Alsóörs

2017.06.17. 12:10

Vár, marasztal és visszavár

Alsóörs - Férfi és nő, gyermekeink, családok és barátok, itt élők, nyaralótulajdonosok és vendégek, mi mind összetartozunk.

Napló

Úgymint régen a Halászbokor, akinek tagjai közösséget alkotva, csónakjaikat összekötve, egymást segítették egy cél érdekében. Közösen sírunk, nevetünk, szórakozunk. Közösséget kovácsoló egy falunap, de akár egy kisebb vagy nagyobb program, fesztivál is. Településünk ebben kezdeményező és aktív.

 

 

A kép egy ilyen rendezvényen, az "Alsóörsi színes csokor - Falunk napja" eseményen készült, ahol a legjobb pörköltet kerestük.

De fénykép készülhetett volna télen is, ahol a befagyott Balaton jegén forralt bor, tea melegítette a résztvevőket, vagy éppen ősszel a halfőzésen, de akár óvodai, iskolai ünnepségen is, amikről a Napló sorra beszámolt. Településünk jelmondata is jól kifejezi az összetartozást: Alsóörs vár, marasztal, visszavár!

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a veol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!