Balatonfüredi KSE

2017.11.22. 20:47

Megizzadtak, de győzni tudtak a Fradi pályáján

Változatos, kemény csatában küzdötte ki a továbbjutást a Balatonfüredi KSE szerdán a kézilabda Magyar Kupa harmadik fordulójában.

A BKSE egy góllal tudott nyerni Fotó: Penovác Károly

FTC-BKSE

26:27 (16:16)

Budapest. V.: Asztalos, Bárkányi.

Fej-fej mellett haladtak a csapatok az első félidőben: rendre a Füred vezetett, de az FTC bátor, lelkes játékkal üldözte a vendégeket.

A második félidőt a házigazda kezdte jobban, a zöld-fehérek három góllal (22:19) is vezettek, amikor a BKSE megrázta magát.

A Balaton-partiak egyenlítettek, a Ferencváros azonban ismét előnyhöz jutott (24:22). A Csoknyai-csapatban maradt több energia a végére, a vendégek két perccel a vége előtt fordítottak és kivívták a továbbjutást. A balatonfürediek a következő körben a Cegléddel találkoznak a Magyar Kupában.