Kiemelt állások

2017.11.17. 10:48

Operátor, esztergályos, minőségellenőr

Magyarország legnagyobb műszaki kerámiagyártó üzemébe keresünk munkatársakat!

Magyar magántulajdonban lévő, önálló társaságként működő több mint 35 éves és 200 főt foglalkoztató cégcsoportunk a világ 25 országába, köztük az USA-ba szállít magas minőségű kerámia alkatrészeket.

Dinamikusan növekvő vállalatunkhoz, csapatunk erősítéséhez az alábbi pozíciókba keresünk munkatársakat:

Gépbeállító lakatos

Feladat: gyártógépek beállítása, üzemeltetése

Elvárás: fémipari szakmunkás végzettség

Gép karbantartó

Feladat: TMK tevékenység

Elvárás: villanyszerelői, vagy elektromos végzettség

Forgácsoló és Esztergályos

Feladat: gépi megmunkálási feladat

Elvárás: szakmai gyakorlat

CNC köszörűs

Feladat: CNC köszörűgépek beállítása, kerámia finommegmunkálás

Elvárás: szakmunkás végzettség és CNC gép beállítói gyakorlat

Kemencekezelő

Feladat: kamrás kemence rakományépítése, kemence üzemeltetése

Elvárás: kisteljesítményű kazánfűtői vizsga, targonca vezetői jogosítvány

Betanított munkás – operátor

Feladat: termékek elszedése gépekről, egyedi megmunkálás

Elvárás: 8 általános végzettség, üzemi tapasztalat

Gyártásközi ellenőr

Feladat: gyártásközi minőségellenőrzés

Elvárás: középfokú végzettség

Amit kínálunk: hosszú távú biztos munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés, versenyképes jövedelem, mozgóbér, cafeteria belépéstől, minimum bruttó 20.000 Ft havonta, 100%-os utazási térítés vidékről bejáró dolgozóknak és egyéb béren kívüli juttatások.

Jó kollektíva, nyugodt munkakörnyezet, önálló munkahelyek.

Munkarend: több műszakos (terület és munkakör függvényében)

A munkavégzés helye: Veszprém

A pályázatokat az alábbi címre várjuk: 8202 Veszprém, Pf. 2078, vagy [email protected]

Érdeklődni 7-14 óra között az alábbi számon lehet: 70/400-65-23.

Induló alapbérek munkakörtől függően, két műszakban:

bruttó 153.000 Ft-tól – 230.000 Ft-ig.