Hirdetés

2023.01.25. 12:48

ÁLLÁSLEHETŐSÉG!

Kéziszerszámok, kisgépek és szervizberendezések, karbantartási segédanyagok kereskedelmével foglalkozó vállalkozás keres

KERESKEDELMI KÉPVISELŐ – ÜZLETKÖTŐ MUNKATÁRSAT

Veszprém vármegye területére

Főbb feladatok:

Szerszámok, szervizberendezések, karbantartási segédanyagok értékesítése autószervizek, ipari vállalkozások részére.

Egyéb feladatok:

  • a vállalkozás korábbi és meglévő partnerkapcsolatainak ápolása
  • új megbízók felkutatása, kapcsolatok kiépítése

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs készség, jó tárgyaló- és prezentációs készség
  • önálló munkavégzés képessége
  • ügyfélközpontúság, rugalmasság, és proaktivitás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Veszprém vármegyei lakóhely
  • Szerszám kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Veszprém vármegyére kiterjedő vállalati üzleti kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Mobiltelefon
  • Cégautó
  • Nagyfokú szabadság a mindennapos munkavégzés során

Önéletrajzzal az alábbi e-mail címre: [email protected]

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában