Bemutatkoztak az új veszprémi igazolások

Zárt kapus felkészülési mérkőzést játszott kedden a Telekom Veszprém.

Agustín Casado Fotó: Telekom Veszprém

Fotó: Peka Roland

A bakonyiak a Tatabányát fogadták. Az első félidő végén öt góllal vezetett a jól kezdő Telekom, szünet után tudott faradni a hátrányon a vendégcsapat, végül kettővel nyert a házigazda. A veszprémieknél ezen a találkozón mutatkozott be a spanyol kapus Ignacio Biosca, az orosz balátlövő, Szergej Koszorotov, a spanyol irányító, Agustín Casado, a francia beálló, Ludovic Fabregas, a svéd jobbátlövő, Lukas Sandell, valamint Nagy Benedek, aki épp Tatabányáról tért vissza Veszprémbe. A fiatal kapus kölcsönben szerepelt. Eredmény: Telekom Veszprém–Mol Tatabánya KC 31–29 (16–11).