Premier League

2018.04.22. 19:50

Kiütéses győzelmet aratott a Manchester City

A bajnokok 5:0-ra győzték le a Swansea City-t az angol labdarúgó bajnokságon.

A hazai együttesből David Silva, Raheem Sterling, Kevin De Bruyne, Bernardo Silva és Gabriel Jesus volt eredményes, utóbbi ráadásul még egy büntetőt is elhibázott.

A manchesteriek már a 12 percben megszerezték a vezetést, amikor David Silva talált bele az ellenfél kapujába, majd pár perc múlva Sterlingnek köszönhetően már 2:0 volt az állás.

A manchestereik a szünet után is hasonló ütemben folytatták: az 54. percben De Bruyne góljának köszönhetően tovább növelték az előnyüket. 10 perccel később Gabriel Jesus kapufára talált, kipattanó tizenegyesére Bernardo Silva rajtolt a legjobban, újabb gólt szerezve ezzel.

A 88. percben aztán Jesus bepótolta elmulasztott gólját, így végül 5:0 lett a végeredmény.