Operátor, Anyagmozgató, Gépkezelő, Sopron

col-narrow-left

Település:

Sopron
col-narrow-right

Feltöltve:

2024.04.25.
col-wide

Foglalkozások:

Gyártás - Termelés: Gépkezelő, operátor

Állás leírása:

IKEA INDUSTRY SOPRON

TOVÁBB BŐVÜL A CSAPATUNK. CSATLAKOZZ TE IS HOZZÁNK!

OPERÁTOR

Feladatok:
  • Faipari megmunkálógépeken különböző műveletek végzése.
  • Termékek megfelelő minőségben és határidőre történő legyártása,
    több műszakos munkarendben.
Elvárások:
  • Minimum általános iskolai (8 osztály) végzettség.
  • Szorgalmas, munkájára igényes.
Elérhető bruttó havi átlagfizetés 2 műszak esetén: 408.000-434.000 Ft

ANYAGMOZGATÓ

Főbb feladatok, munkák:

  • A beérkező és a kiszállításra kerülő anyagok raktári mozgatása,
  • Vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése, többműszakos munkarendben.
  • A raktárkészlet pontos, szakszerű kezelése.

Elvárások:

  • Számítógép felhasználói szintű ismerete.
  • Vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány.
  • Többműszakos munkarend vállalása (területenként változó: 2 vagy 3 műszak).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • gyalogkíséretű és vezetőállásos targoncavezetői jogosítvány.

Elérhető bruttó havi átlagfizetés 2 műszak esetén: 480.000–510.000 Ft.

GÉPKEZELŐ

Feladatok:

  • Faipari megmunkálógépek műszaki paramétereinek beállítása a gyártási igényeknek megfelelően.
  • Operátori karbantartások koordinálása.

Elvárások:

  • Termelőgépek kezelésében szerzett tapasztalat.
  • Műszakirajz-olvasási készség.
  • Mérőeszközök szakszerű használata.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Elérhető bruttó havi átlagfizetés 2 műszak esetén: 510.000–542.000 Ft.

Ezt tudjuk nyújtani, hogy jól érezd magad nálunk:
  • Határozatlan idejű munkaszerződést.
  • Utazási támogatást, korrekt, pontos elszámolást.
  • Mozgóbért a teljesítményednek megfelelően.
  • Nálunk a munkaközi szünet is fizetett.
  • Már 14 órától jár a délutános műszakpótlék.
  • Csoportos baleset-biztosítás jár minden munkatársunknak.
  • Olyan csapatot, akik befogadnak, készségesen betanítanak.
  • Előre kiszámítható, tervezhető műszakbeosztást.
  • Pénzjutalmat az ötleteidért és a lojalitásodért.
  • A próbaidőt követően munkatársainkat Operátor pozícióban nettó 50.000,- Ft juttatásban részesítjük.
  • Bruttó 15.000 Ft önkéntes nyugdíjpénztárt, a próbaidőt követően.
  • 50.000 Ft jelenléti jutalmat negyedévente.
Egyéb információ:
  • Munkaruhát, munkavédelmi bakancsot biztosítunk.
  • Akár azonnali kezdéssel, gyors és egyszerű felvételi folyamat.

A munkavégzés helye: Sopron, Ipar körút 19.

Az állásokra jelentkezni a
[email protected] e-mail-címen vagy a következő telefonszámon lehet: 06-70/378-6926.

Cégadatok
Ikea Industry Magyarország Kft.
Ipar krt. 19. Sopron