2014.09.28. 15:55

Most sem tudott nyerni a VFC

Továbbra is nyeretlen a Veszprém FC a labdarúgó NB III-as bajnokságban. Ezúttal hazai pályán szenvedett vereséget Simon Attila legénysége.

Veszprém FC–Újbuda 0:2 (0:0)
Veszprém, 100 néző. Vezette: Németh R. Veszprém FC: Kádár – Hanák (Baldauf), Garai, Császár, Kuti (Udvardi) – Tóth (Simon), Németh E., Nagy B., Burcsik – Skriba, Pavlitzky. Edző: Simon Attila. Újbuda: Kapusi – Nagy N., Laki, Huszty, Lettrich – Farkas, Kovács, Karacs, Szolga (Csányi) – Pleszkán (Németh A.), Turi (Bruckner). Edző: Pári Sándor.

A VFC (a képen Garai Péter) most sem tudott nyerni (Fotó: Zwicker Tamás)

A 70. percben Kovács jobbról vezette befelé a labdát, majd 17 méterről, laposan a rövid sarokba bombázott, 0:1. A 74. percben Laki vendég szögletet követő kavarodás végén 5 méterről lőtt a kapuba, 0:2.

Kiegyenlített mérkőzésen a vendég együttes jobb helyzetkihasználásának köszönhetően nyert.

Simon Attila: – Nehéz szavakat találni, mert amit elterveztünk azt megvalósítottuk. Amiben hibáztunk, azt majd idővel kijavítja a csapat, de nem érdemeltünk vereséget.