Kiemelt állások

2017.09.15. 11:01

SÖPTEI PINCÉSZET KERESKEDELMI / ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRSAT KERES

A SÖPTEI Pincészet, a Balatonfüred-Csopaki régió egyik meghatározó borászata, piaci terveinek megvalósításához pályázatot hirdet

KERESKEDELMI / ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

munkakör betöltésére:

A munkatárs feladatai:

-a pincészet vinotéka üzletében a termékek értékesítése, vásárlók kiszolgálása, termékismertetés, termékbemutatás

-kapcsolattartás viszonteladó, nagykereskedelmi partnerekkel

-az értékesítéshez kapcsolódó teljeskörű adminisztráció ellátása

-árajánlatok készítése, rendelésfelvétel, szállítások szervezése

-marketing tevékenységhez kapcsolódó értékesítés támogató feladatok elvégzése (új partnerek megkeresése, adatbázisok, elemzések készítése, új piaci trendek, lehetőségek felkutatása, értékesítés támogató prezentációk elkészítése)

-marketing aktivitások támogatása, rendevényeken való részvétel ad hoc jelleggel

A pályázóval szembeni elvárásaink:

-értékesítési, kereskelemi vagy marketing munkakörben szerzett gyakorlat

-középfokú végzettség

-felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

-B kategóriás jogosítvány

-angol és/vagy német minumim alapszíntű aktív nyelvtudás

-proaktív személyiség

-pontos, precíz, igényes munkavégzés

-önálló, felelősségteljes attitűd

-kellemes megjelenés, jó kommunikációs készség, lelkes, pozítív életszemlélet

-a borászati terület és termékek iránti érdeklődés

-környékbeli lakóhely

A munkavégzés helye:

Csopak / Balatonfüred

Jelentkezéseket a [email protected] email címre várjuk.

A munkakörrel kapcsolatban érdeklődni lehet 06 30 477 6041-es telefonszámon.