2009.11.19. 22:27

Roberto Carlos hazatér Brazíliába

Rio de Janeiro - Spanyol lapértesülés szerint hazatér Brazíliába Roberto Carlos, és tervei szerint a Corinthians labdarúgócsapatában folytatja pályafutását.

MTI

"Három Bajnokok Ligáját nyertem, és most megvalósíthatnám régi álmomat: a Libertadores Kupát is szeretném elhódítani" - nyilatkozta az As című spanyol sportnapilapban csütörtökön a 36 esztendős világbajnok.

A Real Madrid egykori ékköve, aki két éve a Fenerbahcét erősíti, már beszélt a török klub vezetőivel távozásáról, és szóban jövendő csapatával is megegyezett.

Robert Carlos 1996 és 2007 között, 475 mérkőzésen 62-szer volt eredményes a királyi gárda színeiben, amellyel három Bajnokok Ligáját és négy bajnoki címet nyert.