Kiemelt állások

2018.04.16. 15:08

VEVŐKAPCSOLATI ASSZISZTENS

A Balend Higiéniai Szakkereskedés több mint húsz éves múlttal rendelkezik és a veszprémi régió vállalkozóinak, állami intézményeinek professzionális higiéniai beszállítója, szaktanácsadója.

Naponta bővülő ügyfélkörünk kiszolgálásához keresünk aktív, hosszútávon gondolkodó munkatársat.

munkakörbe.

Feladatok:

• Rendelések felvétele

• Ügyfélszolgálati tevékenység

• Bolti kiszolgálás

• Szakmai tanácsadás

• Áruátvétel

• Árufeltöltés, árazás

• Számlák érkeztetése

• Rendelések összesítése

• Számlázás

• Kiszállítás előkészítése

Elvárások:

• Legalább középfokú végzettség

• Kiváló kommunikációs és együttműködő képesség

• Önálló, precíz munkavégzés, eredmény- és minőségorientált szemlélet

• Logikus, ügyfélközpontú gondolkodás, jó problémamegoldó képesség

• Terhelhetőség

• Gyakorlatias számítógép felhasználói ismeretek

Előnyök:

• Értékesítési, ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat

• SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

• Angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

- Kiszámítható, folyamatosan fejlődő közösség

- Komfortos munkahelyi körülmények

- Kiváló emberi kapcsolatok

- Bruttó 400 ezer forintos fizetés

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, az iskolai végzettségek megjelölésével, motivációs levéllel és a pozíció megjelölésével 2018.05.10.- ig a következő címekre kérjük küldeni:

Postacím: Balend Higiéniai Szakkereskedés, 8200 Veszprém, Kistó u. 25.