Hirdetés

2023.01.31. 13:58

Veszprém belvárosában a 22 éve működő Oliva Étterem egész éves állásra felszolgáló kollégát keres

Ha egy megbízható, fiatalos, jó hangulatú csapat részese szeretnél lenni, csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

-Legfőbb feladatod éttermünk vendégeit a legkiválóbb szervizben részesíteni
-Éttermi terítéshez, felszolgáláshoz való felkészülés: eszközök előkészítése
-Pénztárgép kezelése, számla kiállítása, elszámolás
-Pultok, italhűtők feltöltése, gépek üzembe helyezése
-Rendezvényeken való felszolgálás

Elvárások:

-0-3 év gyakorlat
-Igényes, precíz munkavégzés
-Angol nyelvtudás
-Német nyelvtudás előny, de nem feltétel
-Vendégközpontú gondolkodás, udvariasság és kedvesség
-Igényes, magabiztos megjelenés, jó kommunikációs készség
-Motivált és proaktív személyiség

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal: [email protected]

Érdeklődés:
06 20 433 5636

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában