Profi kosárlabda

2019.04.22. 09:25

A vendégeknek állt a zászló az NBA-ben

A Toronto, a Portland, és a címvédő Golden State is idegenben nyert az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) rájátszásában vasárnap, a főcsoport-negyeddöntők negyedik mérkőzésén.

Mindhárom győztes csapat 3-1-re vezet az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban.

A címvédő Golden State Warriors a Kevin Durant, Klay Thompson páros vezérletével nyert a Los Angeles Clippers otthonában: előbbi 33, utóbbi 32 pontot dobott. A Toronto Raptors legjobbja Kawhi Leonard volt az Orlando Magic elleni meccsen 34 ponttal, a Portland Trail Blazers viszont annak ellenére nyert 13 ponttal az Oklahoma City vendégeként, hogy a hazaiak közül Paul George 32 pontig jutott.

Eredmények, főcsoport-negyeddöntők:

Nyugat:

Los Angeles Clippers-Golden State Warriors 105-113

Az állás: 3-1 a Golden State javára. Oklahoma City Thunder-Portland Trail Blazers 98-111

Az állás: 3-1 a Portland javára.