2013.04.13. 17:27

NB II: egy pontot itthon tartott a Veszprém

Veszprém - Hazai pályán fogadta Tatabánya csapatát Veszprém a labdarúgó NB II 22. fordulójának szombati játéknapján.

VFC–Tatabánya 1:1 (0:0)

Veszprém, 300 néző. Vezette: Radványi (Horváth, Makkosné)

Gólok.: Homma a 49., ill. Ferkó a 90. percben.

Valamelyest a Tatabánya tűnt erőszakosabbnak, ennek ellenére a 49. percben Bosnjak futott le mindenkit a bal oldalon, középre lőtt, ahol Homma az üres kapuba passzolt, 1:0. Az utolsó percben a 25- ös számú Ferkó 25 méterről hatalmas erővel, védhetetlenül vágta a labdát a jobb alsó sarokba, 1:1. A Bányász elszántabbnak tűnt, megérdemelte az egyik pontot.

Nagy Tamás: – Megdolgoztunk a sikerért, de egy figyelmetlenség miatt elvesztettünk két pontot.

Csertői Aurél: – Véleményem szerint szabályos góltól fosztott meg minket a játékvezető, ráadásul az ellenfél gólját szabálytalanság előzte meg. Küzdelmes mérkőzésen reális a döntetlen.

Csákvár-MVM Paks II 4-1 (2-0)
Kozármisleny-Szombathelyi Haladás II 2-0 (1-0)

vasárnap játsszák:
BKV Előre-Szigetszentmiklós 16.30

Az élcsoport: 1. Puskás Akadémia 56 pont/22 mérkőzés, 2. Kozármisleny 42/21, 3. Ajka 40/22

Keleti csoport:

Békéscsaba-Vasas 0-2 (0-0)
Szolnoki MÁV FC-Szeged 1-2 (0-0)
Putnok-Budapest Honvéd II 2-1 (1-1)
Nyíregyháza Spartacus-Kazincbarcika 4-0 (2-0)

Mezőkövesd-Balmazújváros 16.30
Cegléd - DVSC-TEVA II 16.30
Ferencváros II-Orosháza 16.30

Az élcsoport: 1. Vasas 42 pont/22 mérkőzés, 2. Mezőkövesd 38/21, 3. Békéscsaba 35/22