Kiemelt állások

2018.06.05. 08:40

Toborzási specialista

68 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét.

A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

VESZPRÉMI KÖZPONTUNKBA

TOBORZÁSI SPECIALISTA

munkatársat keresünk.

Feladatai:

- Aktív részvétel a toborzási-kiválasztási folyamatokban

- Lehetséges új toborzási csatornák felkutatása

- Álláshirdetések szerkesztése, megjelentetése

- Kapcsolatfelvétel, kapcsolattartás a pályázókkal

- Pályázatok előszűrése, interjúk levezetése

- Adminisztratív és szervezési feladatok ellátása, statisztikák készítése

- HR nyilvántartó rendszerek működtetésében való aktív részvétel

Amit elvárunk:

- Legalább 2 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

- MS Office biztos ismerete

- B kategóriás jogosítvány

- Kiváló kommunikációs készség

- Proaktivitás

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem

- Felelősségteljes pozíció

- Stabil cégháttér, fiatalos, dinamikus csapat

- Korszerű munkakörülmények

Munkavégzés helye: Veszprém

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát: