2015.08.25. 12:35

Horvát siker Tapolcán

Tapolca – Horvát győzelem született a településen rendezett hagyományos labdarúgó megmérettetésen.

Tizenhetedik alkalommal tartották meg a Tapolca Kupa Nemzetközi Nagypályás Öregfiúk Labdarúgótornát, amelyen a házigazdák együttese és a település testvérvárosainak csapatai szerepeltek. A városi sport– és szabadidő centrumban rendezett hagyományos megmérettetésen a horvátországi Umag alakulata szerepelt a legjobban, hét pontot gyűjtve szerezte meg az első helyet. Másodikként a Tapolcai Öregfiúk FC zárt hat ponttal, a harmadik helyen Marcelháza (4 pont), a negyediken pedig Patince (0 pont) végzett a 2x15 perces meccsek után. A remek hangulatú esemény eredményhirdetésén a legjobbak serleget és oklevelet kaptak. A legjobb mezőnyjátékos Makarto Pindrics (Umag), a legjob kapus Krizsan Attila (Patince) lett, a gólkirályi címet pedig a tapolcai Zsiborács László szerezte meg.