Telekom Veszprém

2022.09.09. 20:20

Két bajnoki pont Dabasról

Kilenc góllal nyert a Telekom Veszprém a Dabas vendégeként a kézilabda élvonalban péntek este.

Dabas-Telekom Veszprém 21-30 (11-16)

Dabas, 700 néző. V.: Sándor, Szikszay. Dabas KC: Nagy T., Pallag, Szikora (kapusok), Garajszki 2, Bálint 1 (1), Bognár, Fekete 1, Horvat 2, Laurinyecz 2, Tarabochia 3, Szöllősi Sz. 3, Koller 1, Katona, Hutvágner, Ács 1, Zdolik 5. Edző: Tomori Győző.

Telekom Veszprém: Corrales , Cupara (kapusok), J. Omar 2 (1), Nilsson 6, Elísson 3, Ligetvári, Marguc, Lauge, Strlek 2, Lukács P. 4 (1), Mahé 3 (1), el-Dera 3, Ilic Z. 3, Pesmalbek 4, Vajlupov, Sipos. Edző: Momir Ilics.

Kiállítások: 4, ill. 4 perc.

Hétméteresek: 4/1, ill. 3/3.

Az első negyed órában volt szoros a meccs (15. perc: 8-9), azt követően kinyílt az olló a csapatok között. Az első félidőt követően öttel vezetett Momir Ilics együttese, amely magabiztosan hozta le a második játékrészt. A vendégeknél Nilsson volt a legeredményesebb, a svéd beállós hat gólig jutott.