BL-csapat ellen léptek pályára a fürediek

A szlovén Celje otthonában játszott felkészülési találkozót a Balatonfüredi KSE NB I-es kézilabdacsapata.

Utolsó edzőmeccsét játszotta a Füred

Fotó: Fülöp Ildikó/Napló-archív

A téli szünet utolsó edzőmeccsét játszotta a Balatonfüredi KSE, amely Szlovéniába utazott, az RK Celje PL vendégeként lépett pályára.

A Bajnokok Ligájában szereplő celjeiek nagyobb tempóját nem tudta felvenni a BKSE, amely ezzel együtt az első félidőt szorossá tette és összességében hasznos tapasztalatokat szerzett. Erednény: Celje-BKSE 35:25 (19:15).

A fürediek az Eger elleni hazai találkozóval kezdik az NB I-es bajnokság 2024-es részét, a mérkőzést február 3-án rendezik.