Premier League

2017.11.23. 11:05

Felzárkózhat a Liverpool a címvédőhöz

Az ötödik helyen álló Liverpool a harmadik, címvédő Chelsea-t látja vendégül szombaton az angol labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában.

Sevilla, 2017. november 21. Georginio Wijnaldum, az angol Liverpool játékosa ünnepel, miután gólt szerzett a spanyol Sevilla ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája ötödik fordulójában játszott mérkőzésen Sevillában 2017. november 21-én. (MTI/EPA/Julio Munoz)

A két csapat között három pont a távolság, így egy hazai sikerrel a Liverpool beérhetné mostani ellenfelét. A Chelsea a Premier League-ben legutóbb 2014. november 8-án tudott nyerni riválisa otthonában, azóta két 1-1 volt Liverpoolban.

A listavezető és a mezőnyben egyedüliként veretlen Manchester City az otthon jó mutatókkal rendelkező Huddersfield Town vendége lesz. Az újonc többek között már legyőzte a másik manchesteri együttest, a második helyen álló Unitedet is, október 21-én.

A Manchester United és a negyedik helyen állló Tottenham Hotspur a papírforma alapján otthon tartja a három pontot a Brighton, illetve West Bromwich Albion ellen.

Az egyaránt 22 pontos Arsenal és Burnley éppen egymással találkozik vasárnap utóbbi stadionjában.

20. Crystal Palace 12 6-24 5

Borítófotó: Georginio Wijnaldum, az angol Liverpool játékosa ünnepel, miután gólt szerzett a spanyol Sevilla ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája ötödik fordulójában játszott mérkőzésen Sevillában 2017. november 21-én. (MTI/EPA/Julio Munoz)