2017.01.31. 15:45

Tizenegy sümegi találat

Ajka - A harmadik fordulót játszották a Téli kupa felkészülési tornasorozat ajkai csoportjában múlt vasárnap.

A nagypályás, műfüves megmérettetésen a megye II-es Sümeg tizenegy gólt lőtt a veszprémi fiatalok ellen, az FC Ajka ifi és a Pápai ELC meccsét pedig a hazaiak nyerték.

A pápai fiatalok (sárga mezben) ezúttal kikaptak, a Sümeg VSE viszont magabiztosan győzött Fotó: Pesthy Márton

Eredmények: Veszprém FC USE-Sümeg VSE 0:11 (0:4). V.: Nedvesi.

Gólszerző: Kiss (5), Karika, Reicz (3), Vass (2).

FC Ajka-Pápai ELC 2:0 (1:0). V.: Gáspár. Gólszerző: Komjáti, Markó. Kiállítva: Horváth Á. (PELC, a 39. percben).

A következő játéknapot február 5-én, vasárnap rendezik. Délelőtt tíz órától a Sümeg az FC Ajka ellen lép pályára. A 12 órakor rajtoló találkozón pedig a VFC USE és a PELC találkozik egymással.