Kiemelt állások

2017.09.11. 15:27

SZŐLÉSZ-BORÁSZ SEGÉDET keres

SÖPTEI Pincészet, a Balatonfüred-Csopaki régió egyik meghatározó borászata azonnali munkakezdéssel keres

SZŐLÉSZ-BORÁSZ SEGÉD

munkakör betöltésére energikus, talpraesett kollégát.

A munkakör feladatai:

  • Szüretek elő- és utómunkálatai
  • Szőlőfeldolgozás
  • Borkezelések
  • Borkészítés
  • Pinceműveletek

  • Palackozás, csomagolás

  • Alapanyagrendelések
  • Alkalmi munkák szervezése
  • Rendezvényeken eseti jelleggel borkóstolók tartása
  • A pályázóval szembeni elvárásaink:

  • Középfokú borászati és/vagy szőlészeti képzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, jártasság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Szakmai elkötelezettség
  • Pozítív életszemlélet
  • A munkavégzés helye:

    Balatonfüred és környéke

    Jelentkezéseket a [email protected] e-mail címre várjuk.

    A munkakörrel kapcsolatban érdeklődni lehet 06 30 520 8381-es telefonszámon.