Kiemelt állások

2017.09.15. 12:14

Recepciós munkatárs

A balatonfüredi Anna Grand Hotel recepciós munkatársat keres:

(akár éjszakai, akár nappali műszakra várjuk a jelentkezőket)

Feladatok

foglalások kezelése,

vendégek fogadása,

teljes körű információszolgáltatás,

foglalási rendszerek és ajánlatkérések kezelése,

adminisztrációs feladatok,

szoros együttműködés a szálloda többi részlegével.

Elvárások

erős angol nyelvtudás szóban és írásban,

vendégorientált hozzáállás,

csapatjátékos szellem,

nyitott, pozitív attitűd,

vendég centrikus szemlélet,

terhelhetőség.

Előnyök

hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,

további idegen nyelvek ismerete.

Amit kínálunk

hosszú távú, megbízható munkahely,

vidám, fiatal, barátságos munkahelyi légkör,

versenyképes fizetés.

A fényképes önéletrajzokat a [email protected] címre várjuk. A hotel szállást nem tud biztosítani.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a veol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!