt. Hamvasztás utáni búcsúztatása Kaposvárott lesz.
Táviratcím:8248 Nemesvámos, Pap István u. 3.
Gyászolják: felesége, gyermekei, unokái
Köszönetet mondunk mindazoknak, akik
ID. ŐRI ISTVÁN
temetésén részt vettek, gyászunkban osztoztak.
"Életed tavaszán elragadott a halál. Elbúcsúzni senkitől sem tudtál.
Ha szemünkből már eltűnik a könny,
hozzád jövünk, nálad megpihenünk."

MÓROCZ TAMÁS
halálának 11. évfordulójára.
Szerető édesapád, családod,
testvéred és családja
"Arany volt szíved, munka az életed
Isten hívott, mert nagyon szeretett.
Hiába omlik rád a föld nehéz göröngye,
Emléked szívünkben élni fog örökre."

Fájó szívvel tudatjuk mindazokkal, akik ismerték és szerették, hogy
DUBICS JÓZSEFNÉ
szül. Mayer Teréz
93 éves korában csendesen megpihent.
Temetése december 15-én, pénteken a 12.15-kor kezdődő gyászmise után 13 órakor a magyarpolányi temetőben lesz.
Ezúton mondunk köszönetet mindazoknak,
akik a temetésen megjelentek.
Külön köszönetet mondunk Dr. Szultánnak és az ajkai sebészeti osztály, krónikus belosztály dolgozóinak odaadó munkájukért.

Sokszor próbára tette a sors / 51 perce
Mező Lászlóné példájából mi is erőt meríthetünk
Laskovics Márió
tömény terror / 53 perce
Clint Eastwood: Felelőtlenül döntöttem! (videó)
Csillag-csengő / 1 órája
Karácsonyi zenés meselemezzel jelentkezett az Aranyalma Páros
illatos advent / 1 órája
Mutatjuk, mi menő idén a karácsonyi vásárban!
Molnár Sándor
nem menő / 2 órája
Így jár az a motoros, aki a sztrádán trükközik (videó)
mézeskalácsfalu / 2 órája
Ki találja meg a manócsínyeket?
Müller Anikó Hanga