2013.09.16. 10:25

A vendégek tudtak győzni a szomszédvári focirangadón

A veszprémiek nyerték meg a szomszédvári rangadót a labdarúgó U-21-es másodosztályú bajnokság ötödik fordulójában.

A Veszprém FC USE a Balatonfüredi FC otthonába látogatott. A vendégek a 30. percben szerezték meg a vezetést, a 70. percben duplázták előnyüket, a hajrában pedig végleg eldöntötték a pontok sorsát. A veszprémiek továbbra is hibátlanok a 2013/2014-es szezonban.

Az ugyanebben a mezőnyben szereplő Pápai ELC kiütötte a Körmendet, az ajkaiak viszont kikaptak a Gyirmót vendégeként.

A Pápa ezzel továbbra is tartja dobogós helyét, az előző két mérkőzésén alulmaradó Ajka jelenleg a tizenegyedik.

Eredmények: Balatonfüred_ Veszprém FC USE 0:4 (0:1). Gólszerzők: Juhász, Zachán, Cseh, Ódor. Körmend _PELC 0:5 (0:3). G.: Venczel 4, Kálmán. Gyirmót U-19_ FC Ajka 1:0 (0:0).

Az U-21-es másodosztályú bajnokság északnyugati csoportjának állása: 1. ZTE U-19 (négy mérkőzés után) 10 pont, 2. PELC 10, 3. Veszprém (három mérkőzés után) 9, ...7. Balatonfüred 9, ...11. FC Ajka 3.