2013.08.23. 15:26

Diósgyőri vendégjáték

Lombard Pápa- Diósgyőr első osztályú labdarúgó-mérkőzést rendeznek szombaton 16.30-tól a Perutz stadionban az NB I 5. fordulójában.

Napló sport

Négy forduló elteltével a hazaiak tíz ponttal a tabella harmadik helyén állnak, míg a még nyeretlen miskolciak három egységet gyűjtve a tizenharmadik pozícióban szerénykednek.

A két csapat az előző idény során mindkétszer döntetlent játszott egymással: a Perutz stadionban 2:2, a diósgyőriek otthonában pedig 1:1 lett a végeredmény.

Amióta Tóth Bálint ismét átvette a Lombard irányítását, a bakonyaljaiak még nem találtak legyőzőre. A régi-új vezetőedzőnek eddig két döntetlen és három győzelem a mérlege a második pápai korszakában. A borsodi együttes elleni kezdő sípszó pillanatában Tóth Bálint legénysége immár 278 perce nem kapott gólt az NB I-ben, és ma minden esély megvan ennek a nagyszerű szériának a folytatásához.

Szűcsre kulcsszerep várhat (Fotó: Gáspár Gábor)

A Pápa -Diósgyőr bajnokin Erdős József játékvezető fújja majd a sípot.

A labdarúgó NB I 2013/2014-es versenykiírásának értelmében a mostani szezon mérkőzésein a játékvezetőn kívül két asszisztens, két alapvonali asszisztens, valamint egy tartalék játékvezető is közreműködik.

Pápán Bozó Zoltán, Király Krisztián, Pintér Csaba és Szőts Gergely lesz Erdő József segítője.

A pápaiak jó szereplése "rányomja bélyegét " az érdeklődésre is, sokan kíváncsiak a meccsre, ezért a szombati találkozóra érdemes lesz időben megérkezni és kiszurkolni a hazaiak újabb győzelmét.