osztrák jégkorongliga

2019.11.12. 22:31

Hosszabbításban kikapott a Fehérvár

A vendégek emberelőnybe kerültek, és a négy a három elleni helyzetben sikerült beütniük a győzelmet érő gólt.

A Fehérvár AV19 csapata hazai pályán hosszabbításban kikapott a Villachtól az osztrák jégkorongliga (EBEL) alapszakaszának keddi játéknapján.

Eredmény (a sorozat honlapjáról):

Hydro Fehérvár AV19-EC Panaceo VSV (osztrák) 1-2 (0-0, 0-1, 1-0, 0-1) – hosszabbítás után

a Fehérvár gólszerzője: Girard (47.)

A magyar csapat a második harmadban hátrányba került, a harmadik elején viszont egyenlített. Öt perccel a vége előtt ismét betalált, ám Sarauer gólját a bírók videózás után visszavonták a kapus akadályozása miatt.

A meccs így hosszabbításba torkollott, melyben a vendégek emberelőnybe kerültek, és a négy a három elleni helyzetben sikerült beütniük a győzelmet érő gólt.