2013.05.27. 10:47

Megye II.: dobogós fociharc

Ugyan a bajnoki cím sorsa már eldőlt, de a második, harmadik helyezésért még kiélezett a harc a Dudar és az Ősi között a labdarúgó megyei II. osztályban.

Napló sport

Felsőörs-Nagyesztergár 4:2 (2:1). V.: Baranyai. Gólszerzők: Szabó 3, Olasz, ill. Ring, Váli. Az ifiknél: 1:3.

Balatonkenese-Szentgál 6:2 (1:0). V.: Lovasi. G.: Takács 2, Tóth Bence 2, Tóth Balázs, Hatos, ill. Árki, Egri. Kiállítva: Varga-Tóth az 51. percben (Balatonkenese).

Az ifiknél: 3:4. Nemesszalók-Márkó 3:3 (2:3). V.: Babos. A gólszerzőkről nem érkezett jelentés.

Az ifiknél: 4:0. Magyarpolány-Csopak 1:2 (1:1). V.: Piller. G.: Ráday, ill. Mód (öngól), Schwalem.

Az ifiknél: 1:5. Tótvázsony-Nemesvámos 5:1 (0:0). V.: Görög. G.: Horváth G. 3, Szaraka 2, ill. Óhegyi L. Kiállítva: Mitsa a 87. percben (Tótvázsony).

Az ifiknél: 6:1. Dudar-Ősi 2:1 (0:0). V.: Kovács. G.: Barcza, Nagy, ill. Horváth L.

Az ifiknél: nem érkezett eredmény. Csabrendek-Szentantalfa 2:3 (2:1). V.: Borsos. G.: Eszli, Szerencse, ill. Csillag 2, Steierlein. Kiállítva: Eszli a 72. percben. Az ifiknél: 0:0.

Az élmezőny állása: 1. Márkó 63 pont, 2. Dudar 48 (69:44), 3. Ősi 48 (76:27, egy meccsel kevesebb).